Joanna (2013) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
45 min
6.8
Film Joanna to emocjonalna opowieść o kobiecie, u której zdiagnozowano śmiertelną chorobę. To krótki, ale bardzo intensywny dokument, który przez 45 minut przenosi nas w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9185
Teraz ogląda: 323

Wprowadzenie do całego filmu Joanna.

Film Joanna to emocjonalna opowieść o kobiecie, u której zdiagnozowano śmiertelną chorobę. To krótki, ale bardzo intensywny dokument, który przez 45 minut przenosi nas w świat Joanny i jej najbliższych. Film wyreżyserowany został przez Anetę Kopacz, a jego premiera miała miejsce w 2013 roku. Joanna to produkcja polska, a jej gatunek to dokumentalny. W filmie nie zobaczymy znanych aktorów, a jedynym bohaterem jest tytułowa Joanna. Mimo to, film ten zdobył dużą popularność i stał się jednym z najczęściej polecanych dokumentów ostatnich lat. Szczególnie, że możesz go obejrzeć online.

Joanna cały film – najważniejsze informacje o fabule

Cała akcja filmu Joanna rozgrywa się w Polsce, w domu rodzinnym Joanny. Opowieść ta skupia się na ostatnim okresie życia Joanny, kobiety, która choruje na raka trzustki. Film pokazuje jak Joanna przeżywa swoje chorowanie, jakie emocje nią targają i jak próbuje odnaleźć sens w sytuacji, w której każdy dzień może być dla niej ostatnim. Reżyserka postanowiła skupić się na relacjach między Joanną a jej najbliższymi, pokazując, jak dzieje się to w trudnym czasie dla całej rodziny.

Postacie fabularne

W filmie Joanna na ekranie zobaczymy tylko tytułową bohaterkę oraz jej najbliższych, czyli przyjaciół, rodzinę i lekarzy. Choć w filmie nie ma aktorów opisujemy sylwetki postaci z filmu.

Joanna – główna bohaterka. Kobieta, która dowiaduje się, że choruje na śmiercionośnego raka trzustki. Jest żoną i matką dwojga dzieci. Próbując mierzyć się z chorobą, szuka sposobów na odnalezienie wewnętrznej równowagi i próbuje przygotować rodzinę na swoje odejście.

Rodzina i przyjaciele Joanny – w filmie pojawiają się osoby najbliższe Joannie, które wspierają ją w walce z chorobą. To wspaniali ludzie, którzy stają na wysokości zadania i czuwają przy Joannie, mimo że nie tak dawno były z nią w radosnych momentach.

Lekarze – Joannę leczą wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy szczerze mówią o sytuacji Joanny. Nie ukrywają przed nią prawdy, ale także wspierają ją emocjonalnie.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Joanna?

Film Joanna został wyreżyserowany przez Anetę Kopacz. Kopacz to doświadczona reżyserka, która zdobyła swoją popularność dzięki realizacji wielu doskonałych filmów dokumentalnych. W swojej karierze reżyserowała filmy takie jak „Agnieszka” czy „Uwikłani”, a jej dokument „Z miłości” zdobył Grand Prix na festiwalu filmowym w Gdyni. Kopacz i jej film Joanna zdobyli wyróżnienie na wielu festiwalach filmowych, w tym na festiwalu w Krakowie, podczas którego film otrzymał nagrodę Publiczności.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Joanna nie ma obsady aktorskiej w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Na ekranie pojawiają się tylko prawdziwi ludzie, którzy na co dzień żyją swoim życiem. W filmie będziemy mogli zobaczyć Joannę i jej najbliższych, przyjaciół oraz lekarzy, którzy stać byli przy niej przez cały czas jej choroby, wspierając ją i starając się pomóc. Wszyscy aktorzy w filmie to osoby laików, które znalazły się przed kamerą przypadkiem.

Gdzie obejrzeć Joanna online?

Jeśli interesujesz się filmami dokumentalnymi albo po prostu chcesz obejrzeć film Joanna, to nie musisz szukać go w kinie ani wypożyczalni DVD. Film Joanna można obejrzeć online. Możesz obejrzeć cały film na platformach Vider, CDA, Zalukaj oraz poprzez wyszukiwarkę filmów – alekino.net.

Joanna z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla tych osób, które wolą oglądać filmy z polskim lektorem, mamy dobrą wiadomość – film Joanna jest dostępny w polskiej wersji językowej. Można oglądać go z polskim lektorem, a także z polskimi napisami lub polskim dubbingiem. Teraz nie ma żadnych przeszkód, by obejrzeć ten poruszający dokument i przeżyć emocjonujące chwile razem z Joanną.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

Absolutnie tak! Film Joanna to piękny, poruszający i bardzo emocjonalny dokument, który każdy powinien obejrzeć. Film pokazuje, jak ważne są nasze relacje z najbliższymi oraz jak trudne jest mierzenie się z chorobą i nieuchronnością śmierci. Joanna to historia o sile i miłości, która może zainspirować widzów do refleksji nad swoim życiem i docenienia każdej chwili, którą mamy. Film Joanna to również doskonała okazja do przypomnienia sobie, jak ważne są bliscy ludzie, którzy zawsze stoją u naszej strony. Dlatego warto obejrzeć ten film i poświęcić na seans tylko 45 minut.

Dobra wiadomośc! Cały film Joanna możesz obejrzeć online już teraz!

Teraz, kiedy już wiesz wszystko o filmie Joanna, możesz go obejrzeć online. To naprawdę przejmująca historia, która na długo pozostanie w twojej pamięci. Zachęcamy cię do obejrzenia filmu Joanna i podzielenia się własną opinia o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Już teraz możesz przeżyć razem z Joanną poruszające momenty, które na zawsze zmienią twoje postrzeganie życia.