Ikar. Legenda Mietka Kosza (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
119 min
6.6
Ikar. Legenda Mietka Kosza to film oparty na autentycznej historii jednego z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych - Mieczysława Kosza. Film ten nie tylko porusza temat...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4520
Teraz ogląda: 147

Wprowadzenie do całego filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza

Ikar. Legenda Mietka Kosza to film oparty na autentycznej historii jednego z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych – Mieczysława Kosza. Film ten nie tylko porusza temat niezwykłego talentu muzycznego, ale również porusza kwestie wewnętrznego konfliktu artysty, poczucia samotności i tęsknoty za akceptacją. Produkcja ta została wyprodukowana w Polsce przez reżysera Macieja Pieprzycę i zyskała uznanie publiczności. Czas trwania filmu wynosi 119 minut, a popularność i dostępność do obejrzenia w sieci czynią ten film niezwykle atrakcyjnym.

Ikar. Legenda Mietka Kosza cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się na ziemiach polskich w latach 1960-70 XX wieku. Film przedstawia dzieje Mietka Kosza, który z dzieciństwa z trudnościami wzroku staje się wybitnym polskim pianistą jazzowym. Opowieść ta pokazuje drogę, jaką przeszedł artysta, by osiągnąć sukces i docenienie, a jednocześnie ukazuje wewnętrzne walki, z jakimi mierzył się każdego dnia.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem filmu jest Mieczysław Kosz, a towarzyszą mu liczni artyści jazzowi, którzy pomagają mu w rozwoju kariery muzycznej. Na uwagę zasługuje również postać Żony, z którą Kosz żył w złych relacjach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza?

Reżyserem filmu jest Maciej Pieprzyca, znany polski reżyser, scenarzysta i aktor. Zdobył uznanie za swoje filmy fabularne oraz dokumentalne, takie jak filmy „Jasminum”, „Chce się żyć” czy „Life Feels Good”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolę Mieczysława Kosza wciela się Dawid Ogrodnik, nagrodzony za swoją rolę w filmie „Ida”. W obsadzie znajdziemy również takich aktorów jak Cyprian Grabowski, Piotr Adamczyk czy Jacek Koman, znany z kultowych filmów takich jak „Dom Zły” czy „Szczęśliwego Nowego Jorku”.

Gdzie obejrzeć Ikar. Legenda Mietka Kosza online?

Film Ikar. Legenda Mietka Kosza dostępny jest online na platformach takich jak Vider, cda, zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która umożliwia dostęp do wielu innych niezwykłych filmów.

Ikar. Legenda Mietka Kosza z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Ikar. Legenda Mietka Kosza jest dostępny z polskim lektorem oraz z napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu każdy widz będzie miał możliwość obejrzenia filmu w swoim ulubionym języku.

Warto poświęcić 119 minut na seans online?

Ludzie, którzy kochają muzykę i biografie zdają sobie sprawę, że film Ikar. Legenda Mietka Kosza to produkcja nie do przegapienia. Warto zobaczyć, jak Mieczysław Kosz stawia czoła wyzwaniom, z jakimi mierzył się na swojej artystycznej drodze. Film ten to opowieść o ambicjach, poświęceniu i niezwykłym talencie muzycznym. Przekonaj się, co kryje się za legendarnym pianistą jazzowym!

Dobra wiadomość! Cały film Ikar. Legenda Mietka Kosza możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Ikar. Legenda Mietka Kosza jest dostępny online, wykonaj kilka prostych kroków i ciesz się niezapomnianym seansie. Jeżeli już widziałeś film Ikar. Legenda Mietka Kosza, podziel się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy, zachęcając innych do tego filmu. Nie ma na co czekać, czas zacząć przygodę z wyjątkową opowieścią o jednym z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych!