Gladiator (1992) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1992
101 min
6.5
Czy jesteś fanem filmów akcji, emocji oraz silnych scen batalistycznych? W takim razie "Gladiator" to produkcja, którą powinieneś obejrzeć. Film ten został wyreżyserowany przez Rowdy'ego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1064
Teraz ogląda: 123

Wprowadzenie do całego filmu Gladiator

Czy jesteś fanem filmów akcji, emocji oraz silnych scen batalistycznych? W takim razie „Gladiator” to produkcja, którą powinieneś obejrzeć. Film ten został wyreżyserowany przez Rowdy’ego Herringtona i opowiada historię dwóch bokserów, którzy stają do walki. Jednym z nich jest Cuba Gooding Jr, którego kariera aktorska nabrała rozpędu właśnie po tym filmie. Akcja produkcji rozgrywa się w Ameryce, a film został wyprodukowany w USA w 1992 roku. „Gladiator” to mieszanka wiele gatunków, a wśród aktorów, którzy wystąpili w produkcji, znajdują się między innymi James Marshall, T.E. Russell, Robert Loggia, Brian Dennehy, Ossie Davis, Cara Buono, Richard Lexsee, John Heard oraz Jon Seda.

Film opowiada o walce, która wydaje się decydująca dla przyszłości obydwóch bohaterów oraz dla przyjaźni, którą łączy ich od dzieciństwa. Jednakże okazuje się, że zdarzenia związane z walką szybko ujawnią mroczne strony organizatorów, którzy nie cofną się przed niczym, by wykorzystać młodych bokserów do własnych celów. Czy uda im się zrealizować swoje plany i czy obaj bohaterowie przetrwają walkę? Tego dowiemy się, obejmując cały film „Gladiator” online.

Gladiator cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Gladiator” ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Film opowiada historię dwóch młodych bokserów amatorów, którzy zawsze byli przyjaciółmi, lecz usilnie dążą do osiągnięcia swojego celu jakim jest zrobienie kariery w boksie. Jednak już ich pierwsza walka odegrane została z taką brutalnością, że zaprzepaściła ich przyjaźń oraz każdej z nich odebrała coś ważnego.

Akcja filmu przedstawia życie i bokserską karierę dwóch ludzi, którzy muszą przetrwać w świecie pełnym korupcji, kłamstw i intryg. Tak jak w innych filmach tego typu, naszym zadaniem jest przetrwanie, ponieważ przeciwnicy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swoje cele. Jednakże w celu zobaczenia, jak ta historia się kończy, trzeba zobaczyć cały film „Gladiator”.

Postacie fabularne

W filmie Gladiator występują liczne postacie, które każda odgrywa ważną rolę w fabule produkcji. Głównymi bohaterami są dwaj młodzi bokserzy – Cuba Gooding Jr. jako Tommy Riley i James Marshall jako Lincoln Tyler. To właśnie ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę podczas walki, gdzie muszą stawić czoła sobie nawzajem. Organizatorami walki są dwaj bardzo wpływowi ludzie. Pierwszym z nich jest Hallie, cyniczny łowca talentów grany przez Roberta Loggia, a drugim Joe Higgins (Brian Dennehy) – skorumpowany organizator, który jest gotów zrobić wszystko, by jego interesy były zaspokojone.

W filmie pojawiają się również Jennifer Sekiguchi, T.E. Russell, John P. Ryan i Ossie Davis, którzy wyróżniają się jako znakomici aktorzy i tworzą niezapomniane postaci wpływając na fabułę produkcji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Gladiator?

Film „Gladiator” został wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera i scenarzystę Rowdy’ego Herringtona. Reżyser ten tworzył filmy, które przede wszystkim koncentrowały się na tematach męskich. Siejąc spustoszenie na ekranie, łączył w sobie elementy dramatu, akcji, sensacji i kryminału. „Gladiator” to jedno z klasyków w jego dorobku, które stało się kultowe wśród fanów kina.

Wielu entuzjastów dłuższy czas czekało na coś takiego, a Herrington w odpowiedzi na ich ruchy stworzył wyśmienity film, który stanowi swoistą hybrydę gatunków. Wielokrotnie zwracał uwagę widzów na ujawnianie związków pomiędzy postaciami, ich osobowościami i wyróżniającymi cechami, co sprawia, że film „Gladiator” znażduje się wśród klasyków współczesnego kina.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Gladiator” zobaczymy takie gwiazdy kina jak: Cuba Gooding Jr., James Marshall, T.E. Russell, Robert Loggia, Brian Dennehy, Ossie Davis, Cara Buono, Richard Lexsee, John Heard, Jon Seda. Każdy z aktorów ma na swoim koncie wiele spektakularnych produkcji i wciela się w swoje role w sposób doskonały.

Cuba Gooding Jr. – jest jednym z najbardziej popularnych aktorów Hollywood w ostatnim dwudziestoleciu. Jego twarz można skojarzyć m.in. z takimi produkcjami jak „Jerry Maguire”, „Titanic”, „Lepiej być nie może” czy „Pearl Harbor”. James Marshall grał w filmie „Miasteczko Twin Peaks”. Robert Loggia był aktorem z serii „James Bond” czy „Nóż”, a Brian Dennehy kojarzony przede wszystkim z „F/X”, „F/X2”.

Gdzie obejrzeć Gladiator online?

Calego filmu „Gladiator” możemy na szczęście obejrzeć w sieci online. Najlepiej odwiedzić strony takie jak vider czy zalukaj, ale warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów jakim jest alekino.net. Tam możemy znaleźć ten film i inne, które nas interesują.

Gladiator z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeżeli jesteś z Polski i chciałbyś obejrzeć cały film „Gladiator” chętnie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Produkcja dostępna jest z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. To oznacza, że wyciszysz film i włączysz napisy w języku polskim albo wybierzesz dubbing. Możliwości jest wiele!

Warto poświęcić 101 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film „Gladiator” to jedna z tych pozycji, które definiują kino klasy B. Ta produkcja ma niesamowity klimat, często jest przybliżana jako jedna z najlepszych, jakie powstały w swoim czasie. Historia ta dostarcza widzom dużo emocji, a wiele prawdziwych zdarzeń, które sprawiają, że oglądając film na pewno nie będziemy się nudzić.

Dobra wiadomość! Cały film Gladiator możesz obejrzeć online już teraz!

Jednak żeby to zobaczyć musisz obejrzeć cały film „Gladiator” online. W internecie nie brakuje różnych źródeł, skąd można wziąć film na seans. A przede wszystkim jest to jedna z tych produkcji, które powinno się obejrzeć, choćby dlatego, że na ekrany trafiły niesamowite kreacje aktorskie w wykonaniu wielkich postaci kina amerykańskiego. Zachęcamy Cię do przetestowania naszej propozycji obejrzenia całości w sieci online i podzielenie się z innymi Czytelnikami opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.