Człowiek z magicznym pudełkiem (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
104 min
5.6
Jeśli szukasz filmu o nieprzewidywalnej fabule, sztuce filmowej łączącej ze sobą różne gatunki, a jednocześnie lubisz klimat retro, to musisz obejrzeć Człowieka z magicznym pudełkiem....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2824
Teraz ogląda: 147

Wprowadzenie do całego filmu Człowiek z magicznym pudełkiem.

Jeśli szukasz filmu o nieprzewidywalnej fabule, sztuce filmowej łączącej ze sobą różne gatunki, a jednocześnie lubisz klimat retro, to musisz obejrzeć Człowieka z magicznym pudełkiem. Ten polski film z 2017 roku zyskał uznanie krytyków i publiczności. Przygotuj się na podróż w czasie i rozwiązanie niezwykłej tajemnicy z udziałem utalentowanych aktorów. Film odnajdziesz w internecie, a w niniejszym artykule dowiesz się, dlaczego warto spędzić 104 minuty na seans.

Człowiek z magicznym pudełkiem cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie w 2030 roku. Główny bohater, Adam, na skutek zaniku pamięci, musi zacząć swoje życie od nowa. Chłopak rozpoczyna pracę w potężnej korporacji, gdzie poznaje piękną, jednak nieosiągalną, Gorię. Pewnego dnia Adam w swoim nowym mieszkaniu znajduje magiczne radio, które umożliwia mu teleportację w przeszłość. Adam utyka w latach 50, zostawiając Gilie z tajemnicą i bez wyjaśnienia. Dziewczyna podejmuje się z odwagą wyzwania i rusza na ratunek swojemu chłopakowi, odkrywając przy tym nieznane zakamarki własnej osobowości.

Postacie fabularne

Człowiek z magicznym pudełkiem to film o wielowymiarowych postaciach, w których łatwo się wczuć i z którymi ciężko się rozstać. Pojawiają się tam:
– Adam – główny bohater, grany przez Piotra Polaka, człowiek, który z powodu braku pamięci musi stawiać czoła nowym wyzwaniom,
– Goria – wcielona przez Olę Bołądź, główna bohaterka, młoda, piękna i ambitna, pracująca w korporacji, która poznaje Adama i wpada w skomplikowany trójkąt uczuć,
– Arka – postać grana przez Sebastiana Stankiewicza, sympatyczny i bezinteresowny przyjaciel Adama,
– Bea – wcielona przez Helenę Norowicz, przemyślana i ambitna kobieta, która wprowadza Adama w nową rzeczywistość zawodową,
– Jacek – to postać, którą gra Wojciech Zieliński, bezwzględny szef Adama, który chce go wykorzystać do własnych celów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Człowiek z magicznym pudełkiem?

Reżyserem filmu jest Bodo Kox. Kox jest polskim reżyserem, scenarzystą, autorem muzyki i fotografikiem. Urodził się w 1977 roku i ukończył studia na Wydziale Reżyserii WFI w Łodzi. Owinął sobie sporą popularność dzięki udanym filmom takim jak Ogród Luizy (2011) czy Miasto 44 (2014), a ostatnio przede wszystkim Człowiek z magicznym pudełkiem (2017). Jego filmy to zwykle połączenie różnych gatunków filmowych, co przyciąga widzów i stanowi gwarancję udanej rozrywki. Kox ma swój niepowtarzalny styl, którym wyróżnia się na tle innych twórców.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie pojawi się szereg znanych polskich aktorów. Wśród nich:
– Olga Bołądź – znana polska aktorka, grająca Gorię,
– Piotr Polak – występujący w roli głównej jako Adam,
– Sebastian Stankiewicz – grający Arkę, przyjaciela Adama,
– Helena Norowicz – wcielająca się w postać Bej,
– Wojciech Zieliński – grający bezlitosnego i aroganckiego szefa Adama,
– Bartłomiej Firlet – artystyczny dusza, kolega Gori,
– Iwo Adamczyk – niewidomy artysta, którego poeta Adam poznaje podczas jednej z podróży,
– Lena Adamczyk – siostra Gori,

Gdzie obejrzeć Człowiek z magicznym pudełkiem online?

Cały film można obejrzeć online na popularnych portalach internetowych, takich jak na przykład videl, cda czy zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Człowiek z magicznym pudełkiem z pewnością znajdziesz tam w wysokiej jakości.

Człowiek z magicznym pudełkiem z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Oczywiście, film dostępny jest z polskim lektorem, ale także polskimi napisami i polskim dubbingiem. Każdy może wybierać w zależności od swoich preferencji. Dla widzów, którzy lubią oryginalne wersje językowe, dostępne są wersje z angielskimi lub niemieckimi napisami.

Warto poświęcić 104 minuty na seans online?

Nie ma wątpliwości, że warto poświęcić 104 minuty na seans Człowieka z magicznym pudełkiem. To połączenie wielu gatunków i niesamowitych wątków, które tworzą niezwykle interesującą całość. Film w trakcie swojego seansu zmusi do zadania sobie wiele pytań i pozwoli porozmawiać o nich nawet po zakończeniu projekcji. Ponadto, każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, co by się stało, gdyby miał możliwość cofnięcia się w czasie. Ten film pokazuje, jak wielką cenną darowizną jest nasze własne życie i zmusza do zastanowienia się, co jest w nim naprawdę ważne.

Dobra wiadomość! Cały film Człowiek z magicznym pudełkiem możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś ciekawy, jak zakończy się historia Adama i Gori, możesz obejrzeć cały film Człowiek z magicznym pudełkiem online już teraz. Nie zwlekaj, bo sami zobaczycie, jak wielką historię opowiada ten film, a doświadczenie, jakie on daje, nigdy nie zostanie zapomniane. Zachęcamy do podzielenia się własnymi opiniami na temat Człowieka z magicznym pudełkiem w sekcji komentarzy pod tym artykułem.