Beethoven 2 (1993) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1993
89 min
4.9
Jeśli jesteś fanem kina familijnego, z pewnością nie przegapisz kontynuacji jednego z największych przebojów z tego gatunku. „Beethoven 2” to komedia rodzinna, pełna ciepła i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4552
Teraz ogląda: 140

Wprowadzenie do całego filmu Beethoven 2

Jeśli jesteś fanem kina familijnego, z pewnością nie przegapisz kontynuacji jednego z największych przebojów z tego gatunku. „Beethoven 2” to komedia rodzinna, pełna ciepła i humoru. Film opowiada o dalszych losach rodziny Newtonów, ich ukochanego psa Beethovena oraz pięknej psią damy – Missy. Na ich drodze staje bezwzględna włascicielka Missy, Regina, która chce wykorzystać suczkę jako kartę przetargową w procesie rozwodowym. Czy Beethovenowi, Missy i ich szczeniętom będzie dane cieszyć się szczęściem rodzinnym? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w filmie Beethoven 2, który został wyprodukowany w USA.
Film otrzymał wiele pozytywnych opinii od widzów i krytyków filmowych. Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć go w telewizji lub na płycie DVD, zachęcamy Cię do zrobienia tego teraz! Film jest dostępny online, na różnych platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj.

Beethoven 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w słonecznej Kalifornii. Bohaterami filmu są członkowie rodziny Newtonów, którzy mają swojego ulubionego psa – Beethovena. W drugiej części komedii, Beethoven spotyka piękną Missy, psy damę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Ta miłość spotyka się jednak z przeszkodą, ponieważ Regina, bezwzględna właścicielka Missy, chce wykorzystać suczkę jako kartę przetargową, w procesie rozwodowym.

Postacie fabularne

Głównymi postaciami filmu Beethoven 2 są:
– rodzina Newtonów: George, Alice i ich dzieci – Ryce, Teda i Emily.
– Beethoven, pies rasy bernardyn, który jest ukochanym psem rodziny Newtonów.
– Missy, piękna psią dama i obiekt westchnień Beethovena.
– Regina, bezwzględna właścicielka Missy, która chce wykorzystać suczkę jako kartę przetargową w procesie rozwodowym.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Beethoven 2?

Film Beethoven 2 został wyreżyserowany przez ROD DANIELA, który jest znanym reżyserem filmowym. Daniel urodził się w 1942 roku w Tennessee w USA. Karierę filmową rozpoczął w latach 80. XX wieku, a do jednego z jego największych sukcesów należy właśnie „Beethoven 2”. Oprócz tego wyreżyserował wiele innych filmów, takich jak „K-9” czy „Teen Wolf Too”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Beethoven 2 występują znani i lubiani aktorzy:
– Charles Grodin jako George Newton, ojciec rodziny
– Bonnie Hunt jako Alice Newton, matka rodziny
– Nicholle Tom jako Ryce Newton, córka rodziny
– Christopher Castile jako Ted Newton, syn rodziny
– Sarah Rose Karr jako Emily Newton, najmłodsza córka rodziny
– Debi Mazar jako Regina, właścicielka sukienki Missy
– Chris Penn jako Floyd
– Danny Masterson jako Seth
– Ashley Hamilton jako Taylor.
Wszyscy aktorzy wcielają się w swoje role znakomicie, a ich postacie są wspaniale dopasowane do całej fabuły filmu.

Gdzie obejrzeć Beethoven 2 online?

Beethoven 2 to film, który możesz obejrzeć online, na różnych platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Wszystkie są darmowe i umożliwiają oglądanie filmów online bez konieczności pobierania ich na swój sprzęt. Jeśli jednak preferujesz polski lektor lub napisy, polecamy stronę alekino.net, gdzie znajdziesz wiele innych wspaniałych filmów w polskiej wersji językowej. Świetnym rozwiązaniem będzie również wyszukanie filmu w swoim serwisie VOD, np. Netflix, gdzie film jest również dostępny.

Beethoven 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Beethoven 2” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co na pewno ułatwi oglądanie filmu. Lektor pozwoli ci na spokojne oglądanie filmu i zrozumienie każdej z rozmów, bez konieczności śledzenia napisów. Jeśli nie preferujesz lektora, to możesz skorzystać z opcji dubbingu lub napisów. Wszystko zależy od twojego gustu i stylu oglądania jakie preferujesz.

Warto poświęcić 89 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Całość filmu trwa jedynie 89 minut, ale jest wypełniona nie tylko zbędnymi dialogami i nudnymi scenami, ale także przedstawia losy klasycznej amerykańskiej rodziny, która zawsze trzyma się razem w trudnych chwilach. Poza tym, komiczne sytuacje, w które wpadają postacie, z pewnością rozśmieszą widzów w każdym wieku. Niejednokrotnie też film przypomni nam o naszych czworonożnych przyjaciołach i warto zobaczyć, jak jedno psie spojrzenie może zmienić całe nasze życie.

Dobra wiadomość! Cały film Beethoven 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem kina familijnego, komedii, lub po prostu lubisz psy, to koniecznie musisz zobaczyć film Beethoven 2. Jego ciepła, humorystyczna atmosfera oraz prawdziwe emocje sprawią, że poczujesz się przyjemnie i odprężysz się. Zachęcamy do obejrzenia całości filmu online. Na pewno nie będziesz żałować! A jeśli już obejrzałeś, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.