Hel (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
84 min
5.8
Jesteś miłośnikiem dramatycznych filmów? Powinniśmy Cię zainteresować, ponieważ przedstawiamy Ci film Hel. Film wyreżyserowany przez Kingę Dębską, z 2009 roku, to polska produkcja, która została...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5629
Teraz ogląda: 158

Wprowadzenie do całego filmu Hel.

Jesteś miłośnikiem dramatycznych filmów? Powinniśmy Cię zainteresować, ponieważ przedstawiamy Ci film Hel. Film wyreżyserowany przez Kingę Dębską, z 2009 roku, to polska produkcja, która została doceniona zarówno przez krytyków, jak i widzów. Film opowiada niezwykle interesującą historię psychologa Piotra, który jest skrytym i tajemniczym człowiekiem. Gdy na jego oddział przywożą jego syna Kamila, jego życie zaczyna mieć nowy, zupełnie inny wymiar. Po wizycie Kamila, Piotr ujawnia swoją przeszłość, która zaczyna oddziaływać na jego życie prywatne. Czy uda mu się przezwyciężyć swoje tajemnice i zbudować prawdziwy związek z piękną narzeczoną? Warto obejrzeć cały film online, aby poznać odpowiedzi na te pytania.

Hel cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Hel rozgrywa się w Polsce, w tamtejszych szpitalach psychiatrycznych.

Film opowiada historię psychologa Piotra, który usiłuje odnaleźć swojego syna Kamila. Kamila poznaje po raz pierwszy w życiu, gdy trafia na oddział szpitalny kierowany przez ojca. Niestety, akcja jest krótka, a chłopak znika równie szybko, jak się pojawił. Piotr postanawia nawiązać z synem kontakt i zaprasza go do swojego domu. Tam zjawia się wraz ze swoją niedługo później żoną, która ma wiele pytań dla Piotra. Po wizycie Kamila, kobieta uświadamia sobie, że Piotr jest dla niej zagadką i naprawdę nic o nim nie wie. A Piotr rzeczywiście skrywa mroczną tajemnicę.

Postacie fabularne

W filmie Hel w rolach głównych występują:
– Paweł Królikowski jako psychiatra Piotr,
– Anna Geislerová jako jego narzeczona,
– Lesław Żurek jako syn Piotra, Kamil.

Innych bohaterów w filmie jest znacznie mniej.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Hel?

Reżyserem filmu Hel jest Kinga Dębska. Urodzona w 1974 roku, polska filmowiec i aktorka, to autorka wielu filmów, które przyniosły jej uznanie krytyków i widzów. Wśród nich warto wymienić film „Moje córki krowy” i „Zaćma”. Kinga Dębska jest również twórczynią spektakli teatralnych oraz seriali.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Hel, na ekranie widzimy między innymi:
– Pawła Królikowskiego, polskiego aktora, znanego z filmów „M jak miłość” czy „Ojciec Mateusz”,
– Annę Geislerovą, czeską aktorkę, występującą w wielu produkcjach zarówno krajowych jak i zagranicznych,
– Lesława Żurka, który w filmie gra syna Piotra,
– Annę Gornostaj, aktorkę, która na ekranie często wciela się w role gwiazd polskiego kina.

Gdzie obejrzeć Hel online?

Masz ochotę na wieczór filmowy i chcesz obejrzeć film Hel w domowym zaciszu? Możesz to zrobić, korzystając z platformy Vider, cda oraz zalukaj. Polecamy także wyszukiwarkę filmów – alekino.net, która na pewno pomoże w znalezieniu idealnego dla Ciebie tytułu.

Hel z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeżeli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem lub dubbingiem, mamy dobrą wiadomość! Film Hel jest dostępny w różnych wersjach językowych, w tym z polskim lektorem oraz napisami. Możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada, i cieszyć się seansowaniem w komfortowych warunkach.

Warto poświęcić 84 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film Hel to nie tylko interesująca, pełna zwrotów akcji i tajemnic fabuła, ale także wspaniała gra aktorska i nastrojowa sceneria. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, niezwłocznie nadrobić zaległości i obejrzyj Hel!

Dobra wiadomość! Cały film Hel możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Hel online. To produkcja, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dramatów. Przygotuj ulubione przekąski, wygodnie usiądź i zacznij oglądać już teraz! Pamiętaj też o podzieleniu się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy poniżej.