Hot Shots! (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
84 min
6.7
Jeśli szukasz komedii, która rozśmieszy cię do łez i ułatwi uciec od rzeczywistości, to „Hot Shots!” jest właśnie dla ciebie! Produkcja ta, należąca do gatunku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5400
Teraz ogląda: 264

Wprowadzenie do całego filmu Hot Shots!.

Jeśli szukasz komedii, która rozśmieszy cię do łez i ułatwi uciec od rzeczywistości, to „Hot Shots!” jest właśnie dla ciebie! Produkcja ta, należąca do gatunku akcji, komedii i wojennych, pochodzi z roku 1991 i została wyreżyserowana przez Jim Abrahamsa. Film ten stał się jednym z najbardziej znanych i lubianych filmów komediowych ze względu na swoją nieszablonową formę.

Film opowiada o społeczności amerykańskiej armii powietrznej, która toczy walkę w czasie wojny w Zatoce Perskiej, a konkretniej o poruczniku Topperze Harleyu (Charlie Sheen). Harley to w końcu najlepszy pilot, ale z powodu trauma z dzieciństwa, nie może dokończyć swojej kariery. Jednak, kiedy do akcji wkracza piękna prezydent Wielkiej Brytanii i życzy sobie niezawodnego pilota, Topper musi powrócić na pokład samolotu i odzyskać dawny blask.

„Hot Shots!” z pewnością nie ma żadnych skrupułów w zabawie stereotypami, botwinką i komizmem. Prawdziwy hołd dla filmów akcji i wojennych, ten film jest jednocześnie kpiną z gatunku.