Anioł przy moim stole (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
158 min
7.5
Anioł przy moim stole to poruszający film, który opowiada historię Janet Frame - pisarki z Nowej Zelandii. Janet Frame w swoim życiu przeżyła wiele trudnych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3425
Teraz ogląda: 316

Wprowadzenie do całego filmu Anioł przy moim stole

Anioł przy moim stole to poruszający film, który opowiada historię Janet Frame – pisarki z Nowej Zelandii. Janet Frame w swoim życiu przeżyła wiele trudnych chwil. W czasie studiów doświadczyła samotności, co doprowadziło ją do próby samobójczej. Została uznana za schizofreniczkę i trafiła do kilku szpitali psychiatrycznych, gdzie spędziła aż osiem lat. Nagroda literacka, którą otrzymała za swoje opowiadania, przywróciła ją do życia. Udało jej się opuścić szpital na zawsze i pod opieką Franka Sargesona rozpocząć pracę, która w przyszłości przyniosła międzynarodowe uznanie. Film ten to przede wszystkim opowieść o sile ludzkiego ducha i przezwyciężaniu trudności.

Anioł przy moim stole to film wyprodukowany w Nowej Zelandii w 1990 roku. Trwa około 158 minut i należy do gatunku dramatu. Reżyserią zajęła się słynna Jane Campion a w obsadzie znaleźli się między innymi Kerry Fox, Alexia Keogh, Karen Fergusson, Iris Churn. Film zdobył wiele nagród na różnych festiwalach filmowych i do dziś cieszy się dużą popularnością.

Cały film Anioł przy moim stole jest dostępny online i zachęcamy do obejrzenia go.

Anioł przy moim stole cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Anioł przy moim stole rozgrywa się w Nowej Zelandii. Film opowiada historię pisarki Janet Frame i jej walkę z chorobą psychiczną oraz przeciwnościami losu. Fabuła filmu jest wzruszająca i pokazuje siłę ludzkiego ducha.

Postacie fabularne

W filmie Anioł przy moim stole występują różni bohaterowie. Janet Frame to główna postać, która zmaga się z chorobą psychiczną i próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Innymi ważnymi postaciami są Frank Sargeson – pisarz, który zaopiekował się młodą Janet, i rodzina pisarki. Każda postać w filmie pełni ważną rolę i wpływa na losy Janet Frame.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Anioł przy moim stole?

Reżyserką filmu Anioł przy moim stole jest Jane Campion. Jest to utalentowana reżyserka filmowa i scenarzystka, która zdobyła wiele nagród na całym świecie. W swoim dorobku ma takie filmy jak The Piano, Holy Smoke czy Bright Star. Jane Campion zdobyła uznanie krytyków oraz publiczności i uznawana jest za jedną z najwybitniejszych reżyserów filmowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Anioł przy moim stole znajdują się między innymi Kerry Fox, Alexia Keogh, Karen Fergusson, Iris Churn. Kerry Fox to brytyjska aktorka, która zagrała wiele ról zarówno w filmach, jak i na scenie teatralnej. Alexia Keogh to nowozelandzka aktorka, która zagrała w kilku filmach, a Karen Fergusson znana jest z serialu Xena: Wojownicza Księżniczka. Iris Churn to aktorka i wokalistka z Nowej Zelandii.

Gdzie obejrzeć Anioł przy moim stole online?

Film Anioł przy moim stole możesz obejrzeć online na różnych stronach, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Można też skorzystać z wyszukiwarki filmów, takiej jak np. alekino.net.

Anioł przy moim stole z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Anioł przy moim stole jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. To doskonała opcja dla widzów, którzy nie znają języka angielskiego i chcieliby zrozumieć dialogi. Każda opcja jest dobrze wykonana i ma swoje zalety, dlatego warto wybrać to, co odpowiada nam najbardziej.

Warto poświęcić 158 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi tak – warto! Film Anioł przy moim stole to piękna i wzruszająca opowieść, która pokazuje siłę ludzkiego ducha i determinację. To film dla każdego, kto potrzebuje inspiracji i odwagi. Wielką wartością filmu jest to, że pokazuje on prawdziwą historię Janet Frame, a jej walka z chorobą psychiczną i przeciwnościami losu jest niezwykle inspirująca.

Dobra wiadomość! Cały film Anioł przy moim stole możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Anioł przy moim stole jest dostępny online i jest naprawdę wart obejrzenia. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i zanurzenia się w pięknej historii, która na długo zostanie w pamięci. A po obejrzeniu filmu, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach!