Ambulans (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
91 min
5.9
Ambulans to film z 1990 roku, w reżyserii Larry'ego Cohena. Opowiada historię Josha Bakera, który poznaje na ulicy piękną nieznajomą, zostaje jednak porwana przez ambulans....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4268
Teraz ogląda: 124

Wprowadzenie do całego filmu Ambulans.

Ambulans to film z 1990 roku, w reżyserii Larry’ego Cohena. Opowiada historię Josha Bakera, który poznaje na ulicy piękną nieznajomą, zostaje jednak porwana przez ambulans. Zdesperowany Josh próbuje ją odnaleźć, ale nie ma pojęcia, gdzie kobieta może się znajdować. Jedynym tropem jest staromodny ambulans. Akcja filmu to doskonałą mieszanka komedii, thrillera i akcji. W obsadzie występują tacy znani aktorzy jak Eric Roberts, Megan Gallagher, James Earl Jones i Red Buttons. Film jest dobrze znany fanom kina akcji, a dzięki możliwości oglądania go online, jest dostępny dla każdego.

Ambulans cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku. Josh Baker (Eric Roberts) poznaje piękną nieznajomą, jednak kobieta zostaje porwana przez ambulans. Josh nie wie, gdzie ma szukać porwanej kobiety, a jedynym śladem prowadzącym do niej jest staromodny ambulans, który ją porwał. Josh zdecydowana się na śledztwo, by odnaleźć tajemniczą kobietę i odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się w ambulansie.

Postacie fabularne

W filmie występuje kilka ważnych postaci. Josh Baker, grany przez Erica Robertsa, jest głównym bohaterem i osobą, która podejmuje się poszukiwań porwanej kobiety. Megan Gallagher wciela się w postać porwanej kobiety, która zostaje porwana przez ambulans na ulicy. James Earl Jones jest przerażającym lekarzem-porywaczem, a Red Buttons wciela się w rolę detektywa Franka Jessupa, który pomaga Joshowi w poszukiwaniach kobiety. W filmie widzimy też aktorów takich jak Janine Turner, Eric Braeden, Richard Bright, James Dixon, Jill Gatsby i Laurene Landon.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ambulans?

Film został wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera i scenarzystę, Larry’ego Cohena. Cohen był znany przede wszystkim z produkcji filmów klasy B, takich jak „It’s Alive” czy „The Stuff”. W swoim dorobku ma jednak także w pełni uznane filmy takie jak „Q: The Winged Serpent” czy „Invasion of the Body Snatchers”. Cohena można nazwać pionierem filmu niezależnego i rozrywkowego. Ambulans to kolejny film w jego bogatym dorobku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ambulans zobaczymy aktorów, którzy z pewnością są znani fanom kina. Główną rolę, Josha Bakera, gra Eric Roberts, znany z produkcji takich jak „Expendables”, „The Dark Knight” czy „The Pope of Greenwich Village”. Megan Gallagher, która wciela się w postać porwanej kobiety, występowała w popularnym serialu „Millennium” oraz w filmach „Mr. & Mrs. Smith” i „Wygrane marzenia”. James Earl Jones, aktor, który na stałe zapisał się w historii kina dzięki roli Darth Vadera w „Gwiezdnych wojnach”, w filmie Ambulans gra przerażającego lekarza-porywacza, którego jest trudno zapomnieć. Red Buttons, bohater, którego wypożyczyło sobie Woody Allen do swojego „Alice”, w Ambulansie gra detektywa Franka Jessupa, a Janine Turner znana jest z takich filmów jak „Cliffhanger” czy „Playing by Heart”.

Gdzie obejrzeć Ambulans online?

Cały film Ambulans jest dostępny online – na vider, cda, zalukaj i innych stronach. Jednakże pragniemy polecić wyszukiwarkę filmów, taką jak alekino.net, która jest połączeniem wygody i bezpieczeństwa. Na alekino.net można obejrzeć film bez żadnych przeszkód, natomiast dzięki temu, że witryna ta jest legalna, nie ma obawy, że naruszymy prawa autorskie.

Ambulans z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ambulans jest dostępny na wartościowych portalach z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. Opcje te umożliwią wielu ludziom zdobycie wiedzy o tym kontrowersyjnym i jednocześnie interesującym filmie. Do wyboru mamy odtwarzanie filmu w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, z polskim lektorem oraz z polskim dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać to, co dla niego najlepsze.

Warto poświęcić 91 minut na seans online?

Ambulans to film dla ludzi, którzy cenią sobie dobre kino akcji, kombinujące akcję i thrillery. Film ten to idealna rozrywka na wieczór dla tych, którzy lubią mocne wrażenia. Ambulans to film z 1990 roku i rewelacyjnym zaskoczeniem dla widzów jest to, że wciąż wiele osób się nim zachwyca. Film został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a to dlatego, że jest na tyle nowatorski i mroczny, by przykuć Twoją uwagę od pierwszych minut. Warto poświęcić 91 minut, by przekonać się, jak dobry jest ten film.

Dobra wiadomość! Cały film Ambulans możesz obejrzeć online już teraz!

Ambulans jest filmem, który porusza, intryguje, zaskakuje, ale przede wszystkim dostarcza napięcia i mocnych wrażeń. Cały film jest dostępny na różnych stronach internetowych, a jedną z najlepszych opcji obejrzenia go jest alekino.net. Warto obejrzeć ten film online, gdyż jest to prawdziwe doświadczenie zarówno dla miłośników mocnych wrażeń, jak i dla tych, którzy poszukują interesujących filmów. Podziel się swoją opinią o filmie Ambulans w sekcji komentarzy pod tym artykułem i zachęć innych czytelników do obejrzenia tego filmu online już teraz!