Joanna (2010) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
88 min
6.8
Film Joanna to dramat wojenny, którego akcja toczy się w czasie okupacji hitlerowskiej w Krakowie. Główna bohaterka, Joanna Kurska, samotna wdowa, ratuje 7-letnią Żydówkę z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3829
Teraz ogląda: 381

Wprowadzenie do całego filmu Joanna

Film Joanna to dramat wojenny, którego akcja toczy się w czasie okupacji hitlerowskiej w Krakowie. Główna bohaterka, Joanna Kurska, samotna wdowa, ratuje 7-letnią Żydówkę z łapanki i ukrywa ją w swoim mieszkaniu. O tajemnicy nie wie nawet jej rodzina, ale pojawia się oficer SS, który ją odkrywa i zobowiązuje się zachować milczenie pod warunkiem, że Joanna zostanie jego kochanką. Dozorczyni w bloku rozsiewa plotki o romansie z esesmanem, w wyniku czego Joanna zostaje odrzucona przez najbliższych, ale nadal będzie walczyć o dobro dziecka.

Film został wyprodukowany w Polsce w 2010 roku i trwa 88 minut. Jest to nieszablonowe podejście do tematu wojennego, które skupia się na pozytywnych bohaterach – ludziach, którzy pomagają innym w ciężkich czasach.

Joanna to film, który wzbudził wiele emocji i uznanie wśród widzów. Można obejrzeć go online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu i do podzielenia się swoją opinią w komentarzach poniżej.

Joanna cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Joanny rozgrywa się w czasie okupacji hitlerowskiej w Krakowie. Główna bohaterka, Joanna Kurska, to samotna wdowa, która ratuje 7-letnią Żydówkę z łapanki. Ukrywa ją w swoim mieszkaniu, a o jej tajemnicy nie wie nawet jej rodzina. Pewnego dnia oficer SS odkrywa obecność dziewczynki w mieszkaniu Joanny i zobowiązuje się zachować milczenie, ale pod warunkiem, że Joanna zostanie jego kochanką. Wszystko to dzieje się w trudnych warunkach okupacyjnych, a Joanna musi zmierzyć się z plotkami o romansie z esesmanem i odrzuceniem przez rodziny.

Postacie fabularne

Główną postacią w filmie Joanna jest Joanna Kurska, samotna wdowa, która ratuje Żydówkę z łapanki i ukrywa ją w swoim mieszkaniu. Poza nią w filmie występują bohaterowie drugoplanowi, tacy jak:

– oficer SS, który odkrywa obecność dziewczynki w mieszkaniu Joanny i zobowiązuje się zachować milczenie pod warunkiem, że Joanna zostanie jego kochanką,
– Dozorczyni Kamińska, która rozsiewa plotki o romansie z esesmanem,
– rodzina Joanny, która odrzuca ją po odkryciu tajemnicy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Joanna?

Reżyserem filmu Joanna jest Feliks Falk – znany polski reżyser, scenarzysta i aktor teatralny. Falk zaczynał swoją karierę w telewizji, tworząc programy dokumentalne. W swoich filmach skupia się na ważnych i trudnych tematach, takich jak wojna i polityka. Do innych znanych filmów, które wyreżyserował należą Tak czy nie i Komornik.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Joanna występują takie polskie aktorki, jak Urszula Grabowska, Sara Knothe, Stanisława Celińska i Kinga Preis. Urszula Grabowska zagrała Joannę Kurską – główna bohaterkę. Sara Knothe pojawiła się w roli Żydówki, którą Joanna ukrywa przed Niemcami. Stanisława Celińska zagrała rolę Dozorczyni Kamińskiej, a Kinga Preis wcieliła się w rolę przyjaciółki Joanny. Wszystkie aktorki znane są z innych polskich produkcji i cieszą się wielką popularnością wśród polskich widzów.

Gdzie obejrzeć Joanna online?

Film Joanna można obejrzeć online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji filmowych.

Joanna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Joanna jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcje te pozwalają na lepsze zrozumienie fabuły i przeżycie większego emocjonalnego zaangażowania w historię. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i ciesz się seansu w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 88 minut na seans online?

Tak, warto! Film Joanna to poruszający dramat wojenny, który skupia się na pozytywnych bohaterach, którzy w trudnych czasach pomagają innym. Świetna obsada aktorska, wspaniała muzyka i piękne zdjęcia to czynniki, które pozwolą Ci zanurzyć się w świecie filmu i doświadczyć prawdziwych emocji.

Dobra wiadomość! Cały film Joanna możesz obejrzeć online już teraz!

Film Joanna to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi kinematografii. Poruszająca historia, wspaniała gra aktorska i wspaniałe zdjęcia to czynniki, które sprawiają, że film ten jest niezwykle interesujący i warty obejrzenia. Cały film dostępny jest online, na wielu platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia filmu i do podzielenia się swoją opinią w komentarzach poniżej.