Kafka (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
98 min
6.8
Jeśli szukasz filmu, który zagłębia w tajemnice swojego bohatera, jest pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji, to Kafka to strzał w dziesiątkę. Wyprodukowany w 1991...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1530
Teraz ogląda: 214

Wprowadzenie do całego filmu Kafka

Jeśli szukasz filmu, który zagłębia w tajemnice swojego bohatera, jest pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji, to Kafka to strzał w dziesiątkę. Wyprodukowany w 1991 roku we Francji, ten dramatyczny, komediowy i pełen tajemnic film, w reżyserii Stevena Soderbergh, sprawi, że zaczniesz rozważać kwestie tożsamości i to, czym się naprawdę kierujemy w naszym życiu. W rolach głównych występują Jeremy Irons, Theresa Russell, Joel Grey i Ian Holm, którzy z pewnością dadzą z siebie wszystko, aby zainteresować widzów. Cały film Kafka trwa 98 minut i jest dostępny online na wielu platformach streamingowych.

Kafka cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Kafka rozgrywa się w Pradze w Czechach w latach 20. XX wieku. Bohaterem filmu jest Franz Kafka, człowiek, który pracuje jako urzędnik ubezpieczeniowy. Mężczyzna zawsze fascynował się pisaniem, lecz nigdy nie miał odwagi, aby wydać własną książkę. Pewnego dnia zaczyna otrzymywać dziwne listy, informujące go o skandalicznych działaniach ze strony władz miasta. W miarę jak dochodzenie mija, Kafka zaczyna zdawać sobie sprawę, że może mieć coś wspólnego z tajemniczymi wydarzeniami, które zdarzyły się w tajemniczym miasteczku w pobliżu. W międzyczasie zaczyna dochodzić do skomplikowanych i niebezpiecznych wydarzeń, gdyż wokół Kafki kręci się konspiracja i zagrożenie.

Postacie fabularne

Film Kafka to pełna emocji i zaskakujących zwrotów fabuła, w której występuje wiele ciekawych postaci. Jest oczywiście Franz Kafka, którego gra Jeremy Irons – mężczyzna zawsze fascynujący go pisaniem i literaturą, ale w realnym życiu pracuje jako urzędnik ubezpieczeniowy. Poza nim na ekranie pojawią się takie postaci jak:
– Ian Holm jako dr Murnau – psychiatra, który pomaga Kafce wyjaśnić dziwny dzień w „Centrum Zdrowia”.
– Theresa Russell jako Gabriela – kobieta, którą poznaje Kafka i z którą ma romans.
– Jeroen Krabbé jako Bizzlebek – właściciel hotelu w miasteczku, w pobliżu którego dokonano skandalu.
– Armin Mueller-Stahl jako ojciec – ojciec Kafki, z którym Kafka ma skomplikowaną relację.
– Brian Glover jako inspektor Grubach – pracownik urzędu, który pomaga Kafce wyjaśnić sprawę tajemniczych listów, które otrzymywał.
– Keith Allen jako bikie – gangster, który zżera Kafkę, gdy ten błąka się po miasteczku i próbuje odkryć tajemnicę.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kafka?

Kafka został wyreżyserowany przez wspaniałego reżysera Stevena Soderbergha, który w większości zyskał uznanie na scenie filmowej dzięki swojemu talentowi i kreatywności. Zasłynął on m.in. za sprawą „Ocean’s Eleven,” „Traffic” i „Solaris”. Soderbergh otrzymał także wiele nagród i nominacji w swojej karierze, w tym Oscara za najlepszą reżyserię w 2001 roku za film „Traffic”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Nie da się nie zauważyć, że obsada filmu Kafka jest naprawdę imponująca. W rolę głównego bohatera wcielił się Jeremy Irons, który zdobył uznanie publiczności dzięki swojemu bogatemu talentowi aktorskiemu i występom w „Ludziach honoru”, „Winstone Churchill”, „Reversal of Fortune” i „Dead Ringers”. Ian Holm, który zagrał doktora Murnau, również ma wiele na swoim koncie, m.in. rolę Bilba Bagginsa w „Władcy Pierścieni”. W rolach pobocznych wystąpili także tacy znakomici aktorzy jak: Armin Mueller-Stahl z „Angielskim pacjentem”, Simon McBurney z „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, a także Joel Grey, ale przede wszystkim znanym z ról w teatrach na Broadwayu.

Gdzie obejrzeć Kafka online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Kafka online, możesz skorzystać z wielu platform streamingowych, takich jak Vider, Cda, Zalukaj itp. Doskonałym miejscem do poszukiwań filmów jest również portal alekino.net. Na tym portalu znajdziesz wiele filmów z polskim lektorem, dubbingiem i napisami.

Kafka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobrej wiadomością dla widzów z Polski jest to, że cały film jest dostępny w polskiej wersji językowej z lektorem, dubbingiem i napisami. Opcje te są dostępne na wielu platformach streamingowych, a także na rynku DVD. Bez względu na to, którym sposobem wybierzesz – z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem, cały film Kafka z pewnością zapewni Ci doskonałe doświadczenie filmowe.

Warto poświęcić 98 minut na seans online?

Jeśli interesują Cię filmy dramatyczne, ale jednocześnie zaskakujące i tajemnicze, Kafka to bez wątpienia film dla Ciebie. Ten film zaciekawi Cię od pierwszych minut, niesamowita atmosfera stworzona przez reżysera na pewno przypadnie Ci do gustu. Dodatkowo, obsada aktorska w pełni sprostała wymaganiom twórców i robi świetne wrażenie. Fani literatury i kultury europejskiej z pewnością pokochają ten film. Przekonaj się sam, czy warto poświęcić 98 minut na seans online – jesteśmy przekonani, że nie pożałujesz swojego wyboru!

Dobra wiadomośc! Cały film Kafka możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli masz ochotę na porządna dawkę tajemnic i napięcia, to Kafka to strzał w dziesiątkę dla Ciebie. Teraz już wiesz, gdzie obejrzeć cały film online i to bez żadnych opłat. Zachęcamy Cię do obejrzenia tego świetnego filmu i podzielenia się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy poniżej. Bez wahania możemy stwierdzić, że ten film z pewnością zwali Ci z nóg, przekonaj się sam!