Ciotka Julia i skryba (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
107 min
6.1
Ciotka Julia i skryba to amerykański film z 1990 roku, którego reżyserem jest Jon Amiel. To romantyczna komedia, która opowiada historię młodej kobiety, która zakochuje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2736
Teraz ogląda: 137

Wprowadzenie do całego filmu Ciotka Julia i skryba.

Ciotka Julia i skryba to amerykański film z 1990 roku, którego reżyserem jest Jon Amiel. To romantyczna komedia, która opowiada historię młodej kobiety, która zakochuje się w skrybie swojej ciotki. Film zdobył uznanie krytyków oraz widzów i jest dostępny w internecie na stronach Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Ciotka Julia i skryba cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Ciotka Julia i skryba rozgrywa się w Nowym Orleanie w latach 50-tych XX wieku. Główną bohaterką jest Eugenia, która pracuje jako pisarka zapowiadających się romansów. Pewnego dnia skryba swojej ciotki, który jest z zawodu górnikiem, przeprowadza się do niej do domu. W miarę upływu czasu Eugenia zakochuje się w skrybie, co prowadzi do rozbłysku namiętnych uczuć między nimi.

Postacie fabularne

W filmie występują:
– Barbara Hershey w roli ciotki Julii
– Keanu Reeves w roli skryby
– Peter Falk w roli ojca Julii
– Bill McCutcheon w roli Asteroida
– Patricia Clarkson w roli Sonny
– Richard Portnow w roli Spiros
– Jerome Dempsey w roli pana Bluster
– Richard B. Shull w roli pana Franklina
– Paul Austin w roli dr. Otisa Wilbury
– Joel Fabiani w roli prezentera telewizyjnego

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ciotka Julia i skryba?

Za reżyserię filmu Ciotka Julia i skryba odpowiada Jon Amiel. Amiel urodził się w Londynie w 1948 roku, jest brytyjskim reżyserem i scenarzystą. Zdobył popularność dzięki takim filmom jak „The Singing Detective” czy „Copycat”. Jon Amiel jest znany ze swojego stylu opowiadania historii, który często łączy elementy dramatu, komedii oraz thrillera.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Ciotka Julia i skryba występują znani i cenieni aktorzy. W rolę Eugenii wciela się Barbara Hershey, która zagrała m.in. w filmach „Ostatni samuraj” i „Człowiek, który podniósł Hollywood”. Jeden z głównych bohaterów, skrybę zagrał Keanu Reeves – aktor znany m.in. z filmów „Matrix” oraz „John Wick”. Rola ojca Julii przypadła Peterowi Falkowi, aktorowi, który jest znany z roli w serialu „Detektyw Columbo”. W filmie wystąpili również inni znani aktorzy, takie jak Bill McCutcheon, Patricia Clarkson czy Richard Portnow.

Gdzie obejrzeć Ciotka Julia i skryba online?

Ciotka Julia i skryba to film, który jest dostępny online na stronach Vider, CDA oraz Zalukaj. Dzięki temu każdy ma możliwość obejrzenia tego klasycznego filmu w domowym zaciszu. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji filmowych.

Ciotka Julia i skryba z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ciotka Julia i skryba jest dostępna również z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu pomysłowi film staje się dla widzów z Polski jeszcze bardziej atrakcyjny. Opcje te pozwalają na to, aby każdy wybrał dla siebie odpowiednią wersję językową i cieszył się całkowitym zrozumieniem filmu.

Warto poświęcic 107 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Ciotka Julia i skryba to romantyczna komedia, która dzięki swoim bohaterom oraz świetnej fabule potrafi poruszyć wiele emocji. To film ciepły, zabawny oraz romantyczny, który może idealnie sprawdzić się jako idealne rozwiązanie na spędzenie wieczoru w domowym zaciszu. Obejrzenie tego filmu to dobry pomysł dla każdego, kto lubi interesujące opowieści dotykające tematu miłości.

Dobra wiadomośc! Cały film Ciotka Julia i skryba możesz obejrzeć online już teraz!

Ciotka Julia i skryba to wspaniały film, który warto obejrzeć w pełnej wersji. Znajdziesz go w internecie na stronach Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia filmu już teraz i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami na temat tego klasyka. Obejrzenie tego filmu jest gwarancją na to, że spędzisz miło czas wraz z najbliższymi.