Człowiek Rakieta (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
108 min
6.5
Jeśli lubisz filmy akcji, przygodowe, familijne i science-fiction, koniecznie musisz obejrzeć "Człowieka Rakieta". To film pełen dynamiki, dreszczyku emocji i niesamowitych przygód, który przypadnie do...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7194
Teraz ogląda: 75

Wprowadzenie do całego filmu Człowiek Rakieta

Jeśli lubisz filmy akcji, przygodowe, familijne i science-fiction, koniecznie musisz obejrzeć „Człowieka Rakieta”. To film pełen dynamiki, dreszczyku emocji i niesamowitych przygód, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Film wyreżyserowany został przez Joe Johnstona i wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. „Człowiek Rakieta” swoją premierę miał w 1991 roku, a aktorzy tacy jak Billy Campbell, Jennifer Connelly, Alan Arkin i Timothy Dalton wcielają się w główne role. Czas trwania filmu to 108 minut, a gatunki, w których się obraca, to akcja, przygodowy, familijny i science-fiction.

Film ten szybko zdobył popularność wśród widzów i spędził wiele tygodni na listach przebojów. Obecnie dostępny jest online – na portalach takich jak Vider, Cda i Zalukaj, a także w wyszukiwarce filmów – alekino.net. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, to teraz jest najlepszy moment na to, by to zmienić.

Człowiek Rakieta cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Człowiek Rakieta” rozgrywa się w Los Angeles w 1938 roku. Głównym bohaterem filmu jest młody pilot-akrobata Cliff Secord, który przypadkowo staje się posiadaczem nowego wynalazku – przenośnego silnika rakietowego. Urządzenie to rzuca Cliffa w wir niezwykłych zdarzeń i przygód, które łączą się z jego zaskakującą popularnością. Cliff wkrótce zdaje sobie sprawę, że nowe urządzenie wzbudza także zainteresowanie agentów służb specjalnych, a superszpieg Sinclair pracujący dla nazistów, chce skorzystać z wynalazku i zapanować nad światem. Wraz z piękną Jenny, Cliff rozpoczyna swoje walki ze złem, by przeciwstawić się zamiarom wywiadu niemieckiego.

Postacie fabularne

W filmie „Człowiek Rakieta” występują głównie następujące postacie:

– Cliff Secord (Billy Campbell) – główny bohater filmu, pilot akrobata stający się właścicielem przenośnego silnika rakietowego – głównego elementu fabuły.

– Jenny Blake (Jennifer Connelly) – główna bohaterka, dziewczyna, którą Cliff zakochał się w niej.

– Peevy (Alan Arkin) – najlepszy przyjaciel Cliffa i mechanik, który pomaga mu unowocześnić swoje maszyny latające.

– Neville Sinclair (Timothy Dalton) – złoczyńca filmu, który pracuje dla nazistów i chce zdobyć przenośny silnik rakietowy, aby zaspokoić swoje polityczne i militarne ambicje.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Człowiek Rakieta?

Reżyserem filmu jest Joe Johnston. Jego kariera rozpoczęła się od pracy w Lucasfilm, gdzie pracował przy filmie „Gwiezdne Wojny”. W ciągu swojej kariery wyreżyserował takie filmy jak „Mumia: Grobowiec cesarza smoka”, „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie” i wiele innych. Johnston jest znany z mocnego akcentowania na elementy przygody i akcji w swoich filmach.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę Clifa Secorda odgrywa Billy Campbell – aktor, który zyskał sławę dzięki głównej roli w serialu „Darrin and Samantha” w latach 80. Jennifer Connelly wciela się w postać Jenny, a Alan Arkin w Peevy’ego – Cliffoego przyjaciela i pomocnika. Timothy Dalton, znany z roli Jamesa Bonda, wciela się w Neville Sinclaire’a. W filmie występują także aktorzy takie jak Paul Sorvino, Terry O’Quinn, Ed Lauter, Jon Polito, James Handy i William Sanderson.

Gdzie obejrzeć Człowiek Rakieta online?

Film „Człowiek Rakieta” jest dostępny w pełnej wersji online na portalach takich jak Vider, Cda i Zalukaj, a także w wyszukiwarce filmów – alekino.net. Dzięki temu masz możliwość oglądania filmu w dowolnym momencie i bez ponoszenia kosztów.

Człowiek Rakieta z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film „Człowiek Rakieta” jest dostępny z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Możesz więc wybrać najlepszą dla siebie opcję i cieszyć się pełnią emocji z filmu.

Warto poświęcic 108 minut na seans online?

Absolutnie tak! „Człowiek Rakieta” to film, który wciąga i zapiera dech w piersiach. Wśród elementów filmu znajdziemy mnóstwo akcji, piękne zdjęcia i emocjonujące sceny. Jest to idealna propozycja dla całej rodziny na wieczorne spotkanie w gronie najbliższych. To klasyczne dzieło przygodowo-akcji, o którym każdy usłyszał, ale nie każdy widział. Bez wątpienia warto zobaczyć ten film!

Dobra wiadomośc! Cały film Człowiek Rakieta możesz obejrzeć online już teraz!

Nie czekaj dłużej i obejrzyj „Człowieka Rakieta” już dziś! To film, który z pewnością zapadnie Ci w pamięć i zostanie na długi czas. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie w komentarzach – kija myśli. Nie zwlekaj – włącz film i oddaj się niesamowitej przygodzie!