Gulczas, a jak myślisz? (2001) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2001
100 min
1.2
Gulczas, a jak myślisz? to jedna z najpopularniejszych polskich komedii kryminalnych. Film jest wyreżyserowany przez Jerzego Gruzę i został wydany w 2001 roku. W produkcji...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1730
Teraz ogląda: 265

Wprowadzenie do całego filmu Gulczas, a jak myślisz?.

Gulczas, a jak myślisz? to jedna z najpopularniejszych polskich komedii kryminalnych. Film jest wyreżyserowany przez Jerzego Gruzę i został wydany w 2001 roku. W produkcji występują znani i uznani w Polsce aktorzy, takie jak Janusz Rewiński, Radosław Pazura czy Janusz Dzięcioł. Gulczas, a jak myślisz? opowiada historię małego oszusta, którego życie obraca się do góry nogami, gdy decyduje się skorzystać z okazji i ukraść drogie auto. Film jest pełen humorystycznych momentów, ale równocześnie porusza ważne tematy społeczne. Gulczas, a jak myślisz? trwa 100 minut i można go uznać za komedię z elementami kryminału.

Popularność filmu rozszerzyła się w bardzo krótkim czasie. Został on doceniony przez widzów i krytyków filmowych, a także zdobył wiele nagród i wyróżnień. Obecnie film można obejrzeć w Internecie, a jego popularność ciągle rośnie.

Jeśli nie widziałeś jeszcze Gulcasa, a jak myślisz?, koniecznie zapoznaj się z nim online.

Gulczas, a jak myślisz? cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozpoczyna się nad jeziorem Łękotka, gdzie wczasowicze odpoczywają, a reżyser filmowy boryka się z kaca. Głównym bohaterem jest Gulczas – niedoszły aktor, który zawsze marzył o sławie i pieniądzach. Jego marzenia zdają się spełniać, gdy postanawia ukraść drogie auto. Niestety, wkrótce okazuje się, że pojazd należy do gangstera o nazwisku Grabaż. Gulczas zostaje zmuszony do oddania samochodu i zastąpienia go w jednym z przestępczych interesów. Czasem głupi, innym razem sprytny, Gulczas stara się przetrwać w świecie przestępczym, jednocześnie próbując uwieść piękną Ewę.

Postacie fabularne

Gulczas – niedoszły aktor, który popełnia błędy, ale stara się dokonać rzeczy dobrych;
Grabaż – gangster, właściciel skradzionej przez Gulcasa limuzyny;
Ewa – przepiękna kobieta, która wzbudza zainteresowanie Gulcasa;
Bronisław – przyjaciel Gulcasa, który stara się mu pomóc;
Tereska – żona Gulcasa, która jest bardzo uwikłana w jego problemy;
Roman – właściciel firmy motoryzacyjnej, który jest gotowy na wszystko, aby odzyskać swoje samochody.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Gulczas, a jak myślisz??

Autorem reżyserii filmu Gulczas, a jak myślisz?, jest Jerzy Gruza. Urodzony w 1920 roku reżyser i scenarzysta był jednym z najbardziej znanych i utytułowanych przedstawicieli polskiej kinematografii. W swojej długiej karierze wyreżyserował wiele innych filmów, takich jak „Rejs”, „Nie ma róży bez ognia”, „To tylko rock” i „Lato miłości”. Jerzy Gruza zawsze zwracał uwagę na ważne problemy społeczne, ale jednocześnie umiał wprowadzić do swoich filmów elementy humorystyczne. W filmie Gulczas, a jak myślisz?, udało mu się połączyć komedię z kryminałem, tworząc jednocześnie na ekranie realistyczny i złożony świat.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Gulczas, a jak myślisz? występują znani i uznani polscy aktorzy. Janusz Rewiński gra rolę Zielińskiego, komendanta posterunku policji, który stara się złapać Guclasta i Grabaża. Radosław Pazura wciela się w rolę Gulcasa – niedoszłego aktora, którego przygody oglądamy na ekranie. Janusz Dzięcioł gra Grabaża – gangstera, którego samochód zostaje skradziony przez Gulcasa. Manuela Jabłońska (Michalak) gra Ewę – piękną kobietę, która przyciąga zainteresowanie Gulcasa. Małgorzata Maier wciela się w Tereskę – żonę Gulcasa, która również jest uwikłana w kłopoty męża.

Gdzie obejrzeć Gulczas, a jak myślisz? online?

Gulczas, a jak myślisz? jest dostępny do obejrzenia przez Internet. Można go zobaczyć między innymi na stronach takich jak vider, cda, zalukaj oraz na wyszukiwarce filmów – alekino.net.

Gulczas, a jak myślisz? z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Gulczas, a jak myślisz? został wydany z polskim lektorem, dzięki czemu jest bardziej przystępny dla polskojęzycznych widzów. Można także obejrzeć go z polskimi napisami lub dubbingiem w przypadku, gdy osoba nie jest w stanie zrozumieć oryginalnego języka.

Warto poświęcic 100 minut na seans online?

Gulczas, a jak myślisz? to film pełen humorystycznych sytuacji, wyreżyserowany przez jednego z najlepszych reżyserów polskiej kinematografii. Warto obejrzeć ten film nie tylko ze względu na jego popularność, ale także na ciekawą i wciągającą fabułę. Oglądając Gulcasa, a jak myślisz?, na pewno nie będziesz się nudził.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś filmu, to na pewno warto poświęcić czas i obejrzeć Gulcaas, a jak myślisz?

Dobra wiadomość! Cały film Gulczas, a jak myślisz? możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu online już teraz! Można to zrobić na zarówno na vider, cda, zalukaj jak i na alekino.net. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub polskim dubbingiem i przystępny dla wszystkich polskojęzycznych widzów. Po seansie zachęcamy także do podzielenia się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy.