Intruz (2015) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
102 min
6.4
Czy zdarzyło Ci się kiedyś popełnić błąd, za który później zapłaciłeś? Film "Intruz" (oryg. "Efterskalv") to historia siedemnastoletniego Johna, który popełnił zbrodnię i odbył karę...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2198
Teraz ogląda: 401

Wprowadzenie do całego filmu Intruz

Czy zdarzyło Ci się kiedyś popełnić błąd, za który później zapłaciłeś? Film „Intruz” (oryg. „Efterskalv”) to historia siedemnastoletniego Johna, który popełnił zbrodnię i odbył karę w zakładzie poprawczym. A po jej odbyciu chłopak wraca do swojego wcześniejszego życia z nadzieją, że uda mu się zacząć wszystko od nowa. Niestety, okazuje się, że nie będzie mu łatwo. Rodzina i przyjaciele odwracają się od niego, a on sam musi zmierzyć się z przeszłością. To poruszający dramat, który wciągnie Cię bez reszty i przypomni, że każdy z nas może popełnić błąd, a każdy z nas zasługuje na drugą szansę. Film ten został wyprodukowany we Francji w 2015 roku i wyreżyserował go Magnus von Horn.

Obecnie możesz obejrzeć cały film online na Vider, CDA oraz Zalukaj. Jeśli chcesz przeżyć poruszającą historię Johna, to już teraz możesz to zrobić.

Intruz cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film „Intruz” rozgrywa się w Szwecji, dokładniej w okolicach lasów i jezior, gdzie John mieszkał przed popełnieniem zbrodni. Po powrocie z zakładu poprawczego John boi się przyszłości i trudno mu odnaleźć swoje miejsce w lokalnej społeczności. Nie jest łatwo odmienić swoje życie, zwłaszcza, że każdy wie, co zrobił.

Młody chłopak musi zmierzyć się nie tylko z konsekwencjami swojego czynu, ale również z brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. To dramatyczna i poruszająca historia człowieka, który chce odkupić swoje błędy i znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie.

Postacie fabularne

W filmie „Intruz” możemy zobaczyć kilka interesujących postaci. Oprócz głównego bohatera Johna w filmie występują również jego rodzina, przyjaciele i ludzie z otoczenia, którzy wpłynęli na jego życie. Wśród bohaterów możemy wyróżnić:

– John – główny bohater;
– matka Johna – kobieta, która stara się pomóc synowi w podjęciu nowego życia;
– przyjaciele z lat dziecięcych – ludzie, którzy jednak nie wierzą w zmianę Johna;
– ojciec – mężczyzna, który nie pozwala Johnowi na odkupienie swojego błędu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Intruz?

Reżyserem filmu „Intruz” jest Magnus von Horn. Ten młody szwedzki reżyser jest znany ze swych intrygujących produkcji. To człowiek, który potrafi poruszyć widza i pokazać mu mocne realizacje filmowe. Magnus von Horn ukończył studia w National Film School w Łodzi, po czym zaczął tworzyć swoje własne filmy. W 2014 roku nakręcił swój pierwszy pełnometrażowy film „The Here After”, który zdobył uznanie na międzynarodowych festiwalach filmowych. „Intruz” to kolejna poruszająca produkcja, która pokazuje, że Magnus von Horn to reżyser, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Intruz” zobaczyć można Ulrika Munthera w roli Johna. To szwedzki wokalista, autor tekstów i muzyki, znany nie tylko w swoim kraju, ale również na całym świecie. Ulrik to świetny aktor, który wcielił się w postać Johna z niesamowitą precyzją. O tym, jak bardzo władne jest jego aktorstwo, przekonasz się, oglądając cały film online.

Obok Ulrika Munthera w filmie występują Loa Ek, Mats Blomgren, Ellen Jelinek, Stefan Cronwall, Wieslaw Komasa, Inger Nilsson i Jan-Erik Olsson.

Gdzie obejrzeć Intruz online?

Jeśli chcesz obejrzeć „Intruza” online, możesz zrobić to na Vider, CDA oraz Zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł filmu w swojej wyszukiwarce, aby mieć dostęp do całego filmu. Jednak jeśli nie wiesz, która strona jest najlepsza, odwiedź Alekino.net. Na tym portalu znajdziesz wiele filmów online do obejrzenia, w tym również „Intruz”.

Intruz z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Intruz” jest dostępny nie tylko w oryginalnej wersji językowej, ale również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najwygodniejsza i wciel się w rolę Johna, by zobaczyć jego historię.

Warto poświęcić 102 minut na seans online?

Jeśli szukasz filmu, który Cię wciągnie i poruszy, „Intruz” to idealny wybór. To historia o błędach, które popełniamy i możliwościach, jakie daje nam druga szansa. Ulrik Munther wcielił się w postać Johna niesamowicie autentycznie i poruszająco. Dialogi są pięknie napisane, a krajobrazy i muzyka wprowadzą Cię w nastrój filmu. Warto poświęcić 102 minuty swojego czasu, żeby zrozumieć historię Johna i zastanowić się, jak wiele znaczy dla nas druga szansa.

Dobra wiadomość! Cały film Intruz możesz obejrzeć online już teraz!

„Intruz” to poruszająca historia, którą warto zobaczyć nie tylko z powodów artystycznych, ale również jako przypomnienie o naszej ludzkiej naturze. Jeśli chcesz zobaczyć pełną wersję tego filmu, możesz to zrobić teraz online. Zachęcamy do skorzystania z dostępnych opcji i obejrzenia „Intruza” już dziś. Podziel się swoją opinią o tym filmie w komentarzach.