Całe szczęście (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
108 min
5
Jeśli szukasz filmu pełnego wakacyjnej energii, uroku oraz humoru, to musisz koniecznie obejrzeć "Całe szczęście". Film opowiada historię Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3145
Teraz ogląda: 206

Wprowadzenie do całego filmu Całe szczęście

Jeśli szukasz filmu pełnego wakacyjnej energii, uroku oraz humoru, to musisz koniecznie obejrzeć „Całe szczęście”. Film opowiada historię Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego syna Filipa. Ich spokojne i uporządkowane życie zostaje niespodziewanie skomplikowane, gdy w ich domu pojawia się pełna energii i uroku Marta, popularna gwiazda fitness. To historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach i o dwóch różnych charakterach i spojrzeniach na życie.

Film „Całe szczęście” został wyprodukowany w Polsce w roku 2019. Jego czas trwania wynosi 108 minut, a gatunek to komedia. Reżyserem jest Tomasz Konecki. Popularność filmu wynika z udziału znanych aktorów i ciepłych recenzji, jakie otrzymał film od krytyków oraz widzów. Cały film jest dostępny online, dzięki temu można go obejrzeć we własnym domu.

Całe szczęście cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce. Robert, muzyk z orkiestry symfonicznej, samotnie wychowuje syna Filipa. Ich spokojne życie zmienia się, gdy do ich domu wpada Marta – popularna gwiazda fitness pełna energii i uroku. Robert i Marta to zupełnie różne osoby, o różnych spojrzeniach na miłość i życie. Która z tych dwóch osób ukaże się jako odpowiedni partner dla Roberta?

Postacie fabularne

Robert to główny bohater filmu. Jest muzykiem z orkiestry symfonicznej i samotnym ojcem dziesięcioletniego Filipa.

Marta to popularna gwiazda fitness, pełna energii i uroku. Pojawia się w życiu Roberta oraz Filipa i komplikuje ich do tej pory spokojne życie.

Filip to dziesięcioletni syn Roberta. Samotnie wychowywany przez ojca, jest dla niego całym światem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Całe szczęście?

Reżyserem filmu „Całe szczęście” jest Tomasz Konecki. Jest to znany polski reżyser i producent filmowy. W swojej karierze wyreżyserował już wiele filmów, takich jak „Pitbull. Ostatni pies”, „Listy do M. 3” czy „Lejdis”. Tomasz Konecki jest uznawany za jednego z najważniejszych polskich reżyserów młodszego pokolenia.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Całe szczęście” występują tacy aktorzy jak Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Maksymilian Balcerowski oraz Joanna Liszowska. Roma Gąsiorowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W swojej karierze wystąpiła w wielu popularnych filmach, takich jak „Boisko bezdomnych”, „Droga do raju” czy „Loving Vincent”. Piotr Adamczyk to znany polski aktor, który zagrał w takich filmach jak „Cicha noc”, „Katyń” czy „Cicha woda”. Maksymilian Balcerowski to młody aktor, który wcielił się w postać syna Roberta – Filipa. Joanna Liszowska to polska aktorka i piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych.

Gdzie obejrzeć Całe szczęście online?

Cały film Całe szczęście można obejrzeć online na wielu platformach, takich jak Vider, Cda oraz Zalukaj. Polecam skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć szeroki wybór filmów, również tego typu komedii romantycznych.

Całe szczęście z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli interesuje Cię polski lektor, wówczas film „Całe szczęście” będzie dostępny w Polsce z lektorem, napisami lub dubbingiem. Można wybrać odpowiednią opcję, aby lepiej zrozumieć treść filmu i w pełni się nim cieszyć.

Warto poświęcić 108 minut na seans online?

Jeśli szukasz rozrywki, której celem jest dobry humor i pełna uroku historia o miłości, to na pewno warto poświęcić 108 minut na obejrzenie filmu „Całe szczęście”. Nie tylko przyjemnie spędzisz czas, ale dostarczy Ci to wiele uśmiechu i ciepłych emocji.

Dobra wiadomość! Cały film Całe szczęście możesz obejrzeć online już teraz!

Nie zwlekaj, a obejrzyj już teraz film „Całe szczęście”. To pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Możliwość obejrzenia filmu online daje dużo swobody i komfortu w wyborze czasu i miejsca. Dlatego zachęcamy do oglądania i dzielenia się swoimi opiniami w sekcji komentarzy. Przyjemnego seansu!