Ja teraz kłamię (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
107 min
4.9
Film Ja teraz kłamię to produkcja z gatunku science fiction i thriller. Akcja filmu rozgrywa się w konwencji reality show, gdzie trójka celebrytów bierze udział...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2983
Teraz ogląda: 69

Wprowadzenie do całego filmu Ja teraz kłamię

Film Ja teraz kłamię to produkcja z gatunku science fiction i thriller. Akcja filmu rozgrywa się w konwencji reality show, gdzie trójka celebrytów bierze udział w programie, mającym na celu wyznanie swoich największych sekretów i grzechów. Dla nich wygrana w tym programie to nie tylko pieniądze, ale też szansa na spełnienie swoich marzeń. Film zyskał już na popularności, a teraz jest dostępny dla każdego online.

Ja teraz kłamię cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Ja teraz kłamię rozgrywa się w studio telewizyjnym, gdzie trójka celebrytów staje przed kamerami w kontrowersyjnym programie Konfesjonał Gwiazd. Widzowie mają okazję dowiedzieć się o ich najgłębiej skrywanych tajemnicach, a celebryci mają szansę na wygranie wielkiej sumy pieniędzy.

Jednak program okazuje się być czymś więcej niż tylko kolejnym reality show. Bohaterowie zostają wciągnięci w intrygujący świat, gdzie granica między prawdą a kłamstwem zaczyna zanikać. Wkrótce okazuje się, że to, co dzieje się na planie programu, ma wpływ nie tylko na życie celebrytów, ale i na całe społeczeństwo.

Postacie fabularne

W filmie Ja teraz kłamię występują m.in:
– Maja Ostaszewska jako prowadząca program Konfesjonał Gwiazd
– Joanna Kulig jako jedna z celebrytów biorących udział w programie
– Rafał Maćkowiak jako drugi celebryta
– Agata Buzek jako trzecia celebrytka
– Jacek Poniedziałek jako policjant prowadzący śledztwo na planie programu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ja teraz kłamię?

Reżyserem filmu Ja teraz kłamię jest Paweł Borowski. To polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. W 2011 roku ukończył studia na Wydziale Reżyserii Krótkiego Metrażu w PWSFTviT w Łodzi. W swojej karierze zrealizował m.in. film „Zero”, który otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu w Gdyni oraz „Obywatel” nagrodzony na festiwalu w Tallinie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ja teraz kłamię zobaczymy aktorów, którzy zdobyli już uznanie w świecie kina:
– Maja Ostaszewska – znana aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z ról w filmach „Body/Ciało” i „Miasto 44”.
– Joanna Kulig – aktorka i piosenkarka, laureatka m.in. nagrody Złotej Kaczki za rolę w filmie „Ida”.
– Rafał Maćkowiak – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, m.in. znanym z roli w filmie „Letnie przesilenie”.
– Agata Buzek – aktorka teatralna i filmowa, znana i lubiana przez widzów m.in. za rolę w filmie „Cicha noc”.

Gdzie obejrzeć Ja teraz kłamię online?

Film Ja teraz kłamię jest dostępny online na vider, cda oraz zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net – i odkrycia ciekawych produkcji z całego świata.

Ja teraz kłamię z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Ja teraz kłamię jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dla tych, którzy nie czują się komfortowo z angielskim lub chcą lepiej zrozumieć każdą kwestię wygłaszaną przez bohaterów, dostępne są różne opcje językowe. Należy też pamiętać, że dobry lektor to klucz do zrozumienia każdej kwestii, dlatego warto obejrzeć cały film z polskim lektorem.

Warto poświęcić 107 minut na seans online?

Film Ja teraz kłamię to produkcja, która z pewnością zainteresuje każdego, kto lubi oglądać intrygujące thrillery. W filmie znajdziemy nie tylko ciekawą fabułę, ale też dobre role i wciągającą akcję. Jest to produkcja, która wciąga, zaskakuje i trzyma w napięciu od początku do końca. Warto poświęcić 107 minut na seans online i przekonać się, czy celebryci wygrają w programie Konfesjonał Gwiazd.

Dobra wiadomość! Cały film Ja teraz kłamię możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który zaskoczy i wciągnie, to Ja teraz kłamię jest właśnie dla Ciebie! Udostępniliśmy w tym artykule informacje o filmie, reżyserze, obsadzie oraz gdzie można obejrzeć film online. Zachęcamy do obejrzenia oraz podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy poniżej. Nie zwlekaj, wejdź na stronę i zapomnij o rzeczywistości na 107 minut!