Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy (2015) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
112 min
5.6
Jeśli szukasz filmu, który wesoło uskrzydli Ci humor, a jednocześnie zabierze na wspaniałą muzyczną przygodę, koniecznie musisz zobaczyć Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2457
Teraz ogląda: 376

Wprowadzenie do całego filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy.

Jeśli szukasz filmu, który wesoło uskrzydli Ci humor, a jednocześnie zabierze na wspaniałą muzyczną przygodę, koniecznie musisz zobaczyć Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w reżyserii Janusza Majewskiego! Film opowiada o grupie przyjaciół, którzy wracają ze Stanów Zjednoczonych do Polski na początku lat 60. Zawodnicy planują założyć zespół muzyczny i wprowadzić w Polsce królestwo swingu. Wraz z postacią Fabiana, w którą wcielił się znakomity aktor Maciej Stuhr, przemierzymy Polskę i zaczerpnijmy trochę wakacyjnego nastroju. Film ten to prawdziwa gratka dla miłośników jazzu i muzyki, ale i dla wszystkich tych którzy chcieliby poczuć się jak gwiazdy tego typu muzyki. Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy został wyprodukowany przez Television Film Services oraz Agencję Produkcji Filmowej i jest jedną z najciekawszych produkcji w polskiej kinematografii. Jest to film ponadczasowy, który bawi i rozwesela, pozwala poznać historię Polski sprzed kilku dekad oraz wprowadzić nas w wyśmienity nastrój.

Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy rozgrywa się w Polsce, w latach 60. XX wieku. Głównym bohaterem są przyjaciele wracający z Anglii. Chłopcy mają marzenie, aby stworzyć zespół swingowy i przemierzyć Polskę w blasku muzyki. Główny bohater porywający świat swoimi muzycznymi występami to Fabian, którego zagrał Maciej Stuhr. Wraz z grupą przyjaciół tworzy on big band, który wkrótce po swoim pierwszym koncercie zyskuje niebywałą popularność. Podczas jednego z występów Fabian spotyka piękną kobietę – Modestę (w tej roli Sonia Bohosiewicz) i to ona zostaje główną solistką zespołu, a także miłością Fabiana. Razem z zespołem ruszają w trasę koncertową po całej Polsce, a ich życie zaczyna przypominać hollywoodzki film.

Postacie fabularne

Fabian to główny bohater całego filmu, to niezwykle utalentowany muzyk, który wraz z przyjaciółmi stworzył big band, a jego życie przybrało nowy rozwój po spotkaniu z Modestą. W roli Fabiana zagrał zawsze charyzmatyczny Maciej Stuhr. Sonia Bohosiewicz wciela się w postać Modesty, przepięknej solistki zespołu. W rolach drugoplanowych zobaczymy takich aktorów jak Anna Dymna, Jerzy Schejbal i Wojciech Pszoniak.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy?

Reżyserem filmu exemtryicy, czyli po słonecznej stronie ulicy jest polski scenarzysta i reżyser, Janusz Majewski. Jest znany przede wszystkim z takich produkcji jak „C.K. Dezerterzy”, „Zmiennicy” i „Ucieczka z kina Wolność”. Majewski w swoich filmach zawsze stara się nawiązać do historii Polski, a także opowiedzieć o naszych zwyczajach, jak na przykład modzie czy sposobie spędzania wolnego czasu. W Excentrykach, czyli po słonecznej stronie ulicy sprawił, że fabuła filmu sprawia wiele radości, a pokazywany przez niego klimat lat 60. XX wieku sprawia, że widz poczuje się przeniesiony w te czasy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Fabiana, który jest główny bohaterem całego filmu, zagrał Maciej Stuhr, znany z takich filmów i seriali jak „Pitbull”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” i „Dekalog”. Modestę zagrała Sonia Bohosiewicz, która znana jest z takich produkcji jak „Samotni”, „Na Wspólnej” czy „Rece do góry”. W pozostałych rolach męskich wystąpią tacy aktorzy jak Wojciech Pszoniak, Wiktor Zborowski i Adam Ferency. W rolach kobiecych zobaczymy takie aktorki jak Anna Dymna, Agnieszka Michalska, Władysław Kowalski i Natalia Rybicka.

Gdzie obejrzeć Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy online?

Cały film Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy można z łatwością znaleźć online. Film jest dostępny na takich stronach jak Vider, Zalukaj czy CDA. Polecamy również korzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Z przyjemnością informujemy, że cały film Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy dostępny jest z polskim dubbingiem, napisami i lektorem. Każdy widz znajdzie dla siebie najlepszą opcję, by poznać fabułę tego wyjątkowego filmu. Zachęcamy do obejrzenia filmu online w polskiej wersji językowej i cieszenia się z wspaniałego klimatu lat 60.

Warto poświęcić 112 minut na seans online?

Jakość filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy sprawia, że cały seans jest przyjemnym i pełnym pozytywnej energii przeżyciem. Warto zobaczyć ten film, by poczuć miłą lekkość i posłuchać wysmienitej jazzowej muzyki. Warto obejrzeć cały film, by oderwać się od rzeczywistości i przenieść w klimat lat 60. XX wieku. Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy to świetna propozycja na wieczór filmowy, który pozostawi po sobie wiele miłych wspomnień.

Dobra wiadomośc! Cały film Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy online. To produkcja, która umili wieczór i porwie nas w cudowną muzyczną podróż po Polsce lat 60. Cieszymy się, że produkcja ta jest dostępna online oraz z polskim lektorem, dzięki temu możemy delektować się jej urokami gdziekolwiek jesteśmy. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Wierzymy, że ten film zagości na Waszych ekranach i zostawi miłe wspomnienia.