Apex (2021) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
108 min
2.9
"Apex" to film z gatunku akcji, sci-fi i thriller, który swoją premierę miał w 2021 roku. Produkcja pochodzi z Kanady i trwa 108 minut. Reżyserem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2390
Teraz ogląda: 317

Wprowadzenie do całego filmu Apex

„Apex” to film z gatunku akcji, sci-fi i thriller, który swoją premierę miał w 2021 roku. Produkcja pochodzi z Kanady i trwa 108 minut. Reżyserem filmu jest Edward Drake. W filmie występują tacy aktorzy jak Neal McDonough, Bruce Willis, Corey Large oraz Alexia Fast. „Apex” to historia grupy myśliwych, którzy płacą za polowanie na człowieka na bezludnej wyspie. Gdy to myśliwi stają się „zwierzyną”, były policjant Thomas Malone odsiadujący dożywocie za przestępstwo, którego nie popełnił, otrzymuje szansę odzyskania wolności – jeśli przeżyje śmiertelną grę. Czytelnicy, którzy chcą na własne oczy zobaczyć tę intrygującą historię, mogą obejrzeć cały film online na platformach takich jak Vider, CDA oraz Zalukaj.

Apex cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Apex” rozgrywa się na odległej wyspie, na której grupa myśliwych płaci za łowy na człowieka. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki nie dociera na miejsce Thomas Malone, który organizuje krwawą rewolucję, zastawiając pułapki i prowadząc psychologiczną wojnę ze swoimi prześladowcami. W trakcie walki przeżywa niebezpieczne chwile, unika śmierci i próbuje udowodnić swoją niewinność. Czy będzie miał szansę odzyskać wolność i zemścić się na swoich oprawcach?

Postacie fabularne

Głównym bohaterem całego filmu „Apex” jest Thomas Malone, były policjant odsiadujący dożywocie za przestępstwo, którego nie popełnił. Pozostałymi postaciami w filmie są myśliwi, którzy płacą za polowanie na człowieka na odległej wyspie, a także inni więźniowie, którzy zostali przetransportowani na wyspę, aby wziąć udział w tych fatalnych łowach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Apex?

Reżyserem filmu „Apex” jest Edward Drake, który jest znanym reżyserem w świecie filmowym. Drake ma na swoim koncie kolejne produkcje, takie jak „Breach” czy „Cosmic Sin”. Jego filmy cieszą się dużą popularnością i zdobyły uznanie krytyków filmowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Apex” zobaczymy takie gwiazdy filmowe jak Neal McDonough, Bruce Willis, Corey Large oraz Alexia Fast. Neal McDonough znany jest z takich filmów jak „Captain America: Pierwsze starcie” czy „Minority Report”, natomiast Bruce Willis to gwiazda, która zagrała w takich hitach jak „Die Hard” czy „Szklanka wody”. Corey Large pojawił się w takich filmach jak „Chasing the Rain” czy „The Ninth Passenger”, a Alexia Fast wystąpiła m.in. w „Jack Reacher: Jednym strzałem”.

Gdzie obejrzeć Apex online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Apex” online, to możesz skorzystać z różnych platform takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wyszukiwarka filmów Alekino.net również posiada ten film w swojej ofercie, co pozwala na wygodne i łatwe znalezienie tej produkcji.

Apex z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Niektórzy widzowie mają preferencje językowe i wolą oglądać filmy z polskimi napisami, lektorem lub dubbingiem. „Apex” jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu każdy zainteresowany może wybrać dla siebie najwygodniejszą opcję i cieszyć się filmem bez przeszkód.

Warto poświęcić 108 minut na seans online?

Obejrzenie filmu „Apex” to doskonały sposób na spędzenie czasu w domowym zaciszu. Ta wciągająca historia, pełna akcji i napięcia, zapewni wiele emocji i wrażeń. Widzowie, którzy są fanami Bruce’a Willisa, z pewnością zadowoleni będą z jego aktorskiej gry.

Dobra wiadomość! Cały film Apex możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film „Apex” to produkcja, którą z chęcią polecają wszyscy ci, którzy już go oglądali. To ciekawa, pełna akcji opowieść, która zapewni wiele wrażeń i emocji. Film jest dostępny online, więc zachęcamy wszystkich do obejrzenia go już teraz. Po seansie, zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.