Córka trenera (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
93 min
6
Córka trenera to polski dramat, który pojawił się na ekranach kin w 2018 roku. Film ten został udostępniony również online, co pozwala na poznanie historii...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3014
Teraz ogląda: 325

Wprowadzenie do całego filmu Córka trenera

Córka trenera to polski dramat, który pojawił się na ekranach kin w 2018 roku. Film ten został udostępniony również online, co pozwala na poznanie historii ze swojego domu. Produkcja, która trwa 93 minuty, opowiada o ojcu i córce, którzy razem przemierzają Polskę, udając się na zawody tenisowe. Bohaterów, granych przez polską aktorską elitę, kapitalnie uwiarygodniają i zabiorą widza w emocjonującą podróż.

Córka trenera cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Córka trenera rozgrywa się w Polsce, okalając swoim zasięgiem cały kraj. Głównym bohaterem jest Maciej Kornet, trener tenisa, który podróżuje po kraju z 17-letnią córką, Wiktorią. Ojciec stawia na swojej drodze wiele przeszkód, byc może w efekcie chęci zdominowania córki, ale jak wyjdzie na jaw, ma on jedynie dobre intencje.

Podczas podróży, do tej niezwykłej drużyny dołącza młody i utalentowany tenisista, Igor, którego Kornet zaczyna trenować. Dzięki niemu, córka trenera otworzy swoje oczy na nowe doświadczenia i wyruszy w długą i niezapomnianą podróż, podczas której każdy bohater będzie chciał osiągnąć swój cel.

Postacie fabularne

W filmie Córka trenera pojawia się kilka postaci fabularnych, ale trzy najważniejsze to Maciej Kornet, jego córka Wiktoriia i tenisista Igor. Maciej jest specjalistą w tenisie ziemnym, a jednocześnie ojcem Wiktorii, o której chciałby dbać całościowo, ale niekiedy odcina się od niej emocjonalnie. Córkę gra Karolina Bruchnicka, która w filmie wciela się w swoją pierwszą wielką rolę aktorską. Wiktorii powierzył ona emocjonalnie trudne zadanie zagrać bohaterkę, która jest matką swojego swojego własnego życia, a jednocześnie prostuje swoje relacje z ojcem. Z kolei tenisisty Igorem gra Bartłomiej Kowalski, aktor, który cieszy się dużą popularnością po roli w Chłopakach do wzięcia.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Córka trenera?

Reżyserem filmu Córka trenera jest Łukasz Grzegorzek, absolwent warszawskiej Szkoły Filmowej. Utalentowany reżyser debiutował na ekranie kinowym w 2007 roku filmem „Piggies”. W swoich filmach Grzegorzek porusza przede wszystkim ważne problemy społeczne, jak np. kwestie związane z życiem rodzinnym. W przypadku Córki trenera stawia pytania o granice między rodzicielską troską a kontrolą, ale też o to, jak kształtuje nasze wybory to, co otrzymujemy w dorosłość, i jak każde z nas z je wykonuje.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Córka trenera zobaczymy pełną polską aktorską elitę – na pierwszym planie Jacek Braciak, który odgrywa rolę ojca. Karolinę Bruchnicką, która debiutuje w roli córki, a także znaną z wielu ról na scenie i ekranie, Agatę Buzek w roli fotografki, Lukasza Simlada, Piotra Żurawskiego, a także Bartłomieja Kowalskiego, który zagrał mało lubianego, ale utalentowanego tenisistę, napędzającego kłótnie i problemy w rodzinie Kornetów.

Gdzie obejrzeć Córka trenera online?

Cały film Córka trenera jest dostępny w sieci online, dzięki czemu można go obejrzeć w trakcie każdej wolnej chwili. Można skorzystać z platform takich jak vider, cda, zalukaj, czy też wypróbować popularną wyszukiwarkę filmów – alekino.net.

Córka trenera z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cay film Córka trenera jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu każdy będzie mógł poznać fabułę i zrozumieć dialogi. Oglądając film, masz do wyboru oglądanie z polskim lektorem, angielskimi napisami lub polskim dubbingiem. Wszystkie opcje zapewniają w pełni zrozumiały i zgrabny obraz fabuły.

Warto poświęcić 93 minut na seans online?

Córka trenera to film, którego fabuła przyciąga uwagę każdego widza. Historia ojca i córki, którzy przemierzają Polskę, by walczyć o zwycięstwa w tenisie, jest pełna emocji i pozytywnej energii. To także snuta w lekkości opowieść o dorastaniu, miłości i spełnieniu marzeń. Oglądając film, warto pozwolić sobie na przemyślenia, wprowadzić do siebie emocje bohaterów i bijące od nich serce, by stać się samemu bardziej pełnym i słuchającym aż po ostatni akord.

Dobra wiadomość! Cały film Córka trenera możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zastanawiasz się, czy warto obejrzeć film Córka trenera, odpowiedź brzmi tak – na pewno warto! Portal alekino.net oferuje wiele propozycji dla każdego, kto ma ochotę zobaczyć ten emocjonujący film. Oglądając Córkę trenera online, możesz przekonać się, co tak naprawdę łączy rodzinę, jakie decyzje wybierają bohaterowie, jak one wpływają na ich przyszłość, ale także na to, co jest naprawdę ważne. Zachęcamy do obejrzenia filmu online i zostawienia swoich odczuć w komentarzach pod tekstem.