Huśtawka (2010) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
94 min
5.4
Huśtawka to polski dramat z 2010 roku, wyreżyserowany przez Tomasza Lewkowicza. Film opowiada historię Michła, który ma piękną żonę i córkę, ale zaniedbuje ich na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3482
Teraz ogląda: 249

Wprowadzenie do całego filmu Huśtawka

Huśtawka to polski dramat z 2010 roku, wyreżyserowany przez Tomasza Lewkowicza. Film opowiada historię Michła, który ma piękną żonę i córkę, ale zaniedbuje ich na rzecz swej kochanki. Gdy postanawia wyznać prawdę żonie, Anna oznajmia, że jest w ciąży. Para udaje się wraz z córką do domku letniskowego, gdzie pojawia się także kochanka Michła. Będą próbowali naprawić swoje życie prywatne podczas tej uroczystości.

Film Huśtawka spotkał się z uznaniem krytyków, a aktorska gra Joanna Orleańska spotkała się z zainteresowaniem widzów. W filmie występują także inni utalentowani aktorzy. Można obejrzeć Huśtawka online na platformach Vider, Cda czy Zalukaj.

Huśtawka cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w domku letniskowym podczas urodzin córki. Małżonkowie zmagają się z problemami w małżeństwie, nie zdając sobie sprawy, że ich problemy zostaną umocnione przez obecność kochanki Michała. Anna, żona Michła, jest w ciąży, co dodatkowo sprzyja spiętrzeniu dramatycznych wypadków.

Postacie fabularne

W filmie Huśtawka występuje wiele postaci, ale głównymi są:
– Michał, mąż Anny i ojciec Justynki, który zdradza swoją żonę z Karoliną.
– Anna, żona Michła, która nie podejrzewa, że jej mąż ma kochankę.
– Karolina, kochanka Michała, która naciska na niego, aby wyznał prawdę żonie.
– Piotr, brat Anny, który pojawia się wraz z Karoliną w domku letniskowym na urodzinach córki Michła i Anny.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Huśtawka?

Tomasz Lewkowicz jest reżyserem filmu Huśtawka. Lewkowicz jest znany ze swojego filmu „Cisza”, który zdobył wiele nagród, w tym nagrodę publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Koszalinie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Huśtawka zagrała znakomita obsada, w tym Joanna Orleańska, Karolina Gorczyca, Leon Charewicz, Maria Gładkowska i Wojciech Zieliński. Joanna Orleańska wcieliła się w postać Anny, żony Michła, a Karolina Gorczyca zagrała Karolinę, kochankę Michła. Aktorzy zdobyli uznanie za swoją grę aktorską, co przyciągnęło wielu widzów do kina.

Gdzie obejrzeć Huśtawka online?

Huśtawka jest obecnie dostępna do obejrzenia online na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Wszystkie dostępne są polskie lektory, napisy i dubbingi, co umożliwia wybór według własnych upodobań. Nie ma potrzeby oglądania Huśtawki na YouTube z niską jakością.

Huśtawka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Huśtawka można obejrzeć online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Można wybrać swoją ulubioną polską wersję językową i cieszyć się oglądaniem filmu, który jest jednym z najlepszych polskich dramatów. Dlaczego oglądać w obcym języku, skoro możemy obejrzeć film w naszym własnym języku?

Warto poświęcić 94 minut na seans online?

Tak, warto obejrzeć cały film Huśtawka, ponieważ jest to świetna produkcja, która urzeknie każdego konesera dobrych dramatów. Film ukazuje zawiłe relacje międzyludzkie i wprowadza widza w świat pełen napięcia i emocji. Huśtawka jest historią o miłości, zdradzie, rodzinie i nadziei.

Dobra wiadomośc! Cały film Huśtawka możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrego filmu, który dostarczy Ci mnóstwo wrażeń, nie szukaj dalej niż Huśtawka. Cały film możesz obejrzeć online na Vider, Cda czy Zalukaj. Znajdź czas dla siebie i zanurz się w świecie tej pięknej produkcji. A jeśli już obejrzałeś film Huśtawka, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy – chętnie dowiemy się, jakie były Twoje wrażenia!