Jeż Jerzy (2011) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
80 min
4.5
Jeż Jerzy to polska animacja komediowa wyreżyserowana przez Tomasza Lesniaka, która zadebiutowała na ekranach kin w 2011 roku. Film ten stał się nie tylko jednym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2577
Teraz ogląda: 371

Wprowadzenie do całego filmu Jeż Jerzy

Jeż Jerzy to polska animacja komediowa wyreżyserowana przez Tomasza Lesniaka, która zadebiutowała na ekranach kin w 2011 roku. Film ten stał się nie tylko jednym z najpopularniejszych polskich filmów animowanych, ale także jednym z najczęściej oglądanych filmów online. Opowiada on historię nietypowego jeża, który uwielbia dobre bibki i maniurki, a jego życie staje się coraz bardziej skomplikowane pojawieniem się tajemniczego Profesora, który tworzy klon Jeża Jerzego.

Jeż Jerzy to produkcja pełna humoru, w której skład wchodzi między innymi Borys Szyc, Maria Peszek, Maciej Malenczuk, Marcin Sosnowski. W filmie tym mamy do czynienia z unikalnym sensem humoru, popartym specjalnym stylem graficznym. Czy warto zobaczyć cały film online? Oczywiście! Nie dziwi fakt, że film ten cieszy się tak dużą popularnością.

Jeż Jerzy cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Jeż Jerzy rozgrywa się w mieście, między blokami, gdzie mieszka nietypowy jeż. Jerzy jest zaprzeczeniem wszystkich innych jeży, jakie znamy z kartek plastikowych albumów. Jeż odwiedza knajpy, zakupyje kwiaty lub piwo dla swojej dziewczyny, i uwielbia maniury. Jego życie nie jest proste – młody jeż ma problemy z lokalnymi skinheadami, a także Wietnamczykami, którzy chętnie zrobiliby z niego kurczaka w pięciu smakach.

Pewnego dnia pojawia się tajemniczy Profesor, który po trudach i bólu zdobywa DNA Jerzego, aby stworzyć jeża klon. Nowy „celebryta doskonały” ma zastąpić pierwowzór Jerzego, ale w tym kraju jest miejsce tylko dla jednego bohatera – prawdziwy Jeż Jerzy postanawia odebrać sobie swoje dobre imię.

Postacie fabularne

W filmie Jeż Jerzy występuje wiele interesujących postaci, w tym:

– Jerzy – główny bohater, nietypowy jeż, który uwielbia dobre bibki i niezłe manewry.
– Profesor – tajemnicza postać, która stworzyła klon Jerzego.
– Klon – nowy „celebryta doskonały”, który zostaje stworzony przez Profesora.
– Skinheadzi – grupa problematycznych młodych mężczyzn, którzy nie potrafią pogodzić się z Jeżem Jerzym.
– Wietnamczycy – postacie, które chętnie zrobiłyby z Jeża kurczaka w pięciu smakach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Jeż Jerzy?

Film Jeż Jerzy został wyreżyserowany przez Tomasza Lesniaka. Lesniak zaczął swoją karierę jako reżyser w 2002 roku i do tej pory wyreżyserował kilka filmów, w tym „Three for the Taking” i „Hardkor Disko”. Jest znany z tego, że swoje filmy wyrażają jakiś przekaz, a krytycy chwalą go za umiejętność dotarcia do młodszych widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Jeż Jerzy występują między innymi:

– Borys Szyc jako Jerzy (głos)
– Maria Peszek jako dziewczyna Jerzego (głos)
– Maciej Malenczuk jako Profesor (głos)
– Marcin Sosnowski jako Klon (głos)

Borys Szyc to znany i lubiany polski aktor, który zagrał w wielu znaczących filmach, takich jak „Prawo ojca” i „Cicha noc”. Maria Peszek to także znana postać w polskiej muzyce i kulturze, która dobrze odnalazła się w roli drugoplanowej. Z kolei Maciej Malenczuk i Marcin Sosnowski to aktorzy, którzy wspaniale odnalazł sie w roli m.in. Profesora i Klonu.

Gdzie obejrzeć Jeż Jerzy online?

Jeż Jerzy to film, który można obejrzeć online na wielu polskich stronach internetowych, takich jak Vider, CDA, Zalukaj, czy Alekino.net. Zachęcamy do wypróbowania różnych opcji i wybierania rodzaju wygodnej dla Ciebie. Wiele ze stron oferuje film w jakości HD, co pozwala na pełny sukces wrażeń z oglądania tego filmu.

Jeż Jerzy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeż Jerzy online jest dostępny z polskim dubbingiem lub z polskimi napisami. Wszystko zależy od Twojego wyboru i oczekiwań. Lektorem może temu filmowi przydać się z pewnością dla widzów, którzy dzieki temu bardziej zrozumieją każdą kwestię, ale i napisowe tłumaczenia mogą być przydatne. Zawsze chodzi o wybór, z jakiej wersji chcesz skorzystać. Przekonaj się, jaką wersję najlepiej wybrać – to z pewnością wpłynie na jakość Twojego seansu.

Warto poświęcic 80 minut na seans online?

Każdy, kto szuka oryginalnej, zabawnej animacji, powinien obejrzeć Jeż Jerzy online. To film z pewnością wciągnie Cię od początku do końca, a jego dziwni bohaterowie wprawią Cię w dobre humory. A jeśli ta niesamowita animacja wciąż Cię nie przekonała, zwróć uwagę na to, że cały film można obejrzeć w zaciszu własnego domu. Warto więc poświęcić osiemdziesiąt minut na seans online, aby przenieść się do świata Jerzego i poznać jego fanaberie.

Dobra wiadomośc! Cały film Jeż Jerzy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeż Jerzy online to film, który z całą pewnością Cię rozbawi i poprawi nastrój. Pełna humoru i doskonałej zabawy produkcja, której bohaterowie z pewnością zapadną Ci w pamięć. Teraz w końcu masz możliwość zobaczenia tego filmu w dowolnym miejscu i czasie. Na stronach internetowych takich jak Vider, CDA, Zalukaj czy Alekino.net masz szansę przeglądać cały film online, a kiedykolwiek będziesz chciał.

Jeż Jerzy online to film animowany, który każdy powinien obejrzeć chociaż raz. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami z seansu filmu w sekcji komentarzy. Jesteśmy pewni, że film ten dostarczy Ci wiele radości i uśmiech na twarzy. Zatem nie czekaj i już teraz obejrzyj cały film!