Być jak Kazimierz Deyna (2012) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
95 min
6.1
Być jak Kazimierz Deyna to polska komedia, która swoją premierę miała w 2012 roku. Film opowiada historię chłopaka imieniem Kazik, który przyszedł na świat w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1401
Teraz ogląda: 136

Wprowadzenie do całego filmu Być jak Kazimierz Deyna

Być jak Kazimierz Deyna to polska komedia, która swoją premierę miała w 2012 roku. Film opowiada historię chłopaka imieniem Kazik, który przyszedł na świat w dniu, kiedy Kazimierz Deyna strzelił historycznego gola w meczu z Portugalią. Rodzina Kazika marzyła, by chłopak także został piłkarzem, jednak okazało się, że nie ma on talentu do gry w piłkę nożną. Wtedy Kazik zaczyna szukać swojej własnej drogi.

Film został wyreżyserowany przez Annę Wieczur-Bluszcz, a w obsadzie znaleźli się m.in.: Przemysław Bluszcz, Gabriela Muskała i Jerzy Trela.

Być jak Kazimierz Deyna stał się bardzo popularnym filmem w Polsce. Obecnie można go obejrzeć online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. W dalszej części artykułu przyjrzymy się bliżej temu, co czeka nas w trakcie seansu, kto występuje w filmie i dlaczego warto ten film obejrzeć.

Być jak Kazimierz Deyna cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Być jak Kazimierz Deyna rozgrywa się w Polsce, głównie w Warszawie. Film opowiada historię Kazika, który nie ma talentu do gry w piłkę nożną, ale chce znaleźć swoje powołanie. Chłopak decyduje się spróbować swoich sił w innych dziedzinach, ale nie zawsze mu to wychodzi. Przyjaciele Kazika starają się pomóc mu znaleźć drogę życiową i zrozumieć, że każdy musi znaleźć swoje własne powołanie.

Film jest zabawny i pełen pozytywnych emocji, a widzowie szybko polubią Kazika i jego przyjaciół. Fabuła filmu zapewnia doskonałą mieszankę śmiechu i wzruszenia, a poruszane w nim tematy są uniwersalne i bliskie każdemu widzowi.

Postacie fabularne

Główną bohaterką filmu jest Kazik, chłopak o marzeniach, których nie może zrealizować. Jego przyjaciółmi są Franek i Daniel, którzy zawsze stoją przy nim i pomagają mu znaleźć właściwą drogę w życiu. W filmie pojawiają się także inne postaci, takie jak rodzice Kazika, którzy marzyli o tym, by ich syn był znakomitym piłkarzem, oraz inny chłopak, który przez całe życie prześladuje Kazika.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Być jak Kazimierz Deyna?

Reżyserem filmu jest Anna Wieczur-Bluszcz, która swoją karierę zaczynała jako aktorka. W 2004 roku zadebiutowała jako reżyserka filmowa. Wyreżyserowała już kilka filmów, takich jak: „Francuski numer”, „Nie pękaj” czy „Wszystko, co kocham”. Wieczur-Bluszcz jest znana z tworzenia filmów pełnych pozytywnych emocji oraz z umiejętności opowiadania uniwersalnych historii, które dotyczą każdego z nas.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Być jak Kazimierz Deyna występują m.in.: Przemysław Bluszcz, Gabriela Muskała, Jerzy Trela, Marcin Korcz, Kamil Kulda, Mateusz Sacharzewski, Aleksander Staruch i Alan Adamczyk. Przemysław Bluszcz wcielił się w rolę Kazika, głównego bohatera filmu. Gabriela Muskała gra jego dziewczynę, a Jerzy Trela i Alan Adamczyk są jego przyjaciółmi – Frankiem i Danielem. Wszyscy aktorzy zachwycili widzów swoimi aktorskimi umiejętnościami i przekonującymi kreacjami.

Gdzie obejrzeć Być jak Kazimierz Deyna online?

Film Być jak Kazimierz Deyna dostępny jest w internecie na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli chcesz obejrzeć ten film online, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Dzięki temu nie musisz już dłużej szukać i przeglądać wielu stron internetowych, aby znaleźć interesujący Cię film.

Być jak Kazimierz Deyna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Być jak Kazimierz Deyna dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom językowym i lepiej skoncentrować się na fabule filmu. Jeśli lubisz słuchać dialogów po polsku, wybierz lektora. Jeśli wolisz, żeby postacie mówiły w języku oryginału, ale z polskimi napisami, wybierz napisy. Dla fanów dubbingu dostępna jest także taka opcja.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

Oczywiście! Film Być jak Kazimierz Deyna zaskoczy Cię pozytywnymi emocjami, sprawi, że się uśmiechniesz i będzie Ci przyjemnie spędzać czas z bohaterami. Fabuła filmu jest prosta, ale bardzo uniwersalna – każdy z nas szuka swojego miejsca na świecie i posiada marzenia, które czasami okazują się niemożliwe do spełnienia. Być jak Kazimierz Deyna to film, który poruszy widza i zmusi do zastanowienia się nad swoim życiem.

Dobra wiadomość! Cały film Być jak Kazimierz Deyna możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu Być jak Kazimierz Deyna, to koniecznie musisz to zmienić i obejrzeć ten film online. Na pewno nie pożałujesz – to świetnie zrealizowana komedia, pełna pozytywnych emocji i wzruszeń. Obejrzyj film online już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej. Być może Twoja recenzja zachęci innych do obejrzenia tego filmu.