Kobieta, która pragnęła mężczyzny (2010) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
100 min
5
Kobieta, która pragnęła mężczyzny to duński dramat romantyczny z 2010 roku, wyreżyserowany przez Per Fly'a. Film opowiada historię duńskiej fotografki Karen, która podczas pobytu w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2076
Teraz ogląda: 407

Wprowadzenie do całego filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny

Kobieta, która pragnęła mężczyzny to duński dramat romantyczny z 2010 roku, wyreżyserowany przez Per Fly’a. Film opowiada historię duńskiej fotografki Karen, która podczas pobytu w Paryżu spotyka polskiego wykładowcę Macieja. Karen nawiązuje z nim romans, ale szybko odkrywa, że ich związek nie ma przyszłości. Oboje mają rodziny i dzieci, a Maciej traktuje ten romans jak kolejną przygodę.

W filmie występują między innymi Sonja Richter, Marcin Dorociński i Michael Nyqvist. Film zdobył bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów, a jego reżyseria i obsada zostały nagrodzone na festiwalach filmowych w Danii i Szwecji.

Dzięki dostępności online, każdy może teraz obejrzeć ten wspaniały film, który z pewnością skradnie serca widzów.

Kobieta, która pragnęła mężczyzny cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Kobieta, która pragnęła mężczyzny rozgrywa się w Paryżu oraz w Warszawie. Główną bohaterką jest duńska fotografka Karen, która podczas pobytu w Paryżu spotyka nieznajomego mężczyznę, który wcześniej nawiedzał ją w snach. Okazuje się, że jest to polski wykładowca, Maciej. Karen nawiązuje z nim romans, ale szybko odkrywa, że ich związek nie ma przyszłości. Oboje mają swoje rodziny i dzieci, a Maciej traktuje Karen jak kolejną przygodę.

Po krótkim czasie, kochankowie muszą się rozstać i wrócić do swoich rodzin. Niespodziewanie Karen otrzymuje zlecenie w Warszawie. Tam ponownie spotyka Macieja, ale odkrywa, że jest on już z kimś związanym. Karen musi teraz stawić czoła swoim uczuciom do Macieja i wybierać między swoim życiem zawodowym a osobistym.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami Kobiety, która pragnęła mężczyzny są Karen i Maciej. Karen jest fotografką, która żyje od jednej sesji zdjęciowej do drugiej. Jej życie zmienia się, kiedy poznaje Macieja – polskiego wykładowcę, który na początku zdawał się być tylko postacią snu. Maciej jest odważnym romantykiem, ale jednocześnie także człowiekiem, dla którego związek z Karen był tylko przygodą.

W filmie pojawiają się także inne postacie, takie jak rodziny Karen i Macieja oraz inni ludzie, których bohaterowie spotykają na swojej drodze.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny?

Reżyserem filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny jest Per Fly. Fly jest duńskim reżyserem i scenarzystą, znanym ze swoich filmów fabularnych i dokumentalnych. Zdobył wiele nagród i wyróżnień, zarówno na festiwalach filmowych w Danii, jak i na całym świecie. Jego filmy cechuje wrażliwość i subtelność w ukazywaniu emocji bohaterów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Kobieta, która pragnęła mężczyzny występują między innymi Sonja Richter, Marcin Dorociński i Michael Nyqvist. Sonja Richter gra Karen, główną bohaterkę filmu. Jej rola w filmie okazała się bardzo wymagająca, ale aktorka poradziła sobie znakomicie, zdobywając uznanie krytyków i publiczności. Marcin Dorociński wcielił się w postać Macieja, polskiego wykładowcy, który zmienia życie Karen. Dorociński to polski aktor, znany z wielu filmów polskich i międzynarodowych produkcji. Michael Nyqvist gra męża Karen, który próbuje zrozumieć swoją żonę i jej wybory. Nyqvist to szwedzki aktor, znanym między innymi z roli w trylogii Millennium.

Gdzie obejrzeć Kobieta, która pragnęła mężczyzny online?

Cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny jest dostępny online. Można go obejrzeć na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy także do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która oferuje dostęp do wielu filmów, w tym także Kobiety, która pragnęła mężczyzny.

Kobieta, która pragnęła mężczyzny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, widzowie z Polski mogą cieszyć się wspaniałym filmem w swoim ojczystym języku. Można zdecydować się na dowolną opcję – lektor, napisy czy dubbing.

Warto poświęcic 100 minut na seans online?

Absolutnie tak! Kobieta, która pragnęła mężczyzny to wspaniała produkcja, która skradnie serca widzów. Emocjonująca historia miłosna, świetne aktorstwo i udana reżyseria to gwarancja znakomitego seansu filmowego.

Dobra wiadomość! Cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny, to koniecznie musisz to zrobić już teraz! Wspaniała historia miłosna, świetne aktorstwo i piękne zdjęcia z pewnością poruszą Twoje serce. Cały film jest dostępny online, więc nie musisz teraz wychodzić z domu, aby go obejrzeć. Zachęcamy także do podzielenia się swoją opinią o tym wspaniałym filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.