Godziny rozpaczy (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
105 min
5.4
Godziny rozpaczy to amerykański thriller z 1990 roku, który zachwycił widzów swoją intrygującą fabułą i doskonałą grą aktorską. Produkcja ta jest jednym z filmów, które...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1796
Teraz ogląda: 277

Wprowadzenie do całego filmu Godziny rozpaczy.

Godziny rozpaczy to amerykański thriller z 1990 roku, który zachwycił widzów swoją intrygującą fabułą i doskonałą grą aktorską. Produkcja ta jest jednym z filmów, które zdominowały box office w tamtym czasie. Reżyserem tej produkcji był Michael Cimino, a w obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak: Mickey Rourke, Anthony Hopkins, Mimi Rogers czy Lindsay Crouse. Film ten opowiada historię uciekiniera z więzienia, który przypadkowo trafia do domu niewinnych ludzi i bierze ich za zakładników.

Godziny rozpaczy to film niezwykle popularny, który wciąż ma swoje fanów. Dobrą wiadomością dla widzów jest fakt, że cały film jest dostępny online.

Godziny rozpaczy cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Godziny rozpaczy rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie kryminalista Michael Bosworth (Mickey Rourke) ucieka z pilnie strzeżonego więzienia. Chce koniecznie znaleźć się w Meksyku, lecz wcześniej trafia do domu czteroosobowej rodziny, biorąc ją za zakładników. Michael jest przerażający i groźny, ale to nie przeszkadza mu w realizacji swojego celu. Choć początkowo wydaje się, że uciekinier ma wszystko pod kontrolą, sytuacja zaczyna wymykać mu się spod kontroli, kiedy zdesperowany ojciec sterroryzowanej familii, Tim Cornell (Anthony Hopkins), zrobi wszystko, by uratować żonę Norę i dwoje małych dzieci.

Postacie fabularne

W filmie Godziny rozpaczy występuje wiele postaci, ale na szczególną uwagę zasługują trzy główne bohaterowie. Pierwszym z nich jest Michael Bosworth, który zagrał go Mickey Rourke. To on jest kryminalistą, który ucieka z więzienia i bierze za zakładników członków rodziny.

Drugim bohaterem w filmie jest Tim Cornell, a zagrał go Anthony Hopkins. To on jest ojcem rodziny, którego żona i dzieci zostają wzięte przez Boswortha za zakładników.

Trzecią postacią jest Nancy Breyers, którą zagrała Kelly Lynch. To ona jest adwokatem Boswortha, który pomógł mu uciec z więzienia i jest jego jedyną nadzieją na wolność.

Każe z tych postaci ma swoją rolę w filmie i wpływa na bieg wydarzeń.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Godziny rozpaczy?

Michael Cimino to reżyser, który odpowiadał za wyreżyserowanie filmu Godziny rozpaczy. Cimino był znanym reżyserem, który wyreżyserował wiele innych znanych filmów, takich jak Nagrody darwina czy Szalony zegar.

Michael Cimino urodził się w 1939 roku i zmarł w 2016 roku. Był laureatem Oscara dla Najlepszego Reżysera za film Łowca jeleni (1978).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Godziny rozpaczy występują znani i cenieni aktorzy:

– Mickey Rourke gra Michaela Boswortha, kryminalistę i uciekiniera z więzienia.
– Anthony Hopkins wciela się w postać Tima Cornella, ojca rodziny, którego żona i dzieci zostają wzięte za zakładników.
– Mimi Rogers gra Norę Cornell, żonę Tima Cornella.
– Lindsay Crouse zagrała Myrtle, matkę Nancy Breyers, która próbuje przekonać swoją córkę, aby przestała pomagać Bosworthowi.
– Kelly Lynch zagrała Nancy Breyers, adwokat Boswortha i jedyna nadzieja Michaela na wolność.

Każdy z tych aktorów odgrywa niezwykle ważną rolę w filmie, tworząc wspaniałą i napiętą atmosferę.

Gdzie obejrzeć Godziny rozpaczy online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Godziny rozpaczy online, możesz skorzystać z jednej z wielu platform, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli nie wiesz, gdzie zacząć, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net – która pomoże Ci znaleźć film online w najlepszej jakości i z polskim lektorem lub napisami.

Godziny rozpaczy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów poszukujących polskiej wersji filmu Godziny rozpaczy, mamy dobrą wiadomość. Cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu film ten będzie jeszcze bardziej emocjonujący i łatwiejszy do zrozumienia.

Warto poświęcic 105 minut na seans online?

Warto obejrzeć cały film Godziny rozpaczy przede wszystkim ze względu na świetne aktorstwo, ale również z powodu intrygującej fabuły i napiętej atmosfery. To film, który z pewnością zaciekawi widza i skłoni go do zadawania wielu pytań. Obejrzenie tego filmu to gwarancja wielkiej przygody i kilku godzin doskonałej rozrywki.

Dobra wiadomość! Cały film Godziny rozpaczy możesz obejrzeć online już teraz!

Film Godziny rozpaczy to niezwykle intrygująca produkcja, która zachwyci każdego kinomana. Dzięki dostępności całego filmu online, można wejść w świat kryminalistyki oraz zobaczyć emocjonującą walkę z czasem. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu już teraz i do dzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy na temat tego, co sądzicie o Godzinach rozpaczy.