Ja, Olga Hepnarova (2016) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
106 min
6.6
Ja, Olga Hepnarova to dramat historyczny z 2016 roku, w reżyserii Petra Kazdy. Film opowiada prawdziwą historię Olgi Hepnarovej, młodej kobiety, która dokonała zamachu na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2673
Teraz ogląda: 360

Wprowadzenie do całego filmu Ja, Olga Hepnarova.

Ja, Olga Hepnarova to dramat historyczny z 2016 roku, w reżyserii Petra Kazdy. Film opowiada prawdziwą historię Olgi Hepnarovej, młodej kobiety, która dokonała zamachu na ludzi stojących na przystanku tramwajowym w Pradze w 1973 roku. Wulgarne listy, jakie piszę do siebie, wpędziły ją w samotność. Film ukazuje wydarzenia poprzedzające tragedię, a także kulisy procesu Olgi. W roli głównej wystąpiła Michalina Olszańska, polska aktorka znaną z takich filmów jak „Cicha noc” i „Ida”. „Ja, Olga Hepnarova” trwa 106 minut i jest szokującym przypomnieniem o tragicznych wydarzeniach sprzed ponad 40 lat. Film otrzymał pozytywne recenzje krytyków i jest dostępny online.

Ja, Olga Hepnarova cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Pradze, w 1973 roku. Opowiada historię młodej kobiety, Olgi Hepnarovej, która dokonała zamachu na ludzi stojących na przystanku tramwajowym. Przed tym wydarzeniem wysłała do lokalnych gazet list, w którym napisała, że jest samotnikiem i zniszczonym przez ludzi. Wybiera zemstę i planuje zabić jak najwięcej ludzi. W czasie procesu potwierdziła swoje intencje. Oskarżono ją o masowe zabójstwo i skazano na karę śmierci. Olga była ostatnią kobietą w byłej Czechosłowacji, na której wykonano karę śmierci.

Postacie fabularne

W filmie występuje kilka postaci:
– Olga Hepnarova – główna bohaterka, młoda kobieta, która dokonała masowego zabójstwa ludzi stojących na przystanku tramwajowym w Pradze
– matka Olgi – kobieta, którą Olga nie darzy miłością, krytykuje ją i nie widzi, jak źle się czuje jej córka
– ojciec Olgi – mężczyzna, który próbuje nawiązać relację z córką, ale jest zbyt późno
– pracownicy więzienia – dwie kobiety, które pracują na oddziale, gdzie przebywa Olga. Próbują ją zrozumieć i pomóc.
– prawnicy – adwokat Olgi, który próbuje bronić ją w sądzie oraz prokurator, który oskarża ją o masowe zabójstwo.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ja, Olga Hepnarova?

Film Ja, Olga Hepnarova został wyreżyserowany przez Petra Kazdę, czeskiego reżysera znającego się z Jaromil Jireś. Kazda zaczynał od krótkometrażowych filmów dokumentalnych i studyjnych, a potem przeszedł na produkcję filmów fabularnych. Współtworzył też scenariusz do wielu filmów, takich jak „Polski film”, który otrzymał wiele nagród. Oprócz „Ja, Olga Hepnarova”, wyreżyserował też „Havel”, film o życiu czeskiego polityka i pisarza Vaclava Havela.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W roli głównej występuje Michalina Olszańska, polska aktorka, która wciela się w postać Olgi Hepnarovej. W filmie pojawiają się również Martin Pechlát jako adwokat Olgi, Klára Melíšková jako matka Olgi, Marika Šoposká i Juraj Nvota jako pracownicy więzienia oraz Martin Finger, Jan Novotný, Ondřej Malý, Marta Mazurek i Zuzana Stavná w rolach drugoplanowych.

Gdzie obejrzeć Ja, Olga Hepnarova online?

Film Ja, Olga Hepnarova jest dostępny online na wielu stronach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Można zobaczyć go także na alekino.net. Strona ta pozwala na oglądanie filmów w wysokiej jakości i bez ograniczeń. Jest to również dobra opcja dla osób, które nie mają odpowiedniego łącza internetowego.

Ja, Olga Hepnarova z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Ja, Olga Hepnarova jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystkie wersje językowe są dostępne na alekino.net. Każdy może wybrać wersję, która mu odpowiada i cieszyć się szokującą historią Olgi Hepnarovej.

Warto poświęcić 106 minut na seans online?

„Ja, Olga Hepnarova” to film wart poświęcenia 106 minut. To historia o samotności, nienawiści, zemście i tragedii. Film ukazuje, jak łatwo można zniszczyć życie człowieka. „Ja, Olga Hepnarova” to ostrzeżenie przed samotnością, która może prowadzić do tragedii.

Dobra wiadomość! Cały film Ja, Olga Hepnarova możesz obejrzeć online już teraz!

„Ja, Olga Hepnarova” to film, którego nie można przegapić. To szokujący dramat, którego bohaterką jest młoda kobieta, która dokonała masowego zabójstwa. Film opowiada o samotności, nienawiści i tragedii. Cały film można obejrzeć online na alekino.net. Tam można wybrać wersję językową, która odpowiada nam najlepiej i cieszyć się pełną wersją filmu. Nie czekaj dłużej, zobacz „Ja, Olga Hepnarova” już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach!