Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć (2012) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
107 min
4.5
Jeśli szukasz filmu pełnego przygód, szpiegowskich intryg i romantycznej napięciówki, to Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć jest dla Ciebie idealnym wyborem. Film ten to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6234
Teraz ogląda: 256

Wprowadzenie do całego filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Jeśli szukasz filmu pełnego przygód, szpiegowskich intryg i romantycznej napięciówki, to Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć jest dla Ciebie idealnym wyborem. Film ten to połączenie klasycznego serialu z nowoczesnym kina akcji, ze specjalnymi efektami i dynamiczną akcją. Znajdziesz w nim wszystko, co kochasz w filmach wojennych: ucieczki przed wrogiem, walki wręcz, znakomite sceny wywiadowcze i wiele, wiele więcej. Oczywiście, nie może również zabraknąć miłosnych perypetii, które bywają równie niebezpieczne, co walka na froncie.

Film ten to prawdziwy hit w Polsce, a teraz, dzięki dostępności online na różnych platformach, jest znacznie łatwiej obejrzeć go niż kiedykolwiek wcześniej.

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Koenigsbergu w 1945 roku. Główny bohater, Hans Kloss (grany przez Tomasza Kota), jest agentem polskiego wywiadu o kryptonimie J-23. Kloss wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów, a jego stary przyjaciel Hermann Brunner (w roli Piotra Adamczyka) jest zaangażowany w intrygę. Kloss próbuje pokrzyżować plany wroga, a jednocześnie stara się ocalić piękną Elzę (Marta Żmuda Trzebiatowska) z wojennej pożogi. To dla niej gotów jest zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

Wojenna rzeczywistość, w której rozgrywa się fabuła, jest imponująco odwzorowana dzięki profesjonalnej pracy ekipy filmowej. Widzowie nie tylko obserwują wojenno-romantyczne perypetie, ale również mają wrażenie, że sami uczestniczą w wydarzeniach tamtych czasów.

Postacie fabularne

Oprócz Tomasza Kota, Piotra Adamczyka i Marty Żmudy Trzebiatowskiej, w filmie występują wielkie gwiazdy polskiego kina, takie jak Stanisław Mikulski, Emil Karewicz czy Daniel Olbrychski. Oprócz nich, na ekranie widzowie zobaczą również takie postaci jak:
– Jerzy Bończak jako pułkownik Zawadzki
– Janusz Chabior jako major Konstanty Mirski
– Piotr Garlicki jako doktor Voss
– Piotr Głowacki jako Geyer
– Wojciech Mecwaldowski jako kapitan Guderian.

Wszyscy aktorzy wykonują swój zawód na wysokim poziomie, dając nam ich najlepsze role do tej pory.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć?

Reżyserem tego filmu jest Patryk Vega, znany z wielu udanych projektów filmowych w Polsce. Vega urodził się w Warszawie i swoją karierę zaczynał jako dziennikarz, ale szybko zainteresował się realizacją filmów. Wyreżyserował takie filmy jak: „Botoks”, „Kobiety mafii 1 i 2”, czy „Pitbull. Ostatni pies”.

Film „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to kolejny hit, który powstał pod jego okiem, a jego umiejętności reżyserskie sprawiły, że film ten stał się niezapomnianym przeżyciem dla widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Poza wymienionymi już aktorami, w filmie występuje wiele innych popularnych i zdolnych artystów. Patryk Vega wiedział, że aby zrealizować film w stylu starych, popularnych seriali, musi stworzyć wielopoziomowych bohaterów i obsadzić ich czołowymi aktorami. I tak, oprócz wyśmienitego T. Kota, widzowie będą mogli zobaczyć:
– Stanisława Mikulskiego, mistrza i legendę polskiego kina, który wciela się w rolę komendanta Głównego AK
– Emila Karewicza, który gra najwyższego dowódcę AK – gen. Okulickiego
– Jerzego Bończaka, grającego pułkownika Armii Krajowej Zawadzkiego
– Janusza Chabiora, w roli majora Konstantego Mirskiego
– Piotra Garlickiego, który wciela się w doktora Vossa – efektownego niemieckiego chirurga
– Wojciecha Mecwaldowskiego, grającego kapitana Guderiana.

To tylko niektóre z nazwisk, których praca aktorska zachwyciła już wielu fanów tego filmu.

Gdzie obejrzeć Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć online?

Jeśli nie masz możliwości obejrzenia tego filmu w kinie lub po prostu wolisz oglądać go w zaciszu własnego domu, to masz szczęście. Film Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć jest dostępny online na vider, cda, zalukaj i wielu innych platformach. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net – w ten sposób znajdziesz jeszcze więcej ciekawych filmów.

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobrą wiadomością dla polskojęzycznych widzów jest to, że cały film dostępny jest z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem. Dzięki temu wszyscy mogą cieszyć się filmem bez konieczności opanowania języka angielskiego lub niemieckiego.

Warto poświęcic 107 minut na seans online?

Ten film jest idealny dla wszystkich, którzy lubią kino akcji w stylu Tomka Kota. Film łączy w sobie wszystkie elementy, które sprawiają, że oglądanie staje się doświadczeniem pełnym emocji i adrenaliny. Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć to jedna z najlepszych produkcji filmowych w ostatnich latach, niewątpliwie warta poświęcenia na jej obejrzenie czasu. Jest to niesamowita opowieść o miłości i przyjaźni, ale również o wojennych intrygach i wywiadowczych misjach. Bez wątpienia film ten dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pobudzi Twoje zmysły.

Dobra wiadomość! Cały film Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad obejrzeniem tego filmu, to weź sobie do serca te słowa – to godne uwagi dzieło, które warto zobaczyć. Znajdziesz go na wielu stronach online, w tym na vider, cda i zalukaj. Zachęcamy Cię do skorzystania z okazji i obejrzenia filmu, który pełen jest akcji, romansu, szpiegowskich intryg i bojowych zdarzeń. A jeśli już obejrzałeś film, to napisz w komentarzach swoją opinię na temat tej świetnej produkcji.