Janosik. Prawdziwa historia (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
137 min
4.9
Jeśli jesteś fanem filmów o historii Polski i lubisz filmy o przygodach bohaterów, którzy walczą o sprawiedliwość i wolność, to na pewno polubisz film Janosik....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2442
Teraz ogląda: 291

Wprowadzenie do całego filmu Janosik. Prawdziwa historia.

Jeśli jesteś fanem filmów o historii Polski i lubisz filmy o przygodach bohaterów, którzy walczą o sprawiedliwość i wolność, to na pewno polubisz film Janosik. Prawdziwa historia. To opowieść o słynnym zbójniku, który przeszedł do historii jako bohater – dzięki temu filmowi możesz poznać prawdziwą historię Juraja Janosika.

Janosik. Prawdziwa historia to film z 2009 roku w reżyserii Agnieszki Holland. W filmie zobaczysz młodego Janosika, który po przegranej wojnie trafia do zbójeckiej drużyny. Wkrótce staje się ich przywódcą i zaczyna przestrzegać honorowego kodeksu, którego jedną z podstaw jest zakaz zabijania napadniętych. Wraz z jego sławą rośnie także uwielbienie kobiet. Jednak jego sukcesy wywołują zazdrość jednego z członków drużyny, który chce przejąć stery.

Film Janosik. Prawdziwa historia to produkcja czeska, która trwa 137 minut. W filmie występują najlepsi aktorzy: Václav Jiráček, Ivan Martinka, Michal Zebrowski, Sarah Zoe Canner i wiele innych. Reżyserką jest Agnieszka Holland, a film powstał w 2009 roku.

Film ten ma wiele pozytywnych recenzji i jest bardzo popularny wśród fanów historii Polski. Dzięki internetowi możesz go obejrzeć online na różnych platformach streamingowych.

Janosik. Prawdziwa historia cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Janosik. Prawdziwa historia rozgrywa się na terenie polsko-słowackim w XVIII wieku. Jest to opowieść o słynnym zbójniku Juraju Janosiku i jego zbójeckiej drużynie. Janosik staje na czele drużyny i zostaje zauważony przez ludzi, dzięki swej odwadze i kodeksowi honorowemu, którym się kieruje. Akcja filmu skupia się na jego przygodach jako zbójnika.

Postacie fabularne

W filmie Janosik. Prawdziwa historia zobaczymy wiele postaci, które będą towarzyszyły nam w trakcie przygód zbójnika. Pierwsza z nich to Juraj Janosik, czyli tytułowy bohater, który staje się przywódcą swojej zbójeckiej drużyny. Inni członkowie drużyny to między innymi: Valiko, Zebrowski, Huncaga, Zmij i in.

Janosik spotyka na swej drodze również inne postaci, między innymi Katarzynę i małego chłopca, którymi się zajmuje.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Janosik. Prawdziwa historia?

Film Janosik. Prawdziwa historia został wyreżyserowany przez polską reżyserkę – Agnieszkę Holland. Holland jest jednym z najznakomitszych polskich reżyserów i scenarzystów. Urodziła się w Warszawie, ale większą część swojego życia spędziła za granicą. Jest laureatką wielu nagród filmowych, w tym Złotej Palmy na festiwalu w Cannes i Złotego Globu. Holland zasłynęła między innymi jako reżyserka takich filmów jak Europa Europa, czy Copying Beethoven.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Janosik. Prawdziwa historia zobaczymy wiele znanych twarzy. W roli Juraja Janosika zagrał Václav Jiráček, aktor słowacki, który zdobył popularność dzięki swoim rolom w austriackim teatrze. Ivan Martinka zagrał rolę Juro Jánošíką starszego, a Michal Zebrowski wystąpił w roli Huncagi. Sarah Zoe Canner zagrała w filmie Katarzynę, a Tatiana Pauhofová wcieliła się w postać Ilony. W filmie zobaczymy też kilku polskich aktorów, takich jak Andrzej Zaborski, Małgorzata Bela, Katarzyna Herman i Danuta Szaflarska.

Gdzie obejrzeć Janosik. Prawdziwa historia online?

Janosik. Prawdziwa historia to film, który można obejrzeć online na różnych platformach streamingowych. Jedną z popularnych witryn jest vider, cda, zalukaj. Jeśli jednak szukasz polskiej wersji językowej, i dubbingu, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów na przykład na alekino.net.

Janosik. Prawdziwa historia z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz oglądanie filmu w polskiej wersji językowej, masz do wyboru wiele opcji. Możesz obejrzeć film z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystkie te opcje są dostępne online, dzięki czemu możesz wybrać to, co jest dla ciebie najbardziej komfortowe.

Warto poświęcić 137 minut na seans online?

Absolutnie tak! Janosik. Prawdziwa historia to film, który pochłonie cię od pierwszych minut i nie pozwoli oderwać się od ekranu. To wspaniała i emocjonująca opowieść o bohaterze, który został legenda. To z pewnością film dla wszystkich, którzy uwielbiają przygodowe historie, przepiękne krajobrazy i historię Polski.

Dobra wiadomość! Cały film Janosik. Prawdziwa historia możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić 137 minut na seans filmu Janosik. Prawdziwa historia, odpowiadamy: absolutnie tak! To wspaniała opowieść o bohaterze, który stał się legendą. Film można obejrzeć online na różnych platformach streamingowych, a dzięki polskiej wersji językowej, można się całkowicie zatracić w historii Juraja Janosika.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.