Głos z księżyca (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
120 min
6.3
Głos z księżyca to film, który zachwyca swoją niecodzienną fabułą oraz niepowtarzalnym stylem reżyserii. Premiera miała miejsce w 1990 roku, a reżyserem tego filmu jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4464
Teraz ogląda: 251

Wprowadzenie do całego filmu Głos z księżyca

Głos z księżyca to film, który zachwyca swoją niecodzienną fabułą oraz niepowtarzalnym stylem reżyserii. Premiera miała miejsce w 1990 roku, a reżyserem tego filmu jest słynny Federico Fellini. Głos z księżyca to międzynarodowa produkcja francuska. W filmie w rolach głównych występują m.in. Roberto Benigni, Paolo Villaggio oraz Angelo Orlando. Ten komediowo-przygodowy dramat ma czas trwania 120 minut i z pewnością wprowadzi nas w magiczny świat, w którym fantazja miesza się ze światem rzeczywistym. Film ten zdobył już wiele nagród i cieszy się popularnością na całym świecie. Jeśli jeszcze nie masz okazji obejrzeć tego filmu, zachęcamy Cię do tego i zapewniamy, że nie będziesz żałować tej decyzji. Co więcej, cały film możesz obejrzeć online!

Głos z księżyca cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Głos z księżyca opowiada o Aidie, mentalnie zaburzonym człowieku, który postanawia uciec ze szpitala psychicznego. Dołącza do niego młody mężczyzna, który przeczuwa, że działa na niego jakaś magia. Wraz z tą nieparzystą parą widzowie wyruszają w sentymentalną i zawrotową podróż po niezwykłym świecie, w którym fantazja miesza się z rzeczywistością. Głos z księżyca to film niezwykle pełen emocji i fantazji, który cały czas zaskakuje swoją oryginalnością.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem filmu jest Aida, postać wcielona przez Roberto Benigniego. To on odpowiada za wyjątkową atmosferę, jaką odczuwamy podczas oglądania filmu. Poza Aidą pojawiają się także inne interesujące postaci, takie jak: Giorgio, Giuseppe oraz inni, którzy wprowadzają w fabułę Głosu z księżyca niepowtarzalny klimat. Każda postać ma swoją unikatową rolę w historii i wprowadza do niej coś nowego.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Głos z księżyca?

Reżyserem filmu Głos z księżyca jest słynny włoski reżyser Federico Fellini. Był on jednym z najważniejszych twórców włoskiego kina i znany na całym świecie. Fellini zmarł w 1993 roku, ale pozostawił po sobie wiele niezapomnianych filmów, w tym także Głos z księżyca. To właśnie dzięki niemu możemy cieszyć się niecodzienną fabułą i wspaniałą reżyserią.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Głos z księżyca możemy podziwiać wspaniałych aktorów, takich jak Roberto Benigni, Paolo Villaggio czy Angelo Orlando. Wszyscy ci aktorzy mają już za sobą wiele znakomitych ról, dzięki czemu doskonale wcielają się w swoje postaci. Roberto Benigni to aktor, który zyskał swoją popularność dzięki swoim komediowym rolom. Natomiast Paolo Villaggio to włoski aktor i scenarzysta, który znany jest m.in. z roli w filmie Fantozzi. Angelo Orlando przez wiele lat był aktorem teatralnym, ale dziś również zagrał wiele ról filmowych.

Gdzie obejrzeć Głos z księżyca online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Głos z księżyca, możesz to zrobić online. Film jest dostępny na wielu platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak nie chcesz szukać, gdzie obejrzeć film, to polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Tam znajdziesz wiele interesujących filmów, w tym także Głos z księżyca.

Głos z księżyca z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć film Głos z księżyca z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to również jest to możliwe. Tę opcję mają dla siebie widzowie, którzy w ten sposób chcą jeszcze lepiej wczuć się w klimat filmu. Na platformach online dostępne są różne wersje językowe, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Warto poświęcić 120 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Głos z księżyca to film, który zaskoczy Cię swoją oryginalnością, swoją fabułą oraz świetnymi aktorami. To film, który na długo pozostaje w pamięci, a do obejrzenia z pewnością zachęca nas znakomita reżyseria Federico Felliniego. Jeśli więc jeszcze nie widziałeś tego filmu, zachęcamy do obejrzenia go już teraz – dostępny jest online na wielu platformach.

Dobra wiadomość! Cały film Głos z księżyca możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli postanowisz obejrzeć film Głos z księżyca, z pewnością nie będziesz tego żałował. To film, który zachwyci Cię swoją oryginalnością, emocjami i fantazją. Cały film jest dostępny online, a samo oglądanie zajmie Ci 120 minut. Jeśli już obejrzałeś ten film, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy Cię do obejrzenia tego niezwykłego filmu już teraz!

Głos z księżyca