Cztery noce z Anną (2008) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2008
87 min
6.8
"Cztery noce z Anną" to film nagrodzony Złotym Lwem na 65. MFF w Wenecji. Produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom thrillera psychologicznego. Reżyserem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2629
Teraz ogląda: 386

Wprowadzenie do całego filmu Cztery noce z Anną

„Cztery noce z Anną” to film nagrodzony Złotym Lwem na 65. MFF w Wenecji. Produkcja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom thrillera psychologicznego. Reżyserem filmu jest Jerzy Skolimowski, polski filmowiec, którego twórczość odznacza się oryginalnym językiem filmowego narracji. W filmie występują m.in. Artur Steranko, Kinga Preis, Jerzy Fedorowicz i Jakub Snochowski. „Cztery noce z Anną” jest obdarzony trzema gatunkami: dramatem, kryminałem oraz thrillerem. Całkowity czas trwania filmu wynosi 87 minut, a premiera odbyła się w 2008 roku we Francji.

Teraz, z powodu internetu, obejrzenie najnowszych filmów w domowym zaciszu jest już możliwe. Szukając w wyszukiwarce online, można znaleźć wiele stron, na których można obejrzeć filmy. Część z nich może nawet przyciągnąć nowych widzów na stałe. Oto kilka legitnych źródeł: vider, cda, zalukaj. Można także skorzystać z wyszukiwarki filmowej takiej jak alekino.net, w celu znalezienia wartych obejrzenia propozycji.

Gdy już masz wpełni szanse na znalezienie tego filmu, możesz zastanowić się, czy powinieneś zobaczyć „Cztery noce z Anną”.

Cztery noce z Anną cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Cztery noce z Anną” rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, w szpitalu, gdzie pracuje pielęgniarka Anna. Wśród jej adoratorów znajduje się introwertyczny Leon, który podejmuje próby zbliżenia się do niej. Niestety, kobieta ledwie zauważa swojego wielbiciela. Znajdując sposoby na zwrócenie jej uwagi, Leon odurza Annę środkami nasennymi, a następnie wkrada się do jej pokoju. Co noc, coraz śmielej podrywa kobietę, aż pewnej nocy popełnia poważne przestępstwo. „Cztery noce z Anną” to historia o miłości, obsesji i patologicznej namiętności, w której przestępstwo jest tylko skutkiem zakochania.

Postacie fabularne

W filmie występują głównie 2 postacie: Anna oraz Leon.

Anna jest pielęgniarką, która pracuje w szpitalu w prowincjonalnym miasteczku. Kobieta jest poważna i skupiona, pracując niezwykle ciężko, aby poprawić los swoich pacjentów. Jednak, wiedza o jej nieświadomym uwielbieniu, którego nie jest w stanie zrozumieć, skłania ją do szukania pozytywnych sporów w pracy.

Leon jest introwertykiem i pracownikiem miejscowej fabryki. Mężczyzna odkrywa w sobie obsesję na punkcie pielęgniarki i robi wszystko, aby zbliżyć się do niej. Niestety, jego działania są niebezpieczne i prowadzą go do poważnych konsekwencji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Cztery noce z Anną?

Jerzy Skolimowski był reżyserem filmu „Cztery noce z Anną”. Mężczyzna jest znanym polskim filmowcem, którego filmografia odznacza się oryginalnym językiem narracji. Skolimowski jest autorem filmów takich jak: „Essential Killing”, „Czas łowów”, „Deep End” czy „Bariera”. Jego filmy odznaczają się wyjątkową estetyką obrazu i uwydatniają emocjonalne stany bohaterów. „Cztery noce z Anną” to jeden z najważniejszych jego filmów, za który otrzymał wyróżnienie na festiwalu w Wenecji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Cztery noce z Anną” występują m.in.: Artur Steranko, Kinga Preis, Jerzy Fedorowicz i Jakub Snochowski. Artur Steranko wcielił się w postać Leona, introwertycznego pracownika fabryki, który zakochał się w pielęgniarce. Kinga Preis zagrała pielęgniarkę Annę, a Jerzy Fedorowicz zagrał ojca Leona. Jakub Snochowski zagrał młodą ofiarę Leona, która nieświadomie uwalnia jego emocjonalne demony.

Gdzie obejrzeć Cztery noce z Anną online?

„Cztery noce z Anną” można obejrzeć online na różnych stronach takich jak: vider, cda, zalukaj oraz polskie wersje językowe, napisy oraz dubbing są dostępne dla polskiej publiczności.

Cztery noce z Anną z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Filmy online ze znakomitym dubbingiem, jest na prawdę ciężkim zadaniem. „Cztery noce z Anną” jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz specjalnym dubbingiem, który pomaga widzom w zrozumieniu całej akcji podczas transmisji online. Dla polskiej publiczności jest to świetna okazja do zobaczenia produkcji w komfortowych warunkach.

Warto poświęcić 87 minut na seans online?

„Cztery noce z Anną” z pewnością wzbudzi emocje w widzach, którzy szukają mocnych wrażeń. Scenariusz, reżyseria, muzyka i wykonanie aktorskie są na wysokim poziomie i gwarantują doskonały język filmowej narracji, dzięki któremu można dostrzec emocjonalne stany postaci. Z jednej strony, film przeraża, z drugiej – fascynuje swoją głębią postaci. Film ten z pewnością zostanie zapamiętany na długo i warto poświęcić 87 minut na seans online.

Dobra wiadomość! Cały film Cztery noce z Anną możesz obejrzeć online już teraz!

„Cztery noce z Anną” to jeden z najciekawszych polskich filmów z ostatnich lat. To emocjonująca i przerażająca opowieść o miłości, obsesji i patologicznej namiętności. Cały film można obejrzeć bez wychodzenia z domu, na różnych stronach internetowych. Bez wątpienia, jest to propozycja dla wszystkich widzów, którzy szukają mocnych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu online już teraz oraz do podzielenia się własnymi opiniami w sekcji komentarzy.