Beethoven 5 (2003) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2003
91 min
4
Jeśli lubisz filmy familijne pełne zabawy, przyjaźni i perypetii, to Beethoven 5 to pozycja dla Ciebie! Ten film to piąta odsłona historii o sympatycznym bernardynie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8909
Teraz ogląda: 210

Wprowadzenie do całego filmu Beethoven 5

Jeśli lubisz filmy familijne pełne zabawy, przyjaźni i perypetii, to Beethoven 5 to pozycja dla Ciebie! Ten film to piąta odsłona historii o sympatycznym bernardynie o imieniu Beethoven, który nie tylko hałasuje i psoci, ale także pomaga ludziom i zawsze okazuje się niezastąpiony w trudnych sytuacjach. Beethoven 5 to film pełen emocji, przygód i humoru – idealny dla całej rodziny.

Film został wyprodukowany w 2003 roku w USA i trwa 91 minut. W roli reżysera stanął Mark Griffiths, a w obsadzie między innymi: Dave Thomas, Faith Ford, Daveigh Chase i Tom Poston. Film należy do gatunków: Familijny i Komedia.

Beethoven 5 cieszył się dużą popularnością zarówno w czasie swojej premiery, jak również dzisiaj. To dlatego można go znaleźć w Internecie i obejrzeć w sieci bez wychodzenia z domu.

Beethoven 5 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Beethoven 5 rozgrywa się w Cedar Woods, w USA. Głównym bohaterem jest oczywiście Beethoven – sympatyczny i niezdarny bernardyn, który podróżuje z rodziną Newtonów. Podczas jednej z wędrówek pies znajduje stare banknoty o wartości dziesięciu dolarów. Okazuje się, że są one częścią zagubionej fortuny. Beethoven wraz z rodziną postanawiają pomóc ludziom, którzy szukają zaginionej fortuny. Akcja staje się coraz bardziej skomplikowana, a Beethoven zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież. W końcu jednak udaje mu się odnaleźć skarb i pomóc ludziom, którzy mu zaufali.

Postacie fabularne

Główną postacią w filmie Beethoven 5 jest oczywiście Beethoven – sympatyczny i niezdarny bernardyn, który podróżuje z rodziną Newtonów. Inne ważne postacie to:
– George Newton, właściciel Beethovena, grany przez Dave’a Thomasa
– Alice Newton, żona George’a, grana przez Faith Ford
– Sara Newton, córka George’a i Alice, grana przez Daveigh Chase
– Chicken Joe, przyjaciel rodziny
– Floyd, złodziej
– Mason, detektyw, który tropi Fortunę

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Beethoven 5?

Reżyserem filmu Beethoven 5 jest Mark Griffiths, urodzony w Wielkiej Brytanii reżyser i scenarzysta filmowy. Griffiths wyreżyserował wiele popularnych filmów familijnych, w tym: Beethoven’s 4th, A Place Called Home, oraz Ace Ventura: When Nature Calls.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Beethoven 5 zobaczyć można wiele znanych twarzy. W rolach głównych występują Dave Thomas jako George Newton i Faith Ford jako Alice Newton. W obsadzie można również znaleźć: Daveigh Chase, Katherine Helmond, Sammy Kahn, Richard Riehle, Clint Howard, Kathy Griffin i John Larroquette.

Dave Thomas był znany z popularnego programu telewizyjnego “SCTV” i filmów takich jak Strange Brew, gdzie zagrał rolę douglasa McKenzie. Faith Ford to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, która pojawiała się w wielu produkcjach, m.in. w serialu “Murphy Brown”.

Gdzie obejrzeć Beethoven 5 online?

Film Beethoven 5 można obejrzeć w Internecie. Znajdziesz go na stronach takich jak Vider, CDA, Zalukaj oraz w wyszukiwarce filmów – Alekino.net.

Beethoven 5 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Beethoven 5 jest dostępny z polskim lektorem lub napisami – w zależności od preferencji oglądającego. Film posiada także opcję dubbingu. Dzięki temu każdy widz może wybrać najlepszą dla siebie wersję.

Warto poświęcić 91 minut na seans online?

Oczywiście! Film Beethoven 5 to wartka akcja, dużo humoru, emocji i piękne relacje między ludźmi a zwierzętami. Ta produkcja to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Bez wątpienia po obejrzeniu filmu Beethoven 5 każdy poczuje się lepiej, naładowany pozytywną energią.

Dobra wiadomość! Cały film Beethoven 5 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz się świetnie bawić i zobaczyć film pełen emocji, przygód i humoru, to już teraz obejrzyj Beethoven 5 online. W sieci nie brakuje stron, na których znajdziesz ten film – warto więc skorzystać z wyszukiwarki i zaplanować wieczór w towarzystwie Beethovena i jego niezwykłych przyjaciół! A po seansie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy.