1800 gramów (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
100 min
5.6
"1800 gramów" to polska produkcja z 2019 roku, która łączy w sobie elementy komedii i dramatu. Film opowiada o Ewie - energicznej kobiecie, która szuka...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3564
Teraz ogląda: 227

Wprowadzenie do całego filmu 1800 gramów

„1800 gramów” to polska produkcja z 2019 roku, która łączy w sobie elementy komedii i dramatu. Film opowiada o Ewie – energicznej kobiecie, która szuka opiekunów dla osieroconych dzieci. Główna bohaterka poznaje dziecko, które zmienia jej życie na zawsze i zmusza do podjęcia trudnych decyzji. Wartościowe przesłanie, miłość i poświęcenie to główne tematy poruszane w „1800 gramów”. Opowieść o walce o szczęście i lepsze życie porusza serca widzów, co czyni ten film wyjątkowym.

Reżyserem „1800 gramów” jest Marcin Głowacki, a w rolach głównych występują utalentowani aktorzy: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny, Danuta Stenka i inni. Cały film trwa 100 minut i jest pełen emocji i wzruszeń.

Warto wspomnieć, że „1800 gramów” zostało bardzo dobrze przyjęte przez publiczność i cieszy się dużą popularnością. Ten film z pewnością może zainteresować widzów, którzy szukają zarówno rozrywki, jak i wartościowych przesłań.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych! „1800 gramów” jest dostępne w internecie. Można go obejrzeć na różnych platformach, takich jak Vider czy Cda. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

1800 gramów cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w Krakowie, tuż przed Bożym Narodzeniem. Główna bohaterka – Ewa – poszukuje nowych rodzin dla osieroconych dzieci. Tuż przed świętami poznaje niezwykłe dziecko, Nutkę, które zostało porzucone przez matkę. Dla dobra małej dziewczynki Ewa jest gotowa na wiele i poświęca się całkowicie. Jednakże wkrótce odkrywa, że poświęcanie samej siebie jest trudne i wymaga dużej odwagi. Czy ratowanie jednego małego życia może uratować też Ewę?

Postacie fabularne

W filmie występuje wiele wartościowych postaci. Główną bohaterką jest Ewa, którą zagrała Magdalena Różczka. To dynamiczna kobieta, która zawsze stawia dobro innych przed swoim własnym życiem. Magdalena Różczka wspaniale poradziła sobie z tą rolą i przekazała widzom wiele emocji i wzruszeń.

Piotr Głowacki, który wciela się w postać Artura, byłego chłopaka Ewy, dodał filmowi nutkę romantyzmu. Maciej Zakościelny odgrywa rolę młodego, niepewnego ojca z problemami, który zwraca się do Ewy po pomoc. W rolach drugoplanowych zobaczymy też Danutę Stenkę, Wojciecha Mecwaldowskiego, Dorotę Kolak, Romę Gąsiorowską, Magdalenę Lamparską, Annę Tomaszewską i Wojciecha Zielińskiego.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu 1800 gramów?

Reżyserem „1800 gramów” jest Marcin Głowacki – polski reżyser, który ma na swoim koncie wiele udanych projektów filmowych. Głowacki jest znany z filmu „Grzeszni i bogaci” oraz serialu „Głęboka woda”. W „1800 gramów” udowodnił, że potrafi świetnie poradzić sobie z tematyką społeczną i emocjonalną.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują utalentowani i znani polscy aktorzy. Główną rolę – Ewy – zagrała Magdalena Różczka. To utalentowana aktorka, która ma już na swoim koncie wiele ważnych ról teatralnych i filmowych. W filmie pojawią się m.in. Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny, Danuta Stenka, Wojciech Mecwaldowski, Dorota Kolak, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Tomaszewska i Wojciech Zieliński.

Gdzie obejrzeć 1800 gramów online?

„1800 gramów” jest dostępny w internecie na różnych platformach. Można go obejrzeć na Vider oraz Cda. Zachęcamy też do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

1800 gramów z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zarówno na Viderze, jak i na Cda można znaleźć „1800 gramów” z polskim lektorem i napisami. Istnieje też możliwość obejrzenia filmu w polskiej wersji dubbingowej. Dzięki temu, widzowie z Polski mogą cieszyć się filmem w swoim rodzimym języku.

Warto poświęcic 100 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi: Tak, warto! „1800 gramów” to film pełen emocji i wzruszeń. To zarówno komedia, jak i dramat, która skłania do refleksji. Film porusza ważne kwestie społeczne, a także zmusza do przemyśleń nad rodzicielstwem i poświęceniem. To wartościowa produkcja, która zostaje w pamięci widza na długo.

Dobra wiadomośc! Cały film 1800 gramów możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście „1800 gramów”, to zachęcamy do obejrzenia go online już teraz. To film, który warto zobaczyć, nie tylko ze względu na wartościowe przesłania, ale też ze względu na świetnie dobraną obsadę aktorską i emocjonalną fabułę. Zapraszamy też do podzielenia się własnymi wrażeniami na temat filmu w sekcji komentarzy poniżej.