Closet Land (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
94 min
7
Closet Land to film dramatyczny i thriller wyprodukowany w USA w 1991 roku. Reżyserem tej produkcji jest Radha Bharadwaj, a w rolach głównych zobaczymy Alana...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3859
Teraz ogląda: 174

Wprowadzenie do całego filmu Closet Land

Closet Land to film dramatyczny i thriller wyprodukowany w USA w 1991 roku. Reżyserem tej produkcji jest Radha Bharadwaj, a w rolach głównych zobaczymy Alana Rickmana i Madeleine Stowe. Film opowiada historię kobiety, która zostaje aresztowana i poddana brutalnym przesłuchaniom przez nieznajomego mężczyznę. Choć jest to film produkowany pod koniec lat 80-tych/na początku lat 90-tych, nadal wzbudza emocje u widzów swoją treścią i przesłaniem.

Closet Land, mimo swojego wieku, nadal cieszy się popularnością, a dzięki internetowi i streamingu zyskał jeszcze większą widownię w ostatnich latach. Obecnie film można obejrzeć w wielu miejscach online, m.in. na Viderze, CDA, czy Zalukaju. W artykule przedstawimy najważniejsze informacje o filmie i zachęcimy do jego obejrzenia.

Closet Land cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym kraju, gdzie toczy się wojna domowa. Główna bohaterka zostaje porwana przez funkcjonariusza rządu, który oskarża ją o propagowanie niebezpiecznych idei. Przesłuchania trwają przez całą noc, a na przesłuchującym nie mającym skrupułów naciskiem wywiera na kobietę psychiczne tortury. Jednak, pomimo wszelkich prób złamania jej woli, kobiecie udaje się pozostać silną i nieugiętą.

Postacie fabularne

W filmie występują tylko dwie postaci, co wzmaga napięcie i emocje.
– Główna bohaterka (Madeleine Stowe) – autorka książek dla dzieci, zostaje porwana i poddana niehumanitarnym przesłuchaniom.
– Przesłuchujący (Alan Rickman) – funkcjonariusz rządu, który oskarża kobietę o rzekome przestępstwa.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Closet Land?

Closet Land został wyreżyserowany przez Radha Bharadwaja, która znana jest głównie jako scenarzystka i reżyser niezależnych filmów. W latach 80-tych i 90-tych Bharadwaj zdobyła popularność jako producentka i reżyserka krótkometrażowych filmów, jednak to Closet Land jest jej pierwszym pełnometrażowym dziełem. Reżyserka skupiła się na psychologicznym portrecie bohaterki, która stara się mimo wszystkich przeciwności zachować godność i wolność.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Closet Land możemy zobaczyć dwóch znakomitych aktorów:
– Alan Rickman – brytyjski aktor, który zasłynął dzięki roli profesora Snape’a w serii filmów o Harrym Potterze. W Closet Land wciela się w postać funkcjonariusza rządu, przesłuchującego główną bohaterkę. Rickman kreuje postać sadystyczną i niebezpieczną, zmieniając ton i sposób mówienia w zależności od sytuacji.
– Madeleine Stowe – amerykańska aktorka, znana z takich filmów jak Ostatni Mohikanin, Chłopak z Alabamy czy 12 małp. W Closet Land gra autorkę książek dla dzieci, która zostaje aresztowana i brutalnie przesłuchiwana. Stowe wciela się w rolę z rozmachem, kreując bohaterkę nieugiętą i pełną determinacji.

Gdzie obejrzeć Closet Land online?

Closet Land jest obecnie dostępny online na Viderze, CDA, a także Zalukaju. Warto jednak skorzystać z wyszukiwarek filmów, takich jak np. alekino.net, które umożliwiają porównanie wielu serwisów i wskazanie najlepszej oferty. Teraz łatwo można obejrzeć cały film online w najlepszej jakości i bez opuszczania domu.

Closet Land z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla tych, którzy woleliby oglądać film w polskiej wersji językowej, istnieje możliwość wyboru lektora, napisów lub dubbingu. W Polsce popularnością cieszy się zwłaszcza dubbing, który sprawia, że oglądanie filmu jest jeszcze bardziej przyjemne.

Warto poświęcic 94 minut na seans online?

Closet Land to film, który warto zobaczyć ze względu na swoją niezwykłą atmosferę, a także znakomity występ Alan Rickmana i Madeleine Stowe. Film jest nie tylko thrillerem, ale także studium psychologicznym bohaterki, co sprawia, że oglądanie go to wciągające i emocjonalne przeżycie. Zachęcamy do poświęcenia 94 minut na seans online – z pewnością się nie zawiedziecie.

Dobra wiadomośc! Cały film Closet Land możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu Closet Land, koniecznie zrób to już teraz. Z pewnością wzbudzi on Twoje emocje, a także dostarczy ci niezapomnianych wrażeń. Cały film dostępny jest w wielu serwisach online, a teraz o wiele łatwiej możesz obejrzeć cały film online w najlepszej jakości. Na końcu zachęcamy czytelników do podzielenia się swoją opinią o filmie Closet Land w sekcji komentarzy pod tym artykułem.