Arachnofobia (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
109 min
6.5
Arachnofobia to horror-komedia, która trzyma widza w napięciu przez cały czas. Film opowiada historię małego amerykańskiego miasteczka, które zostaje zaatakowane przez śmiertelnie niebezpieczne pająki. Produkcja...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4596
Teraz ogląda: 242

Wprowadzenie do całego filmu Arachnofobia

Arachnofobia to horror-komedia, która trzyma widza w napięciu przez cały czas. Film opowiada historię małego amerykańskiego miasteczka, które zostaje zaatakowane przez śmiertelnie niebezpieczne pająki. Produkcja ta została wydana w 1990 roku, wyreżyserowana przez Bruce’a Cohena i zagrana przez takie gwiazdy jak Jeff Daniels, Harley Jane Kozak, John Goodman i Julian Sands. Film trwa 109 minut i jest oceniany jako PT1H49M17S. Arachnofobia okazała się sukcesem komercyjnym w momencie swojej premiery, zarabiając ponad 50 milionów dolarów, i nadal cieszy się uznaniem widzów na całym świecie. Dzięki szerokiej dostępności online, każdy może obejrzeć ten film w dowolnym momencie i miejscu.

Arachnofobia cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Arachnophobia rozgrywa się w cichej uliczce amerykańskiej wsi. Opowiada o nauce jednego z mieszkańców miasteczka, który zostaje ugryziony przez niezwykle groźnego pająka w trakcie wyjazdu do wenezuelskiej dżungli. Kiedy ciało ofiary wraca do miasteczka, z nią przypływa także mała kolonia wenezuelskich pająków, którzy zaczynają krzyżować się z lokalnymi pająkami. Wkrótce mieszkańcy odkrywają, że w ich domach i gospodarstwach rozmnażają się gigantyczne i niebezpieczne pająki, i zaczyna się walka o przetrwanie przed atakiem tych bestii.

Postacie fabularne

W filmie występują takie postacie jak:
– Jeff Daniels jako dr. Ross Jennings – arachnolog, specjalista od pająków, który zostaje ugryziony przez niezwykle groźnego pająka
– Harley Jane Kozak jako Molly Jennings – żona dr. Rossa Jenningsa
– John Goodman jako Delbert McClintock – zabawny i bezczelny ekspert od odkażania mieszkaniow dla zwierząt
– Julian Sands jako dr. James Atherton – rywal dr. Rossa Jenningsa, również ekspert od pająków
– Stuart Pankin jako Sheriff Lloyd Parsons – szeryf lokalnej policji
– Henry Jones jako dr. Sam Metcalf – stary przyjaciel i mentor dr. Rossa Jenningsa
– Peter Jason jako Henry Beechwood – właściciel lokalnej firmy pestycydowej
– Mark L. Taylor jako Jerry Manley – pracownik Beechwood Pest Control
– James Handy jako Milton Briggs – właściciel domu, który został zaatakowany przez pająki.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Arachnofobia?

Bruce Cohen jest reżyserem filmu Arachnofobia. Jest to jego pierwszy pełnometrażowy film, ale wkrótce stał się znany dzięki swojemu stylowi polegającemu na łączeniu humoru z elementami horroru. Przed swoim debiutem reżyserskim był producentem filmowym, a jego największe osiągnięcia w tej dziedzinie to „Mleczarz” (1988) z Seanem Pennem i „W krzywym zwierciadle: Wakacje” (1983) z Chevy Chase’em.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Arachnofobia mamy okazję zobaczyć takie gwiazdy jak:
– Jeff Daniels, który zdobył sławę dzięki takim filmom jak „Ludzie honoru” (1992) czy „Purpurowa róża z Kairu” (1985),
– Harley Jane Kozak, znana m.in. z „Będziesz moim mężem” (1988) czy „Wybuchowa para” (1993),
– John Goodman, którego możemy kojarzyć z takimi produkcjami jak „Wielki Lebowski” (1998) czy „Barton Fink” (1991),
– Julian Sands, który grał m.in. w „Śniadaniu z Diabłem” (1985) i „Warlocku” (1989).

Gdzie obejrzeć Arachnofobia online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Arachnofobia online, możesz skorzystać z takich stron jak Vider, Cda lub Zalukaj. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki filmów, jaką oferuje Alekino.net.

Arachnofobia z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Arachnofobia jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybór sposobu, w jaki chcesz go obejrzeć, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli lubisz oglądać filmy z napisami, możesz ustawić polskie napisy. Jeśli chcesz, aby film był wymowniejszy, możesz wybrać wersję dubbingowaną. A jeśli nie chcesz uczyć się słownictwa, lepiej wybrać opcję z lektorem. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, cały film będzie w pełni zrozumiały, a pająki wydawać się będą jeszcze bardziej przerażające!

Warto poświęcić 109 minut na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić 109 minut na seans filmu Arachnofobia i przekonać się, dlaczego jest to jeden z najbardziej cenionych horrorów w historii kina. Talenty Jeffa Danielsa, Harley Jane Kozak, Johna Goodmana i Juliana Sandsa sprawiają, że film jest nie tylko przerażający, ale i bardzo zabawny. Scenariusz jest ciekawy i intrygujący, a reżyseria Cohena sprawia, że widzowie są wciągnięci w historię od pierwszych minut filmu. Po obejrzeniu Arachnofobia, będą mieli ochotę przebadać całe swoje mieszkanie pod kątem pająków!

Dobra wiadomość! Cały film Arachnofobia możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem horrorów lub po prostu lubisz postrach na ekranie, film Arachnofobia z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz obejrzeć go online na takich stronach jak Vider, Cda lub Zalukaj. Jeśli szukasz lektora lub napisów w polskiej wersji językowej, wybierz odpowiednie opcje. Dlatego zachęcamy Cię, aby obejrzeć Arachnofobia online już teraz i podzielić się swoją opinią na temat tego przerażającego horroru w sekcji komentarzy pod tym artykułem.