Czerwony kapitan (2016) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
115 min
5.5
"Czerwony kapitan" to polski film kryminalny z 2016 roku, który składa się z trzech części. Akcja filmu rozgrywa się w 1992 roku, a głównym bohaterem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2446
Teraz ogląda: 181

Wprowadzenie do całego filmu Czerwony kapitan

„Czerwony kapitan” to polski film kryminalny z 2016 roku, który składa się z trzech części. Akcja filmu rozgrywa się w 1992 roku, a głównym bohaterem jest detektyw Krauz (Maciej Stuhr) z Wydziału Zabójstw. Krauz wraz ze swoim partnerem rozpoczyna śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które prowadzi ich do „Czerwonego Kapitana” – eksperymentatora, który torturował swoje ofiary, z czasów PRL-u. W miarę odkrywania prawdy, zaczynają pojawiać się podejrzenia, że ta makabra jest powiązana z najwyższymi decydentami policji i Kościoła.

Film wyreżyserował Michał Kollár, a jego produkcją zajęło się Polskie Wydawnictwo Audiowizualne. „Czerwony kapitan” trwa 115 minut i łączy w sobie elementy thrillera i kryminału.

Film zdobył uznanie krytyków i widzów, a także wiele nagród. Warto więc poświęcić czas na obejrzenie tego emocjonującego filmu.

Obecnie film „Czerwony kapitan” jest dostępny online na różnych stronach w internecie, w tym na vider, cda i zalukaj. Jeśli chcesz obejrzeć go w najwyższej jakości, polecamy wyszukanie filmu na alekino.net.

Czerwony kapitan cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w 1992 roku, w Polsce, w czasie gdy wiele spraw kryminalnych z czasów PRL-u pozostało nierozwiązanych. Głównym bohaterem filmu jest detektyw Krauz (Maciej Stuhr), który próbuje rozwiązać zagadkę makabrycznego morderstwa. Znajduje zwłoki z licznymi śladami tortur na miejskim cmentarzu i wraz ze swoim partnerem rozpoczyna śledztwo.

Wszystkie tropy prowadzą do „Czerwonego Kapitana” – eksperymentatora, specjalisty od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Jednakże niewielu przeżyło spotkanie z nim. W miarę odkrywania prawdy, Krauz i jego partner zaczynają podejrzewać, że makabra jest powiązana z najwyższymi decydentami policji i Kościoła.

Postacie fabularne

W filmie „Czerwony kapitan” występuje wiele postaci, w tym:
– detektyw Krauz (Maciej Stuhr) – główny bohater, którego zadaniem jest rozwiązanie zagadki makabrycznego morderstwa
– jego partner – drugi detektyw, który pomaga Krauzowi w śledztwie
– „Czerwony Kapitan” – eksperymentator, specjalista od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy
– najwyżsi decydenci policji i Kościoła – podejrzewani o powiązania z morderstwem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Czerwony kapitan?

Film „Czerwony kapitan” został wyreżyserowany przez Michala Kollára, który jest słowackim reżyserem i scenarzystą. Kollár studiował reżyserię na Wyższej Szkole Sztuk Scenicznych w Pradze, a swoją karierę filmową rozpoczął w latach 90-tych. Zdobył wiele nagród, między innymi na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

W swojej karierze wyreżyserował wiele filmów i seriali, w tym „Czerwony kapitan”, który został uznany za jedno z jego najlepszych dzieł.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Czerwony kapitan” występują znani i utalentowani aktorzy, w tym:
– Maciej Stuhr – znany polski aktor, który gra główną rolę detektywa Krauza
– Oldřich Kaiser – czeski aktor, który gra „Czerwonego Kapitana”
– Marián Geišberg – słowacki aktor, który gra jednego z podejrzanych
– Zuzana Krónerová – słowacka aktorka, która gra żonę „Czerwonego Kapitana”
– Ladislav Chudík – słowacki aktor, który wciela się w jednego z funkcjonariuszy policji.

Wszyscy aktorzy w filmie „Czerwony kapitan” grają swoje role z wyczuciem, co sprawia, że film jest jeszcze bardziej emocjonujący.

Gdzie obejrzeć Czerwony kapitan online?

Jeśli chcesz obejrzeć film „Czerwony kapitan” online, możesz to zrobić na różnych stronach w internecie, w tym na vider, cda i zalukaj. Jednakże, jeśli zależy Ci na najlepszej jakości obrazu i dźwięku, polecamy obejrzenie całości na alekino.net.

Czerwony kapitan z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Czerwony kapitan” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz może wybrać formę, którą preferuje. Wersja z lektorem będzie najlepsza dla osób, które wolą słuchać dialogów w języku polskim, ale przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które słabo znają język słowacki.

Warto poświęcić 115 minut na seans online?

Tak, warto! Film „Czerwony kapitan” to klasyk gatunku kryminału i thrillerów. Emocjonująca fabuła, świetna gra aktorska, a także doskonałe zdjęcia i muzyka sprawiają, że film jest niezwykle interesujący i wciągający. Nieprzewidywalny wątek fabularny oraz nieoczekiwane zwroty akcji zaskoczą widzów i sprawią, że cały seans będzie intensywnym przeżyciem.

Dobra wiadomość! Cały film Czerwony kapitan możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze „Czerwonego kapitana”, koniecznie musisz to zmienić. Film dostępny jest online, na różnych stronach, w tym na vider, cda, zalukaj i alekino.net. Zaskakująca fabuła, wspaniali aktorzy i wybitni twórcy filmowi sprawiają, że film ten z pewnością nie będzie czasem zmarnowanym. Obejrzyj go już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem!