Człowiek z Księżyca (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
99 min
7.3
" Człowiek z Księżyca” to niezwykły film, który opowiada historię młodej dziewczyny - Danielle, która szuka swojej pierwszej miłości. Film składa się z trzech głównych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1262
Teraz ogląda: 180

Wprowadzenie do całego filmu Człowiek z Księżyca.

” Człowiek z Księżyca” to niezwykły film, który opowiada historię młodej dziewczyny – Danielle, która szuka swojej pierwszej miłości. Film składa się z trzech głównych elementów: dramatu, romansu i świeżości, co sprawia, że całość zyskuje wyjątkowego klimatu. Produkcja ta zdobyła sobą uznanie pomiędzy kinomanami i została niejednokrotnie porównana do kultowych „Filmów podobnych do Siódmyemu niebu”. „Człowiek z Księżyca” to film, który porusza istotne tematy, takie jak pierwsza miłość, utrata, rodzeństwo czy dorastanie i na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń. Produkcja miała swoją premierę w 1991 roku, a reżyserią zajął się Robert Mulligan. W filmie występują znane aktorskie nazwiska, m.in. Reese Witherspoon, Sam Waterston, Tess Harper i Gail Strickland. Całość filmu trwa 99 minut, a produkcja pochodzi z USA.

Światowy sukces „Człowieka z Księżyca” sprawił, że film stał się dostępny online. Można go obejrzeć m.in. na portalach Vider, Cda lub Zalukaj. Możliwość obejrzenia filmu w Internecie z pewnością umożliwi usatysfakcjonowanie największych fanów tej produkcji.

Człowiek z Księżyca cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Człowiek z Księżyca” rozgrywa się w latach 50., na prowincji Luizjany, w USA. Danielle, 14-letnia dziewczyna, mieszka na farmie ze swoją rodziną, która składa się ze starszej siostry Maureen, braci i rodziców. Właśnie wtedy pojawia się uroczy Courta, do którego Dannielle od razu zaczyna sięimpondrować. Niestety dla dziewczyny, chłopak zakochuje się w starszej siostrze Danielle. W trakcie filmu pojawiają się wszelkie możliwe relacje między rodzeństwem, a ich życie zmienia się w sposób, na który nie mieli oni wpływu.

Postacie fabularne

W filmie pojawiają się następujące postacie:
– Danielle – główna bohaterka, 14- letnia dziewczyna, szukająca swojej pierwszej miłości.
– Maureen – starsza siostra Danielle, w której zakochuje się Courta.
– Courta – młody, uroczy chłopak, który skradł serce młodszej z sióstr.
– Rodzice dziewczyn – uosabiają zbliżający się koniec pewnej ery, ale również – troskę o swoje dzieci.
– Bracia – towarzyszą swojej siostrze w trudnych momentach i starają się być dla niej wsparciem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Człowiek z Księżyca?

” Człowiek z Księżyca” to film, którego reżyserią zajął się znany Robert Mulligan. Mulligan to amerykański reżyser i producent, który w swojej karierze zdobył wiele nagród. Jednym z jego pierwszych filmów był „Lato roku szkolnego” z 1971 roku, ale Mulligan wśród kinomanów zdobył uznanie przede wszystkim dzięki świetnym adaptacjom literackim. Reżyserując „Człowieka z Księżyca” Mulligan stworzył film o złożonej historii, który porusza istotne problemy społeczne.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wśród aktorów, którzy zagrali w „Człowieku z Księżyca” jest przede wszystkim Reese Witherspoon, która zagrała główną rolę dziewczyny szukającej miłości. Witherspoon to jedna z najzdolniejszych aktorek swojego pokolenia, która zdobyła swój pierwszy Oscara za rolę w filmie „Spacer po linie”. W filmie zagrał także Sam Waterston, który przez lata swojej kariery zdążył zdobyć wiele nagród filmowych, m.in. Złoty Glob za rolę w serialu „Zakony przestępcze”. W obsadzie filmu pojawiają się również Tess Harper, Gail Strickland i wielu innych utalentowanych aktorów.

Gdzie obejrzeć Człowiek z Księżyca online?

„Człowiek z Księżyca” to film, który aktualnie można znaleźć online, m.in. na popularnych portalach Vider, Cda czy Zalukaj. Warto jednak skorzystać z wyszukiwarki filmów alekino.net lub innej podobnej, aby znaleźć miejscówkę, na której można obejrzeć ten wyjątkowy film bez wysiłku i z pełną przyjemnością.

Człowiek z Księżyca z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Warto dodać, że „Człowiek z Księżyca” jest dostępny w wersji z polskim lektorem i z napisami. Jeśli wolisz oglądać filmy w polskiej wersji językowej, bez najmniejszych problemów znajdziesz taką wersję na jednym z dostępnych portali.

Warto poświęcić 99 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Człowiek z Księżyca” to film poruszający ważne tematy, takie jak miłość, relacje młodszych i starszych sióstr czy dorastanie – czyli problemy, które każdy z nas może spotkać w swoim życiu. Film uzyskał wiele nagród i zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i widzów na całym świecie. To jeden z tych filmów, po których widzowie wychodzą bogatsi o nowe doświadczenia i refleksje.

Dobra wiadomość! Cały film Człowiek z Księżyca możesz obejrzeć online już teraz!

„Człowiek z Księżyca” to film, który może zmienić Twoje życie! Dostępny online, na portalach Vider, Cda lub Zalukaj, z pewnością pozwoli na zapoznanie się z utalentowaną obsadą, jak i z niezwykłą historią Danielle, która szuka swojej pierwszej miłości. Zachęcamy do obejrzenia “Człowieka z Księżyca” online i do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy na temat tego wspaniałego filmu.