Egzorcysta 2 i ½ (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
80 min
4.8
Jeśli szukasz horroru z nutką humoru, Egzorcysta 2 i ½ to film dla Ciebie. Ten kultowy obraz to kontynuacja historii Nancy, która w dzieciństwie była...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4419
Teraz ogląda: 125

Wprowadzenie do całego filmu Egzorcysta 2 i ½

Jeśli szukasz horroru z nutką humoru, Egzorcysta 2 i ½ to film dla Ciebie. Ten kultowy obraz to kontynuacja historii Nancy, która w dzieciństwie była opętana przez demona. W drugiej części filmu, Egzorcysta Jedidiah Czymogę (grany przez Leslie’ego Nielsena) ponownie staje w obliczu szatana, ale tym razem za pośrednictwem telewizji, która ma pomóc demonowi w opętaniu całego świata.

Egzorcysta 2 i ½ to horror z nutką komedii, który z pewnością wywoła w Tobie dreszcze, ale i uśmiech na twarzy. Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku i trwa 80 minut. Jego reżyserem jest Bob Logan, a główne role zagrali Linda Blair, Ned Beatty, Leslie Nielsen i Anthony Starke.

Film ten posiada wiele zwolenników, którzy uwielbiają połączenie horroru z elementami komediowymi. Egzorcysta 2 i ½ jest dostępny online na różnych witrynach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj, więc jeśli nie masz jeszcze okazji obejrzeć tego filmu – zrób to już teraz!

Egzorcysta 2 i ½ cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Egzorcysta 2 i ½ rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie diabeł postanawia opętać cały świat za pomocą telewizji. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest Egzorcysta Jedidiah Czymogę. Jednak na drodze staje mu sporo przeciwników i nieoczekiwanych zdarzeń.

Film ten to historia Nancy, która jako dziecko była opętana przez demona. Po latach demon powraca z zamiarem opętania Nancy i poprzez nią całego świata. Tylko Jedidiah Czymogę jest w stanie temu przeciwdziałać.

Postacie fabularne

W Egzorcysta 2 i ½ występują liczni bohaterowie, takie jak:
– Linda Blair w roli Nancy
– Ned Beatty jako Ernest Weller
– Leslie Nielsen jako Egzorcysta Jedidiah Czymogę
– Anthony Starke jako Roger Chapel
– Thom Sharp jako Jackie
– Lana Schwab jako Candy
– Melissa Moore jako Rachel
– The Unknown Comic jako on sam
– Barbara Alyn Woods jako Jennifer
– Jake Steinfeld jako Jack Jogger

Linda Blair i Leslie Nielsen są głównymi postaciami, ale każdy z bohaterów ma swoją rolę do odegrania i wpływa na fabułę filmu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Egzorcysta 2 i ½?

Reżyserem Egzorcysta 2 i ½ jest Bob Logan. Bob Logan jest amerykańskim aktorem i reżyserem, który pracował przy wielu popularnych filmach, takich jak: Airplane II: The Sequel, Jumanji czy Ace Ventura: Pet Detective. Logan jest znany z umiejętności łączenia różnych gatunków filmowych w jednym obrazie, co potwierdza jego praca przy Egzorcysta 2 i ½.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada aktorska Egzorcysta 2 i ½ jest znakomita. W roli Nancy występuje Linda Blair, która jest znana z roli u boku Maxa von Sydowa w pierwszej części Egzorcysty. Ned Beatty, który zagrał Ernesta Wellera, w swojej karierze aktorskiej pojawił się w takich filmach jak: Superman, Nashville, czerwonyi pozostałe. Leslie Nielsen, słynny z ról w filmie Gol!, Airplane! oraz Policjanci z Miami, wcielił się w postać Egzorcysty Jedidiah Czymogę.

Gdzie obejrzeć Egzorcysta 2 i ½ online?

Egzorcysta 2 i ½ jest dostępny online na wielu stronach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli chcesz znaleźć lepsze źródło, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która pomoże Ci w odnalezieniu najlepszej jakości materiału.

Egzorcysta 2 i ½ z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Niektórzy fani filmów wolą oglądać filmy z polskim dubbingiem, inni wolą czytać napisy lub słuchać lektora. W przypadku Egzorcysta 2 i ½ masz wybór – film jest dostępny z polskim lektorem, polskimi napisami i polskim dubbingiem. Dzięki temu nie przegapisz żadnej akcji, a jednocześnie masz szansę cieszyć się doskonałą adaptacją językową.

Warto poświęcić 80 minut na seans online?

Tak! Egzorcysta 2 i ½ to świetny horror z nutką humoru, który z pewnością rozbawi Cię do łez, ale i wprowadzi w stan lekkiego niepokoju. Jane: jest kilka powodów, dla których warto poświęcić 80 minut na seans online. Po pierwsze, to kontynuacja kultowego pierwszego filmu. Po drugie, w filmie występuje wybitna obsada aktorska, w skład której wchodzą m.in. Linda Blair i Leslie Nielsen. Po trzecie, film ten jest w stanie zaskoczyć swoją nowatorską formą, która łączy w sobie elementy horroru z komedią.

Dobra wiadomość! Cały film Egzorcysta 2 i ½ możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie oglądałeś jeszcze Egzorcysta 2 i ½, to jest to idealna okazja, aby to nadrobić. Film jest dostępny online i można go obejrzeć już teraz na wielu stronach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. To jeden z najlepszych horrorów z lat 90., który zachwyca swoim klimatem i doskonałą grą aktorską. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie Egzorcysta 2 i ½ w sekcji komentarzy na dole strony. Oglądanie filmów to w końcu najlepszy sposób na niezapomnianą rozrywkę!