Cmentarna szychta (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
89 min
4.9
Jeśli lubisz filmy grozy, to koniecznie musisz zobaczyć "Cmentarną szychta". Film ten to jeden z tych horrorów, których nie można przegapić. Produkcja została wydana w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8354
Teraz ogląda: 286

Wprowadzenie do całego filmu Cmentarna szychta

Jeśli lubisz filmy grozy, to koniecznie musisz zobaczyć „Cmentarną szychta”. Film ten to jeden z tych horrorów, których nie można przegapić. Produkcja została wydana w 1990 roku, a reżyserem był Ralph S. Singleton. Film jest adaptacją znanej na całym świecie powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Historia rozgrywa się w małym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych. Fabryka przeróbki wełny – Tekstylia Beckmana – po wielu latach ponownie została otwarta, jednakże pracuje się w niej tylko na nocnej zmianie. Pracownicy zostawiają w zakładzie swoje życie, wchodząc w głąb mrocznej fabryki, gdzie grozi im niebezpieczeństwo ze strony nieznanych, złych mocy.

Główny bohater, John Hall, właśnie zdobył pracę w tej fabryce. Z uwagą obserwuje tajemnicze wydarzenia, jakie dzieją się wśród jego nowych kolegów z pracy. Z czasem zaczyna zestawiać ze sobą fakty, docierając do przerażającej prawdy.

W rolach głównych wystąpili David Andrews, Kelly Wolf, Stephen Macht i Robert Alan Beuth. Film trwa 89 minut, a produkcją zajęły się Japonia i Stany Zjednoczone. To z pewnością jeden z najlepszych horrorów, jakie powstały na podstawie prozy Stephena Kinga. Film zdobył wiele nagród i wciąż cieszy się dużą popularnością. To dzieło sztuki, które z pewnością zmusi Cię do wiedzenia przykładem podczas seansu.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć okropieństw, jakie kryją się w środku fabryki Tekstylia Beckmana. „Cmentarna szychta” to film, który skłoni Cię do oglądania go jeszcze raz i jeszcze raz, zachowując swoją mroczną tajemnicę do końca.

Nie masz czasu na wyjście do kina? Nic straconego! Cały film możesz obejrzeć online na różnych platformach wraz z lektorem lub w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Zachęcamy Cię do seansu już teraz na Vider, CDA, Zalukaj oraz innych portalach z filmami w sieci.

Cmentarna szychta cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja „Cmentarnej szychty” ma miejsce w małym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych. W środku zakładu Tekstylia Beckmana, przeróbki wełny, w którym pracują bohaterowie, gnieżdżą się złe moce.

Fabuła filmu skupia się na Johnie Hallu, absolwencie collegu, który dostaje pracę na nocnej zmianie w zakładzie Tekstylia Beckmana. Z czasem zaczyna on ujawniać mroczne tajemnice ukrywane przez właściciela fabryki.

Co więcej, fabryka była składowiskiem szczurów i myszy, co przyciągało tępiciela, specjalizującego się w eksterminacji gryzoni – Tuckera Clevelanda. Podczas pracy w fabryce dochodzi do tajemniczych zdarzeń, którzy wtrącają bohaterów w niebezpieczną sytuację.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem „Cmentarnej szychty” jest John Hall (David Andrews), absolwent collegu, który po wielu poszukiwaniach, zdobywa pracę na nocnej zmianie w fabryce Tekstylia Beckmana. Pracownicy fabryki to m.in. Carl (Ilona Margolis ), Warwick (Stephen Macht) oraz Jason Reed (Jonathan Emerson).

Do fabryki na zlecenie Warwcka zostaje wynajęty Tucker Cleveland (Brad Dourif), aby w sposób profesjonalny pozbył się licznych szczurów i myszy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Cmentarna szychta?

Film „Cmentarna szychta” został wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera, producenta filmowego, Ralph S. Singleton. Reżyser przyszedł na świat w 1935 roku w Nowym Jorku.

Jego kariera zawodowa rozpoczyna się w 1965 roku, kiedy rozpoczął pracę w branży filmowej jako producent „The X-15 Rocket Plane”. W 1984 roku Singleton zaczyna pracę jako reżyser podczas filmowania klipu „The Cry” dla L.L. Cool J.

Największy sukces w karierze przyniosła mu produkcja filmu „Cmentarna szychta”, będącej adaptacją prozy Stephena Kinga.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Cmentarna szychta” występują różni aktorzy. David Andrews gra główną rolę w postaci Johna Halla. W filmie zagrał również Kelly Wolf jako Jane Wisconsky oraz Robert Alan Beuth jako Danson.

W rolę fabrykanta Warwcka wciela się Stephen Macht, a Tuckera Clevelanda gra Brad Dourif. Fred Esmeralda z postacią młodej Kelly Wolf, a Ilona Margolis grającą postać Carl są kolejnymi aktorami w obsadzie.

Gdzie obejrzeć Cmentarna szychta online?

Na wielu stronach internetowych, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj cały film „Cmentarna szychta” jest dostępny online. Można obejrzeć go w oryginalnym języku angielskim z napisami lub z polskim lektorem lub w polskiej wersji dubbingowej.

Jeśli szukasz innych niesamowitych filmów, zapraszamy do wyszukiwania nowości filmowych na stronie Alekino.net, gdzie dostępnych jest wiele mrocznych i niezapomnianych produkcji.

Cmentarna szychta z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Nie lubisz angielskiego dubbingu? Nie ma problemu! Cały film „Cmentarna szychta” jest dostępny z polskim lektorem oraz polskimi napisami. Możesz swobodnie wybrać, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Lektor z pewnością ułatwi zrozumienie filmu, zapewniając w zamian jeszcze większości emocji. Wybór należy do Ciebie!

Warto poświęcic 89 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! „Cmentarna szychta” to klasyczny film grozy, który Cię poruszy, wzbudzi skojarzenia i przede wszystkim dostarczy Ci ogromną dawkę emocji. Film ten to klasyka gatunku, a jego opowieść na pewno Cię nie zawiedzie. Nie ma tu happy endu, lecz klimat grozy, który będziesz pamiętać jeszcze długo.

Niezapomniane wrażenia, przed którymi nie sposób się ukryć. To idealna propozycja dla miłośników horrorów oraz literatury Stephena Kinga. Bez wątpienia warto poświęcić 89 minut na oglądanie tego filmu, a przekonasz się, dlaczego wciąż zachwyca ludzi na całym świecie.

Dobra wiadomośc! Cały film Cmentarna szychta możesz obejrzeć online już teraz!

„Cmentarna szychta” to jeden z horrorów, którym warto poświęcić czas na seans. W filmie czeka na nas tajemnicza fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji i napięcie, które będzie Cię towarzyszyło do końca.

Nie zastanawiaj się dłużej – obejrzyj cały film „Cmentarna szychta” już teraz. Dostępny jest online na wielu platformach, dzięki czemu możesz obejrzeć go w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli udało Ci się zobaczyć ten film, zostaw swoją opinię w komentarzu – chętnie poznamy Twoje wrażenia!