Karuzela (2014) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
85 min
4.9
Karuzela to film pełen tajemnic, miłości i przyjaźni. Bohaterowie to trzydziestolatkowie, którzy muszą radzić sobie z trudnymi decyzjami i odpowiedzialnościami związanymi z życiem dorosłym. Reżyserią...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1452
Teraz ogląda: 350

Wprowadzenie do całego filmu Karuzela

Karuzela to film pełen tajemnic, miłości i przyjaźni. Bohaterowie to trzydziestolatkowie, którzy muszą radzić sobie z trudnymi decyzjami i odpowiedzialnościami związanymi z życiem dorosłym. Reżyserią tego emocjonalnego dramatu zajmował się Robert Wichrowski. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Mikołaj Roznerski, Mateusz Janicki, Maria Pawłowska czy Zofia Wichrowska. Film ukazał się w 2014 roku, a cały seans trwa zaledwie 85 minut.

Karuzela to film bardzo popularny w Polsce. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tej produkcji, to teraz jest na to idealna okazja – film jest dostępny do obejrzenia online.

Karuzela cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Karuzela rozgrywa się w Polsce, gdzie młodzi ludzie próbują radzić sobie z dorosłym życiem pełnym problemów. Bohaterowie to trzy przyjaciółki, ich partnerzy oraz byłych partnerów.

Jedno kłamstwo z przeszłości wprowadza lawinę nieoczekiwanych konsekwencji. Znajdziecie tu miłość, zdradę, przyjaźń, tajemnice i wiele innych emocjonalnych momentów.

Postacie fabularne

W filmie Karuzela zobaczymy bogatą obsadę, m.in.: Mikołaj Roznerski jako Darek, Mateusz Janicki jako Radek, Maria Pawłowska jako Kasia, Zofia Wichrowska jako Lena, Małgorzata Zającowska jako matka Kasi, Aleksander Mikołajczak jako Viktor, Bolesław Abart jako Gabriel, Karolina Kominek jako Iza.

Darek, Radek i Lena to trzej przyjaciele z dziecka, którzy dorastając nadal są od siebie uzależnieni. Kasia to dziewczyna Dareka, jednak ich związek jest na skraju rozpadu. Gabriel to były chłopak Kasi, który wyjeżdża z Polski. Lena oraz Radek zostają w tym czasie razem i zaczynają się widywać.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Karuzela?

Reżyserem filmu jest Robert Wichrowski – polski reżyser i scenarzysta, urodzony w 1975 roku. Jest on absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi. To już jego szósty film, który zrealizował, a najbardziej znanym z nich jest Bilet na Księżyc. Wie, jak przekazać emocje i budować napięcie poprzez filmową fabułę.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Karuzeli zobaczymy takie nazwiska jak Mikołaj Roznerski, Mateusz Janicki, Maria Pawłowska, Zofia Wichrowska i wiele innych. Mikołaj Roznerski, znany m.in. z serialu „Na Wspólnej”, zagrał nieszczęśliwego w miłości Dareka. To jego partnerka Annie zdradziła go i ukrywa przed nim ciążę. Mateusz Janicki, znany z serialu „M jak miłość”, zagrał Radosława, przyjaciela Dareka i Leny. Ostatnio widzieliśmy go m.in. w serialu „Druga szansa”. Maria Pawłowska gra Kasię, która jest w związku z Darekiem, ale coś między nimi jest nie tak. Zofia Wichrowska wcieliła się w postać Leny, która jest przyjaciółką Dareka i Radosława.

Gdzie obejrzeć Karuzela online?

Jeśli chcesz zobaczyć cały film online, to dobrze trafiłeś – jest on dostępny m.in. na stronach jak Vider, Cda, czy Zalukaj. Aby łatwiej znaleźć ten film, polecamy skorzystać z najlepszej wyszukiwarki filmów – Alekino.net.

Karuzela z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów, którzy lubią oglądać filmy z polskim lektorem, mamy dobrą wiadomość – cały film Karuzela można obejrzeć z lektorem, a nawet z napisami i dubbingiem.

Warto poświęcic 85 minut na seans online?

Jeśli szukasz emocjonalnego dramatu, pełnego tajemnic i zawiłości, to warto zobaczyć Karuzelę. Fabuła jest wyjątkowo wciągająca, a emocje bijące z ekranu będą Cię trzymać w napięciu przez cały seans.

Dobra wiadomość! Cały film Karuzela możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem dobrych polskich filmów i chcesz zobaczyć emocjonalne dramaty, to Karuzela to propozycja dla Ciebie. Nie wahaj się ani chwili dłużej i obejrzyj ten film już teraz online. Niezapomniane emocje gwarantowane! A po seansie koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu pod tym artykułem.