Ciemna Strona Księżyca (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
87 min
4.9
Jeśli lubisz filmy akcji, horroru i sci-fi, to z pewnością zainteresuje cię Ciemna Strona Księżyca. To jeden z filmów, który przyciąga uwagę widzów swoją fabułą,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9182
Teraz ogląda: 253

Wprowadzenie do całego filmu Ciemna Strona Księżyca

Jeśli lubisz filmy akcji, horroru i sci-fi, to z pewnością zainteresuje cię Ciemna Strona Księżyca. To jeden z filmów, który przyciąga uwagę widzów swoją fabułą, nieoczekiwanymi zwrotami akcji oraz napięciem, które utrzymuje się przez cały czas trwania filmu. Produkcja pochodzi z USA, a reżyserem jest D.J. Webster. W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak Robert Sampson, Will Bledsoe, Joe Turkel, Camilla More i Wendy MacDonald. Ciemna Strona Księżyca miała swoją premierę w 1990 roku i trwa zaledwie 87 minut. Gatunki, które opisują ten film to akcja, horror, sci-fi i thriller. Film jest dostępny online i cieszy się dużą popularnością wśród miłośników podobnych gatunków.

Ciemna Strona Księżyca cały film – najważniejsze informacje o fabule

Nasza historia rozpoczyna się w kosmosie, gdzie załoga promu kosmicznego odkrywa dryfujący wrak. Po dokładnym przeszukaniu okazuje się, że statek jest sprawny, ale całkowicie opuszczony. Znajduje się na nim ciało jedynego świadka zaszłych wydarzeń. Z czasem członkowie załogi zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Strach i napięcie eskalują, podczas gdy ujawniają się kolejne, zaskakujące fakty. Ich jedyną nadzieją na przeżycie jest ucieczka z tego dziwnego miejsca, ale czy uda im się to zrobić w bezpieczny sposób?

Postacie fabularne

W filmie Ciemna Strona Księżyca spotkamy się z ciekawymi postaciami, które łączą się razem w jedną zaskakującą historię. Przyjrzyjmy się im bliżej:
– Robert Sampson jako Phillips
– Will Bledsoe jako Tyler
– Joe Turkel jako Stansfield
– Camilla More jako Laurie
– Wendy MacDonald jako Donna
– Alan Blumenfeld jako astronauta
– Ken Lesco jako policjant
– John Diehl jako oficer

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ciemna Strona Księżyca?

Reżyserem filmu Ciemna Strona Księżyca jest D.J. Webster. Jego kariera zaczynała się już w latach 90-tych, a do jego dorobku można zaliczyć takie produkcje jak „Jack’s Back” czy „Hellraiser: Bloodline”. Wielu widzów kojarzy go jednak przede wszystkim z reżyserią teledysków dla takich artystów jak Madonna czy Michael Jackson. W filmie Ciemna Strona Księżyca Webster pokazał swoje umiejętności w reżyserii filmów akcji i sci-fi, a także umiejętność budowania napięcia na ekranie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ciemna Strona Księżyca występują tacy aktorzy jak Robert Sampson, Will Bledsoe, Joe Turkel, Camilla More, Wendy MacDonald, Alan Blumenfeld, Ken Lesco i John Diehl. Robert Sampson gra rolę Phillipsa, który jest jednym z członków załogi promu kosmicznego. Will Bledsoe wciela się w postać Tylera, który również jest członkiem tej samej załogi. Joe Turkel gra rolę Stansfielda – mężczyzny, którego ciało zostaje znalezione na niesprawnym statku kosmicznym. Camilla More wciela się w postać Laurie, której niepokojąca intuicja szybko stawia ją w centrum wydarzeń. Wendy MacDonald gra Donnę – kolejną członkinią załogi, która próbuje przetrwać w niebezpiecznej sytuacji. Alan Blumenfeld, Ken Lesco i John Diehl grają w filmie mniejsze role, jednak ich obecność na ekranie również wnosi coś do fabuły.

Gdzie obejrzeć Ciemna Strona Księżyca online?

Cały film Ciemna Strona Księżyca jest dostępny online, a można go obejrzeć m.in. na portalach takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak szukasz jeszcze większej ilości filmów z tego gatunku, to warto posłużyć się wyszukiwarką filmów, taką jak alekino.net. Tam znajdziesz najnowsze filmy akcji, thrillery, horro, czy science-fiction i będziesz mógł cieszyć się nimi w każdej wolnej chwili.

Ciemna Strona Księżyca z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie jesteś oryginalnym anglojęzycznym i wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, to masz wybór z Ciemna Strona Księżyca. Film został udostępniony polskiej publiczności z lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać spośród tych opcji tak, aby oglądanie filmu było dla ciebie przyjemnością. Lektorem poprowadzi dla ciebie fabułę, dubbing uzupełni postaciom polskie głosy, a napisy pozwolą ci śledzić wątki fabularne, nawet gdy na ekranie w tym czasie dzieją się inne rzeczy.

Warto poświęcić 87 minut na seans online?

Ciemna Strona Księżyca to film akcji, horroru i sci-fi, który zachwyci wielbicieli tego typu produkcji. Film dostarcza dawkę emocji, napięcia i intrygi, a także zaskakuje swoimi zwrotami akcji. Poza tym doskonale wykreowana atmosfera kosmiczna przyciąga wzrok widza i nie pozwala oderwać się od ekranu. Warto poświęcić 87 minut na seans online, aby przekonać się jak wiele mrocznych tajemnic kryje się po drugiej stronie Księżyca.

Dobra wiadomość! Cały film Ciemna Strona Księżyca możesz obejrzeć online już teraz!

Wielu widzów przekonuje się, że Ciemna Strona Księżyca to jeden z tych filmów, które warto obejrzeć online. Dzięki swojej ciekawej i intrygującej fabule, wciąga od samych pierwszych minut seansu. Każdy, kto kocha filmy akcji, horroru i sci-fi, będzie naprawdę zadowolony po obejrzeniu tego filmu. Można zobaczyć go online na portalach takich jak vider, cda czy zalukaj, ale można też skorzystać z wyszukiwarki filmów, takiej jak alekino.net, która przygotuje dla ciebie jeszcze więcej nietuzinkowych pozycji do obejrzenia. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami z oglądania Ciemna Strona Księżyca w sekcji komentarzy poniżej!