Dublerzy (2006) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
110 min
3.8
Dublerzy to sensacyjna komedia kryminalna wyprodukowana w Polsce. Film zadebiutował w 2006 roku i szybko stał się bliski sercom polskiej publiczności. Reżyserem Dublerów jest Marcin...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2918
Teraz ogląda: 260

Wprowadzenie do całego filmu Dublerzy

Dublerzy to sensacyjna komedia kryminalna wyprodukowana w Polsce. Film zadebiutował w 2006 roku i szybko stał się bliski sercom polskiej publiczności. Reżyserem Dublerów jest Marcin Ziębiński, a w obsadzie pojawiają się znani aktorzy, tacy jak Andrzej Grabowski, Robert Gonera, Zbigniew Zamachowski i Kayah. Dublerzy to połączenie niezwykle interesującej fabuły z doskonałą muzyką, która na długo zapada w pamięć.

Film Dublerzy szybko zdobył dużą popularność, co nie dziwi, biorąc pod uwagę połączenie elementów kryminalnych z wątkami komediowymi. Z pewnością warto zerknąć na tę produkcję, zwłaszcza że jest ona dostępna online, co przekłada się na duże ułatwienie dla widzów. Całkiem możliwe, że po zobaczeniu Dublerów zechcecie je obejrzeć jeszcze raz.

Dublerzy cały film – najważniejsze informacje o fabule

Dublerzy rozgrywają się w Warszawie w latach 90. XX wieku. Film opowiada historię dwóch zupełnie różnych mężczyzn. Leon, nauczyciel łaciny, i Maksymilian Skalski, inaczej zwany Skalą, policjant z wydziału kryminalnego. Ich drogi krzyżują się niespodziewanie – z pozoru przypadkowo, ale wciągnięcie w pewną intrygę sprawia, że muszą sobie pomóc.

Leon i Skala zostają wplątani w kłopoty, których skala przerasta ich możliwości. Na ich drodze staje gangster, który zauważa, że każdy z nich jest fizycznie podobny do niego. Mężczyźni odkrywają, że zostaną wykorzystani jako dublerzy w przestępstwach, które przygotowuje złodziej. Teraz muszą udać kogoś, kim nie są, aby udaremnić plany gangstera.

Postacie fabularne

W Dublerach pojawia się kilka charakterystycznych postaci, takich jak:

  • Leon, grany przez Andrzeja Grabowskiego, nauczyciel łaciny z zamiłowaniem do muzyki i zachowań hipisowskich, którego przygody stanowią kluczową część filmu.
  • Maksymilian Skalski, grany przez Roberta Gonera, policjanta z wydziału kryminalnego, który jest fizycznie podobny do jednego z gangsterów.
  • Jego partner w służbie – Adam, grany przez Zbigniewa Zamachowskiego, który wyróżnia się dużą inteligencją.
  • Kayah występuje jako właścicielka sklepu z płytami winylowymi, sympatia Lwa, w którego historię zostaje wciągnięta.
  • Krystyna Feldman wciela się w postać ciotki Lwa, istotnej osoby wspierającej go w trudnej sytuacji.
  • Swoją rolę w filmie posiadają również: Magdalena Czerwińska, Konrad Imiela, Aleksandra Kisio, Artur Dziurman.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Dublerzy?

Dublerzy to film, którego reżyserią zajął się Marcin Ziębiński. Reżyser ten zyskał uznanie publiczności dzięki swojej dużej twórczej energii, która przełożyła się na wiele znakomitych produkcji. Miał on wielu znakomitych aktorów w obsadzie swoich filmów, takich jak m.in. Janusz Gajos, Wojciech Pszoniak, czy Jan Frycz. Ziębiński za reżyserię Dublerów, ale także za swój wpływ na polską kinematografię otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Dublerzy to film, który zaskakuje zarówno świetną fabułą, jak i świetnie wykreowanymi postaciami. Wszystko to jest możliwe dzięki fenomenalnej obsadzie. Już sam Andrzej Grabowski, występujący jako Leon, jest gwarantem doskonałej zabawy. To wybitny aktor, który zagrał w ponad 200 filmach, a także prowadził wiele programów telewizyjnych. Również Robert Gonera, wcielający się w postać Skali, to weteran polskiej sceny filmowej i telewizyjnej. To nie tylko aktor, ale również artysta kabaretowy i komik.

W obsadzie filmu Dublerzy widzowie mogą również podziwiać działających na polskiej scenie kinowej i teatralnej znakomitych aktorów takich jak:

  • Zbigniew Zamachowski, znany szerszej publiczności przede wszystkim dzięki roli Jana Sobieskiego w filmie Pan Tadeusz.
  • Artur Dziurman, aktor i reżyser związany z teatrem Defloracja, grający u boku Andrzeja Grabowskiego.
  • Magdalena Czerwińska, również aktorka teatralna i filmowa, która swoim talentem zawsze przyciąga publiczność.

Gdzie obejrzeć Dublerzy online?

To świetna wiadomość dla miłośników filmów – Dublerzy są dostępni online! Można je obejrzeć na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł filmu w okno przeglądarki internetowej lub skorzystać z wyszukiwarki filmów na stronach takich jak alekino.net i już można zacząć seans.

Dublerzy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zarówno amatorzy dubbingu, jak i tradycyjnego lektora znajdą coś dla siebie, ponieważ Dublerzy są dostępni w obu opcjach. Polski lektor, napisy i dubbing pozwalają na pełne wczucie się w historię i niemal jak w kinie oglądanie seansu w swoim pokoju. Można więc wybrać to, co się lubi i zastanowić się, czy chce się skorzystać z dubbingu, który umożliwi pełne skupienie się na obrazie, czy z lektorem, który pozwoli zapoznać się z wersją językową filmu.

Warto poświęcić 110 minut na seans online?

Dublerzy to film, który bawi i wciąga od pierwszych minut. Świetna obsada z Andrzejem Grabowskim na czele, poruszająca fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji – to wszystko sprawia, że seans na pewno nie będzie straconym czasem. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Dublerzy są dostępni online, co oznacza, że wcale nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby obejrzeć kuźnię polskiej kinematografii.

Dobra wiadomość! Cały film Dublerzy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem dobrych filmów, z pewnością koniecznie musisz zobaczyć Dublerów. Ta sensacyjna komedia kryminalna daje wiele radości, a każdy element składa się na unikalną atmosferę, którą można poczuć, patrząc na ekran. W końcu Dublerzy to polska produkcja, która zyskała wiele uznania i pokazała, że nasza kinematografia stoi na bardzo wysokim poziomie. To wściekła i zaskakująca opowieść, która wymaga jedynie nastroju dobrej zabawy i skupienia. Obejrzyj Dublerów online już teraz i podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.