Babka z zakalcem (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
97 min
6.6
Jeśli szukasz czegoś comedyjnego, zabawnego i z ogromnym poczuciem humoru, to Babka z zakalcem jest filmem dla Ciebie! Ten film z 1991 roku to bez...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1636
Teraz ogląda: 92

Wprowadzenie do całego filmu Babka z zakalcem

Jeśli szukasz czegoś comedyjnego, zabawnego i z ogromnym poczuciem humoru, to Babka z zakalcem jest filmem dla Ciebie! Ten film z 1991 roku to bez wątpienia jedna z najlepszych komedii w historii kina. Reżyserem filmu jest Michael Hoffman, a w obsadzie znajdują się m.in. Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr. czy Cathy Moriarty. Film ten to mieszanka pozornie nieprawdopodobnych wydarzeń, kontynuacji serialowych dramatów, przedstawiający życie aktorów w trakcie realizacji długiego serialu telewizyjnego. Babka z zakalcem ma 97 minut, którą spędzisz z zapartym tchem w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia, sceny i dialogi.

Jeśli nie widziałeś jeszcze Babki z zakalcem, to musisz to zmienić i obejrzeć ten film już teraz! Jest on dostępny w internecie na wielu portalach filmowych.

Babka z zakalcem cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Babka z zakalcem rozgrywa się w świecie telewizyjnym. Wszystko toczy się wokół serialu „The Sun Also Sets”. Główna bohaterka serialu – Celeste Talbert, grana przez Sally Field – to legenda oper mydlanych z ponadtrzydziestoletnim stażem. Jej życie prywatne i zawodowe jest skomplikowane w wyniku intryg jej koleżanek z planu. Celeste popada w tarapaty dzięki swojemu plotkarstwu oraz niechęci do pomocy początkującej aktorce Lori Craven, której rola w serialu staje się coraz bardziej ważna. Jednocześnie na horyzoncie pojawia się jej dawny kochanek i pogłębia się chaos w życiu Celeste.

Postacie fabularne

W filmie Babka z zakalcem obok Sally Field w zestaw oferowanych nam postaci znajdziemy m.in.:
– Roberta Downeya Jr. grającego Davida Setona Barnesa, niesławnego operowego aktora, który nie zamierza zrezygnować z bycia w centrum uwagi.
– Cathy Moriarty wcielającej się w rolę pisarki, która planuje zabójstwo głównej bohaterki.
– Teri Hatcher, grającej Loky, aktorkę, która zostaje zastąpiona przez Lori Craven
– Kevin Kline, który wciela się w reżysera filmu, niewolnika schematów producentów, ale jednocześnie marzącego o zrealizowaniu prawdziwego, ambitnego projektu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Babka z zakalcem?

Reżyserem filmu Babka z zakalcem jest Michael Hoffman, a to nie pierwszy jego film. Wcześniej, w 1985 roku, nakręcił film „Restauracja”, który zdobył kilka nagród, w tym Oskara i Złoty Glob. To tylko jedno z wielu wyróżnień, jakie zdobył przez swoją karierę. Michael Hoffman jest reżyserem, wykonawcą i producentem filmów, których łączna liczba przekracza 20. Twórca ten charakteryzuje się wrażliwością intelektualną, bardzo dobrą znajomością klasycznej literatury i bogactwem charakterów, które wprowadza w swoje filmy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Babka z zakalcem to film, na którym pracowały prawdziwe gwiazdy kina. W roli głównej możemy podziwiać Sally Field, która gra Celeste Talbert, bohaterkę oper mydlanych, której życie staje na głowie. Kevin Kline jako reżyser wywołuje fale śmiechu, a Robert Downey Jr. jako David Seton Barnes przypomina żeby na poważnie nie traktować siebie i życia aktorskiego. Cathy Moriarty wcieliła się w kontrolującą Marcie Okhlahan, a Elizabeth Shue zagrała Laurie, młodą, ambitną aktorkę. Warto zwrócić uwagę też na cameo ciotki Alberta, która pojawia się w serialu. Na ekranie pojawiła się też Whoopi Goldberg jako urocza dziennikarka.

Gdzie obejrzeć Babka z zakalcem online?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników kina! Film Babka z zakalcem dostępny jest onl