Bugsy (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
134 min
6.8
Jeśli interesują Cię filmy kryminalne z lat 90. i chcesz zobaczyć jedno z największych dzieł epoki, koniecznie musisz obejrzeć Bugsy. Film ten opowiada historię przystojnego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9419
Teraz ogląda: 243

Wprowadzenie do całego filmu Bugsy

Jeśli interesują Cię filmy kryminalne z lat 90. i chcesz zobaczyć jedno z największych dzieł epoki, koniecznie musisz obejrzeć Bugsy. Film ten opowiada historię przystojnego i bezwzględnego gangstera Bugsy’ego Siegela, który w latach 40. XX wieku prowadzi interesy bossów mafii w Los Angeles. Jego marzeniem jest wybudowanie luksusowego kasyna na pustyni w Nevadzie, w Las Vegas. Film stanowi prawdziwe przeżycie, który pochłonie Cię na długo. „Bugsy” to produkcja z 1991 roku, którą wyreżyserował Barry Levinson. W rolach głównych wystąpili: Warren Beatty, Annette Bening, Harvey Keitel i Ben Kingsley. Całość trwa aż 134 minuty i jest jednym z najważniejszych obrazów związanych z tematyką mafijną. Film zyskał ogromną popularność, a dzięki internetowi możesz go obejrzeć online!

Bugsy cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Bugsy rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, w latach 40. XX wieku. Opowiada historię gangstera Bugsy’ego Siegela, który prowadzi interesy bossów mafii w Los Angeles, a marzy o wybudowaniu luksusowego kasyna na pustyni w Nevadzie. W Las Vegas urządza wystawne centrum rozrywki, które finansuje z mafijnych pieniędzy. Po pewnym czasie szefowie Siegela uznają, że inwestycja pochłania zbyt duże sumy. Zlecają zabicie Bugsy’ego…

Postacie fabularne

Główną postacią w filmie Bugsy jest tytułowy Bugsy Siegel, którego w tej roli zagrał Warren Beatty. Gangster wiąże się z piękną Virginą Hill, którą zagrała Annette Bening. Waltz towarzyski z Virginą, który przekracza granice przyjaźni, zmienia się w namiętny romans. W filmie pojawiają się również szefowie Siegela, wśród których są m.in. Lansky, zagrany przez Bena Kingsley’a, oraz Mickey Cohen, którego postać wykreował Harvey Keitel.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Bugsy?

Reżyserem filmu Bugsy jest Barry Levinson. To amerykański reżyser, który urodził się w Baltimore w 1942 roku. Jego film z 1988 roku „Rain Man” zdobył aż cztery Oscary, w tym dla najlepszego reżysera. Levinson jest znany ze swoich filmów skupiających się na amerykańskiej kulturze i historii. Do jego najbardziej znanych dzieł należą także filmy: „Good Morning, Vietnam” oraz „Sleepers”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Bugsy zobaczymy czołówkę jedenastki aktorskiej. Główną postać, Bugsy’ego, zagrał Warren Beatty. To amerykański aktor i reżyser, laureat czterech nagród Złotego Globu, a także Oscara dla najlepszego reżysera za film „Czas rozbrojenia” z 1981 roku. Annette Bening, która wcieliła się w rolę Virginii Hill, to również amerykańska aktorka i laureatka Złotego Globu. W postacie szefa mafii Lansky’ego, wcielił się Ben Kingsley, znany przede wszystkim z roli Mahatmy Gandhiego w filmie „Gandhi”. W rolę Mickeya Cohena, gangstera i jednocześnie jednego z szefów Siegela, wcielił się Harvey Keitel.

Gdzie obejrzeć Bugsy online?

Film Bugsy jest dostępny online w wielu miejscach. Możesz obejrzeć go na portalach takich jak: Vider, CDA oraz Zalukaj. Jednak moją propozycją jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. To jeden z najpopularniejszych serwisów dostarczający filmy online w bardzo dobrej jakości.

Bugsy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla polskojęzycznych widzów, Bugsy jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcje te umożliwią Ci dokładne zrozumienie intrygi filmu i pozwolą na jego lepsze odbior.

Warto poświęcić 134 minut na seans online?

Na pewno warto poświęcić 134 minuty na obejrzenie filmu Bugsy. To dzieło kina kryminalnego zapewni Ci emocje i dawkę dobrej zabawy. Historia przepełniona pasją, mafią i pięknymi kobietami z pewnością skradnie Twoje serce i na długo zostanie w Twojej pamięci.

Dobra wiadomość! Cały film Bugsy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli interesują Cię filmy związane z mafią i gangsterskimi interesami, Bugsy będzie strzałem w dziesiątkę. Nie przepłacisz za bilety do kina i będziesz mógł cieszyć się filmem w domowych warunkach. Zachęcam do obejrzenia tego filmu i zabrania głosu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Podziel się z innymi swoimi przemyśleniami na temat obrazu Bugsy.