Egzorcysta III (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
110 min
6.5
Egzorcysta III, to film, który został wyprodukowany w USA w 1990 roku. To kontynuacja słynnego horroru wydanego w 1972 roku, który zdobył uznanie krytyków i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8284
Teraz ogląda: 411

Wprowadzenie do całego filmu Egzorcysta III

Egzorcysta III, to film, który został wyprodukowany w USA w 1990 roku. To kontynuacja słynnego horroru wydanego w 1972 roku, który zdobył uznanie krytyków i okazał się przebojem kasowym. Egzorcysta III opowiada historię porucznika Kindermana, który prowadzi śledztwo w sprawie okrutnego morderstwa. Wkrótce okazuje się, że policjant ma do czynienia z bezwzględnym seryjnym mordercą. Schwytanie zabójcy nie będzie jednak sprawą łatwą, gdyż wszystkie dowody wskazują na to, że sprawcą jest psychopata, który piętnaście lat wcześniej został stracony na krześle elektrycznym. Egzorcysta III to połączenie horroru z tajemnicą. Film trwa 110 minut i został wyreżyserowany przez Williama Petera Blatty’ego.

Film zyskał popularność zarówno wśród krytyków, jak i społeczeństwa. Ze względu na swoją popularność, jest on dostępny online.

Egzorcysta III cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w 1990 roku w miasteczku Georgetown w Waszyngtonie, stanowiącym przedmieścia stolicy Stanów Zjednoczonych. Porucznik Kinderman prowadzi śledztwo w sprawie okrutnego morderstwa, którego ofiara została okaleczona w okrutny sposób. Z czasem policjant zdaje sobie sprawę, że jego przeciwnikiem jest seryjny morderca, który zabija kolejne osoby według swojego chorego planu. Okoliczności morderstw prowadzą do poszukiwań psychopaty, który piętnaście lat wcześniej został stracony na krześle elektrycznym za popełnienie podobnego przestępstwa.

Postacie fabularne

W filmie Egzorcysta III występują następujące postacie:

– porucznik Kinderman – główny bohater filmu, prowadzący śledztwo w sprawie seryjnego mordercy;
– ojciec Dyer – dawny przyjaciel Kindermana, który jest blisko związany z Kościołem katolickim;
– siostra Mary – pielęgniarka, która opiekuje się pacjentami w szpitalu psychiatrycznym;
– seryjny morderca – psychopata zabijający kolejne osoby według swojego chorego planu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Egzorcysta III?

Egzorcysta III został wyreżyserowany przez Williama Petera Blatty’ego, który jest również autorem scenariusza. Blatty jest amerykańskim pisarzem i scenarzystą, który jest znany przede wszystkim ze swojej pracy nad filmem Egzorcysta. Jest to pierwszy film, który wyreżyserował. W jego karierze znajdują się również scenariusze do takich filmów, jak A Shot in the Dark i The Ninth Configuration.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Egzorcysta III znajdują się następujący aktorzy:

– George C. Scott – w roli porucznika Kindermana;
– Ed Flanders – w roli ojca Dyera;
– Brad Dourif – w roli seryjnego mordercy;
– Jason Miller – w roli ojca Karrasa;
– Nicol Williamson – w roli ojca Morninga;
– Scott Wilson – w roli dr. Temple;
– Nancy Fish – w roli siostry Mary;
– George DiCenzo – w roli dyrektora szpitala;
– Don Gordon – w roli porucznika Atkinsa;
– Lee Richardson – w roli prezydenta.

Każdy z aktorów zagrał w wielu filmach, zdobywając popularność i uznanie krytyków.

Gdzie obejrzeć Egzorcysta III online?

Film Egzorcysta III jest dostępny online na różnych platformach. Można go obejrzeć na Vider, CDA, Zalukaj oraz na innej stronie – alekino.net. Na stronie alekino.net można również skorzystać z wyszukiwarki filmów, co pozwoli na łatwe i szybkie znalezienie innych interesujących produkcji.

Egzorcysta III z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Egzorcysta III jest dostępny z polskim lektorem oraz z polskimi napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać formę oglądania, która mu odpowiada. Dzięki temu film zyskuje na popularności wśród osób, które nie znają języka angielskiego bądź preferują oglądanie filmów z dubbingiem lub lektorem w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 110 minut na seans online?

Tak, warto. Egzorcysta III to przede wszystkim horror, który nie szczędzi widzom wrażeń i emocji. Akcja filmu jest dynamiczna i nie pozostawia wątpliwości co do dalszego rozwoju wydarzeń. Warto podkreślić, że Egzorcysta III to jedna z najlepszych kontynuacji w historii kina, która cieszy się uznaniem wielu fanów horrorów.

Dobra wiadomość! Cały film Egzorcysta III możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś filmu Egzorcysta III, to już teraz jest idealny moment, aby to zmienić. Dzięki dostępności filmu online, każdy widz może obejrzeć go z domu lub z innego miejsca, gdzie ma dostęp do internetu. Egzorcysta III z pewnością dostarczy widzom wiele emocji i wrażeń, dlatego polecamy jego obejrzenie każdemu. A każdy, kto już widział ten film, może podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.