Amerykański Ninja 4 (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
99 min
3.9
Jeśli szukasz pełnej adrenaliny, brawurowych walk i nieziemskiej dynamiki, to koniecznie musisz obejrzeć film "Amerykański Ninja 4". Ten film bez wątpienia zadowoli wszystkich miłośników gatunku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9856
Teraz ogląda: 207

Wprowadzenie do całego filmu Amerykański Ninja 4.

Jeśli szukasz pełnej adrenaliny, brawurowych walk i nieziemskiej dynamiki, to koniecznie musisz obejrzeć film „Amerykański Ninja 4”. Ten film bez wątpienia zadowoli wszystkich miłośników gatunku akcji i thrillera. Jest to czwarta część popularnej serii, która zachwyciła fanów na całym świecie. Film przedstawia historię trzech żołnierzy, którzy zostają schwytani przez grupę ninja i muszą walczyć o swoje życie. Produkcja pochodzi z USA i została wyreżyserowana przez Guya Stodela. W rolach głównych występują Michael Dudikoff, David Bradley, James Booth i Dwayne Alexandre. Film został wydany w 1990 roku i ma czas trwania 99 minut. „Amerykański Ninja 4” to pozycja obowiązkowa dla fanów kina akcji, a jego popularność wciąż trwa. Jeśli nie masz czasu na wyjście do kina, nie martw się, film możesz obejrzeć już teraz w Internecie.

Amerykański Ninja 4 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu toczy się w Afryce, gdzie czterech amerykańskich komandosów zostaje uwięzionych przez grupę ninja. Do akcji wkroczy Joe Armstrong (Michael Dudikoff), uzbrojony w swoje niezwykłe umiejętności ninja. Wraz z przyjaciółmi z ramienia CIA postanawia zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby odbić zaginionych komandosów. Ich misja nie jest łatwa, bo ninja okazują się być przeciwnikami niezwykle silnymi i groźnymi. W tej brawurowej akcji życie niejednego bohatera będzie na szali.

Postacie fabularne

W filmie Amerykański Ninja 4 występują różni bohaterowie. Joe Armstrong (Michael Dudikoff) to postać główna. To on udaje się na misję ratunkową i staje się jedyną nadzieją dla uwięzionych komandosów. W akcji towarzyszą mu przyjaciele i agenci CIA, Carl (Dwayne Alexandre) i Sean (David Bradley). Wrogiem głównych bohaterów są członkowie grupy ninja, której liderem jest pułkownik Mulgrew (James Booth).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Amerykański Ninja 4?

Guy Stodel to reżyser, który odpowiadał za stworzenie filmu Amerykański Ninja 4. Stodel jest alumnem prestiżowej London Film School, gdzie zdobył szeroką wiedzę filmową i doświadczenie. Po ukończeniu szkoły zrealizował wiele filmów, w tym produkcje dokumentalne i fabularne. W swoim dorobku ma kilkanaście filmów, które odniosły duży sukces na całym świecie. Stodel jest znany z kierowania brawurowymi scenami akcji i zadziwiającą dynamiką, której nie brakuje również w Amerykańskim Ninja 4.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych w filmie „Amerykański Ninja 4” występują: Michael Dudikoff (Joe Armstrong), David Bradley (Sean Davidson), James Booth (Pułkownik Mulgrew) i Dwayne Alexandre (Carl Brackstone). Wśród pozostałych aktorów w obsadzie znajdziemy także takich aktorów jak: Ken Gampu, Robin Stille, Franz Dobrowsky, Ron Smerczak, Kely McClung czy Jody Abrahams. Każdy z aktorów jest znany z wielu innych filmów, które przyniosły im ogromną popularność.

Gdzie obejrzeć Amerykański Ninja 4 online?

Jeśli nie masz czasu na wyjście do kina, możesz obejrzeć cały film online. „Amerykański Ninja 4” jest dostępny na wielu platformach, takich jak: vider, cda, czy zalukaj. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że film będzie wysokiej jakości i bezpieczny, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów, na przykład alekino.net. W ten sposób unikniesz niebezpiecznych stron i zagrożeń związanych z piractwem.

Amerykański Ninja 4 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Amerykański Ninja 4” jest dostępny w Internecie również z polskim lektorem, dubbingiem oraz napisami. Dzięki temu możesz obejrzeć film w jednym z trzech języków, który najlepiej Ci odpowiada. Bez względu na to, w jakim języku będziesz oglądał film, na pewno wciągnie Cię jego niezwykła fabuła i brawurowe sceny akcji.

Warto poświęcic 99 minut na seans online?

Jeśli szukasz mocnych wrażeń i chcesz zobaczyć brawurową walkę z ninja, to z pewnością warto poświęcić 99 minut na seans filmu „Amerykański Ninja 4”. Produkcja ta zachwyciła fanów na całym świecie i stała się jednym z kultowych filmów gatunku akcji i thrillerów. Bez wątpienia warto dać się ponieść niezwykłej fabule oraz adrenaliny, którą dostarcza „Amerykański Ninja 4”.

Dobra wiadomość! Cały film Amerykański Ninja 4 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu „Amerykański Ninja 4”, nie czekaj dłużej i obejrzyj go już teraz w Internecie. Ta emocjonująca produkcja dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i ujęć akcji, których pozazdrościć mogą inne filmy. Zachęcamy również do wyrażenia swojej opinii w komentarzach pod tym artykułem. Warto podzielić się swoimi wrażeniami z innymi miłośnikami kina akcji i thrillera.