Czeka na nas świat (2006) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
95 min
6.5
Film Czeka na nas świat to doskonała propozycja dla fanów polskiej komedii. Ta opowieść opowiada historię bezrobotnego lenia, który żyje na utrzymaniu swojej matki, ale...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4275
Teraz ogląda: 173

Wprowadzenie do całego filmu Czeka na nas świat.

Film Czeka na nas świat to doskonała propozycja dla fanów polskiej komedii. Ta opowieść opowiada historię bezrobotnego lenia, który żyje na utrzymaniu swojej matki, ale pewnego dnia musi radzić sobie sam. Produkcja jest niezwykle zabawna, ale jednocześnie pełna refleksji i poważnych wątków. Reżyserem filmu jest Robert Krzempek, a w obsadzie pojawiają się m.in. Sebastian Pawlak, Bartosz Żukowski i Cezary Żak. Premiera odbyła się w 2006 roku, a czas trwania wynosi 95 minut. Film został bardzo dobrze odebrany przez publiczność i zachęcamy do obejrzenia go online.

Czeka na nas świat cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, a dokładniej w kamienicy w mieście. Głównym bohaterem jest Sebastian, który nie pracuje, a od utrzymania go i jego matki odpowiada „garnuszek mamusi”. Jednak sytuacja się zmienia, kiedy matka umiera, a Sebastian musi radzić sobie sam. Bezrobotny chłopak stara się znaleźć pracę, ale niestety wiele razy spotyka się z odmową. W końcu znajduje zatrudnienie w sklepie spożywczym, ale jego szef, pan Rysio, okazuje się trudnym i niesprawiedliwym człowiekiem. Czy Sebastianowi uda się pokonać trudności i zacząć normalnie żyć?

Postacie fabularne

W filmie Czeka na nas świat występuje kilka ważnych postaci. Oto ich lista:

– Sebastian – bezrobotny leniwy, który nie ma ochoty na pracę
– Matka Sebastiana – kobieta utrzymująca syna
– Rysio – surowy i trudny szef Sebastiana w sklepie spożywczym
– Mirka – dziewczyna Sebastiana, której przeszkadzają jego kłopoty z pracą
– Tata Mirki – właściciel warsztatu samochodowego, w którym pracuje Sebastian

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Czeka na nas świat?

Reżyserem filmu Czeka na nas świat jest Robert Krzempek. Jest to doświadczony twórca, który zasłynął m.in. jako scenarzysta i reżyser serialu „Na Wspólnej”. W swojej karierze wyreżyserował już kilka innych filmów, w tym „Nie przeszkadzać”, „Kac Wawa” czy „Sztos 2”. Krzempek słynie z charakterystycznych, pełnych humoru i ironii produkcji, ale jednocześnie umiejętnie wkłada w nie poważne wątki.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Czeka na nas świat występują między innymi:

– Sebastian Pawlak jako Sebastian
– Bartosz Żukowski jako Rysio
– Cezary Żak jako ojciec Mirki
– Patrycja Throw jako Mirka

Sebastian Pawlak to aktor, który zasłynął m.in. rolą w filmie „Kariera Nikosia Dyzmy” czy serialu „Londyńczycy”. Bartosz Żukowski grał m.in. w „Piotrusiu i wilku” czy „Lejdis”, a Cezary Żak to znany aktor teatralny i filmowy, który zagrał w takich produkcjach jak „Chłopiec na galopującym koniu” czy „Symetria”. Patrycja Throw to aktorka, której widzowie mogli podziwiać w serialach „Na Wspólnej” czy „Barwy szczęścia”.

Gdzie obejrzeć Czeka na nas świat online?

Film Czeka na nas świat jest dostępny do obejrzenia nie tylko na dużym ekranie kinowym, ale także w internecie. Można go znaleźć między innymi na stronach Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy także do skorzystania z wyszukiwarki filmów – Alekino.net, gdzie bez problemu można znaleźć dostępne wersje filmu.

Czeka na nas świat z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie chcesz oglądać filmu z napisami czy w oryginalnej wersji językowej, to mamy dobrą wiadomość dla Ciebie – Czeka na nas świat jest dostępny w polskiej wersji językowej. Można obejrzeć go z lektorem, napisami czy nawet z polskim dubbingiem. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Warto poświęcic 95 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film Czeka na nas świat to świetna produkcja dla fanów polskiej komedii, ale także dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko łatwych żartów. Opowieść o bezrobociu, pracy i relacjach międzyludzkich została przedstawiona w ciekawy sposób, który na pewno Was zainteresuje. Dodatkowo, doskonała obsada i reżyseria sprawiają, że film nie nudzi się ani przez chwilę.

Dobra wiadomośc! Cały film Czeka na nas świat możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, aby obejrzeć cały film Czeka na nas świat online, to mamy dla Ciebie jedną informację – warto! To ciekawa, zabawna i refleksyjna opowieść, która na pewno przypadnie do gustu fanom polskiej komedii. Zachęcamy do obejrzenia go już teraz i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.