Haker (2002) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2002
91 min
4
Jeśli szukasz dobrej, rozrywkowej komedii akcji, to Haker jest filmem dla Ciebie. Produkcja ta premiernie pojawiła się w kinach w roku 2002 i od tamtego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2956
Teraz ogląda: 192

Wprowadzenie do całego filmu Haker

Jeśli szukasz dobrej, rozrywkowej komedii akcji, to Haker jest filmem dla Ciebie. Produkcja ta premiernie pojawiła się w kinach w roku 2002 i od tamtego czasu zyskała sobie dużą popularność wśród widzów. Reżyserem filmu jest Janusz Zaorski, a w obsadzie możemy zobaczyć takie sławy polskiego kina jak Bogusław Linda, Kasia Smutniak oraz Marek Kondrat. Haker to poruszająca niesamowitą historię o najlepszych kumplach, którzy dzielą jedną wspólną pasję: hakowanie. Film ten niewątpliwie przyciągnie twoją uwagę od początku do końca, a jego dynamika i akcja sprawią, że zapomnisz o wszystkim innym i będziesz śledzić losy bohaterów do samego końca. A najlepsze jest to, że cały film Haker jest dostępny online!

Haker cały film – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu Haker rozgrywa się w Polsce. Główni bohaterowie to dwaj przyjaciele – Marcin i Turbo, którzy łączą lata przyjaźni i wspólne pasje: dziewczyny, pieniądze i oczywiście hakowanie. Mimo różnic w charakterze i sytuacji życiowej, postanawiają połączyć siły i liczyć się tylko z samym sobą. Niestety, Marcin nie ma łatwego życia; jest zakochany w swojej koleżance z liceum Laurze, ale nie jest w stanie porozumieć się z nią wprost. Kłopoty nie ominęły go także w szkole, co doprowadziło do jego ostatecznego wyrzucenia. W pewnym momencie ich życie wywraca na lewą nogę, gdy na ich trop wpada skorumpowany oficer CBŚ. Ten postanawia wykorzystać ich niesamowite umiejętności do własnych celów. Jak potoczą się dalsze losy Marcin i Turbo? Przekonaj się już teraz, oglądając Haker online!

Postacie fabularne

Głównymi postaciami w filmie Haker są Marcin i Turbo. Marcin to sympatyczny chłopak, który poświęca swój czas na rozwijanie swojej pasji, jaką jest hakowanie. Głównie to on wykonuje najbardziej skomplikowane zadania i marzy o tym, by studiować na MIT, co otworzyłoby mu drogę do kariery w zawodzie, którego się poświęcił. Z kolei Turbo, choć mało interesuje się nauką, również jest zapalonym hakerem i jest w stanie przeprowadzić bardzo skomplikowane ataki. Poza tym, chłopak skupia się głównie na mniej wyszukanych kwestiach, takich jak dziewczyny czy pieniądze.

Drugoplanowymi bohaterami w filmie są: Laura, koleżanka z liceum, w której Marcin skrycie jest zakochany, oraz skorumpowany oficer CBŚ, który zaintrygowany umiejętnościami Marcin i Turbo chce wykorzystać ich zdolności do własnych celów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Haker?

Haker to film wyreżyserowany przez znanego i utytułowanego reżysera, Janusza Zaorskiego. Ten polski reżyser i scenarzysta jest znany z tworzenia takich filmów jak „Cwał”, „Prawo ojca” czy „Chce się żyć”. Zaorski jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym m.in. nagrody na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w 1988 roku za film „Królewskie sny”. W swojej karierze pracował jako reżyser, scenarzysta oraz producent. Wyreżyserowanie „Hakera” to jedna z jego kolejnych świetnych produkcji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Haker to film, który na pewno cię zaskoczy ze względu na świetna obsadę. W roli Marcina zobaczymy Bartosza Obuchowicza, którego widzowie mogli poznać wcześniej dzięki jego występom w filmach takich jak „Zerwany kłos”, „Symetria” oraz w serialach takich jak „Czas honoru” czy „Blondynka”. Kasia Smutniak, grająca Laurę, to aktorka, która zyskała sobie popularność rolą w filmach „Francuski numer” i „12 Macieja Łukasza”. Bogusław Linda, znany z takich filmów jak „Psy” czy „Krótki film o miłości”, zagrał rolę skorumpowanego oficera CBŚ. W obsadzie znaleźli się także tacy aktorzy jak Marek Kondrat, Piotr Miazga czy Joanna Król.

Gdzie obejrzeć Haker online?

Cały film Haker jest dostępny online na różnych stronach internetowych, jak vider, cda czy zalukaj. Możliwość obejrzenia filmu online to świetna opcja dla tych, którzy nie chcą opuszczać swojego domu, ale jednocześnie chcą odetchnąć na chwilę od codziennych spraw. Jeśli jednak szukasz miejsca, gdzie znajdziesz wiele innych ciekawych filmów w jednym miejscu, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony alekino.net.

Haker z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Haker jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, dlatego będzie to idealna opcja dla widzów z Polski. W zależności od indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość wyboru spomiędzy różnych opcji językowych. Jeśli chcesz być na bieżąco z polskimi produkcjami i zaznać rozrywki na wysokim poziomie, Haker cały film jest dla Ciebie.

Warto poświęcic 91 minut na seans online?

Haker to film, który z pewnością warto obejrzeć. Ta komedia akcji nie tylko dostarczy Ci rozrywki, ale także wciągnie Cię w historię pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dynamika, akcja i dobra gra aktorska sprawiają, że film nigdy się nie nudzi. Dlatego też warto poświęcić 91 minut swojego czasu na przyjemny seans z Hakerem online.

Dobra wiadomośc! Cały film Haker możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Haker online na stronie alekino.net – tam znajdziesz wiele innych ciekawych produkcji filmowych. Ciesz się przepiękną historią o hakowaniu, przyjaźni, miłości i niespodziewanych zwrotach akcji! Po obejrzeniu filmu zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzach.