Biały Pałac (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
103 min
6.5
Film Biały Pałac to poruszający dramat z domieszką romansu, który został wyreżyserowany przez Louisa Mandokiego. Produkcja ta powstała w USA i swoją premierę miała w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2745
Teraz ogląda: 160

Wprowadzenie do całego filmu Biały Pałac

Film Biały Pałac to poruszający dramat z domieszką romansu, który został wyreżyserowany przez Louisa Mandokiego. Produkcja ta powstała w USA i swoją premierę miała w 1990 roku. W rolach głównych zobaczymy Susan Sarandon oraz Jamesa Spadera.

Fabuła tego filmu skupia się na Maxie Baronie, młodym dyrektorze ds. reklamy, który po śmierci swojej żony nie potrafi sobie poradzić z codziennym życiem. Pewnego dnia poznaje on Norę Baker, która mimo swojego wieku i różnic klasowych, przyciąga jego uwagę. Ich związek stanowi duże wyzwanie, ponieważ Max nie może utrzymać swojego romansu w tajemnicy przed swoimi przyjaciółmi i współpracownikami z wyższych sfer.

Biały Pałac to film, który was poruszy swoją fabułą i emocjami, jakie wzbudzi w was postacie na ekranie. Z całą pewnością warto obejrzeć ten film.

Biały Pałac cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Biały Pałac rozgrywa się w St. Louis, w Stanach Zjednoczonych. Max Baron jest młodym dyrektorem ds. reklamy, który wciąż nie radzi sobie po śmierci swojej żony. Barwną postacią w filmie jest z kolei Nora Baker – czterdziestokilkuletnia kelnerka, która uwielbia dzikie życie. Choć Max i Nora wydają się być niedopasowanymi bohaterami, ich przyciąganie jest natychmiastowe i silne.

W miarę upływu czasu, jednak, ich związek zostaje postawiony pod dużą próbą. Przeszkodą w ich związku okazują się różnice klasowe i wiekowe. Max nie jest w stanie na zawsze ukryć Norę przed swoimi żydowskimi przyjaciółmi i współpracownikami z wyższych sfer.

Postacie fabularne

W Białym Pałacu występują następujące postacie:
– Max Baron – młody dyrektor ds. reklamy, który przeżywa trudny czas po śmierci swojej ukochanej żony. Gra go James Spader.
– Nora Baker – czterdziestokilkuletnia kelnerka, która lubi dziką stronę życia. Gra ją Susan Sarandon.
– Judy – przyjaciółka Maxa i jego zmarłej żony.
– Neil – pracownik Maxa w agencji reklamowej, z którym Max bardzo się przyjaźni.
– Rosemary – matka Maxa, która nie godzi się na jego związek z Norą.
– Sol – przyjaciel Maxa, który jest sceptyczny wobec jego nowego związku.
– Roz – przyjaciółka i współlokatorka Nory.
– Rachel – córka Nory.

Każda z postaci odgrywa ważną rolę w rozwoju fabuły filmu Biały Pałac.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Biały Pałac?

Biały Pałac to film wyreżyserowany przez Louisa Mandokiego, który urodził się w Meksyku. Mandoki zasłynął przede wszystkim jako reżyser i producent filmowy. Przez lata pracował także w branży muzycznej, nagrywając albumy artystów takich jak Plácido Domingo czy Pedro Vargas.

Jego kariera filmowa zaowocowała między innymi takimi hollywoodzkimi hitami, jak Miasto aniołów (1998) czy Zakochana złośnica (1999). Jego filmy poruszają tematy ważne dla społeczeństwa i wyróżniają się głębokim przesłaniem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Białym Pałacu zobaczymy wybitnych aktorów, którzy wniosą wiele emocji do filmu. W rolach głównych występują Susan Sarandon oraz James Spader. Sarandon to aktorka, która wielokrotnie była nominowana do nagrody Oscara. Sławę przyniosła jej między innymi rola w Thelma i Louise (1991) oraz w Musicalu (1975).

James Spader to aktor, którego twarz znamy z wielu filmów i seriali. Zagrał między innymi w Sekretach i kłamstwach (2011-2018) czy w serialu The Blacklist (od 2013).

W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Kathy Bates czy Jasona Alexandra.

Gdzie obejrzeć Biały Pałac online?

Jeśli chcielibyście obejrzeć Biały Pałac online, to możecie odwiedzić różne strony internetowe, takie jak Cda, Vider czy Zalukaj. Z pewnością znajdziecie tam dostępne do obejrzenia filmy online. Warto zwrócić uwagę na stronę Alekino.net, na której znajdziecie bogaty wybór filmów, także Biały Pałac.

Biały Pałac z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cieszy nas fakt, że Biały Pałac jest dostępny w Polsce z lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu oglądanie tego filmu staje się jeszcze przyjemniejsze dla wszystkich, którzy nie chcą czytać napisów. Alternatywnie, jeśli nie przepadacie za lektorem lub dubbingiem, możecie wybrać opcję z napisami.

Warto poświęcic 103 minut na seans online?

Biały Pałac to film, którego wartości nie sposób przecenić. Film ten porusza ciężkie tematy, takie jak trudne życiowe sytuacje i trudności, jakie wiążą się z miłością. Emocje, jakie wzbudza w nas film Biały Pałac, z pewnością pozostaną z nami na długo.

Gdy tylko przekonacie się sami, jak wielką wartość ma ten film, zdecydowanie nie pożałujecie poświęconego czasu. Biały Pałac to film, który możecie obejrzeć w samotności lub wraz z bliskimi osobami.

Dobra wiadomość! Cały film Biały Pałac możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego wspaniałego filmu, to zachęcamy was do obejrzenia całego filmu online już teraz. Z pewnością nie pożałujecie czasu spędzonego z głównymi bohaterami tego filmu.

A teraz pytanie dla was: czy widzieliście już Biały Pałac? Jaka była wasza opinia na temat tego filmu? Podzielcie się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.