Kobieta sukcesu (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
105 min
4.5
Kobieta sukcesu to polska komedia romantyczna z 2018 roku, którą wyreżyserował Robert Wichrowski. Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy, która niespodziewanie traci kontrolę...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2369
Teraz ogląda: 85

Wprowadzenie do całego filmu Kobieta sukcesu

Kobieta sukcesu to polska komedia romantyczna z 2018 roku, którą wyreżyserował Robert Wichrowski. Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy, która niespodziewanie traci kontrolę nad swoim życiem. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, a związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przechodzi kryzys. W dodatku pod drzwiami mieszkania Mańki pojawia się Lila (Julia Wieniawa), młodsza siostra uosabiająca chaos, który jest obcy perfekcyjnej i zorganizowanej Mańce. Wartościowe doświadczenie, jakie zdobywa, pomaga jej znieść ten ciężki czas. Również poznaje Piotra (Bartosz Gelner), z którym mimo serii nieporozumień, zdaje się łączyć coś wyjątkowego. W filmie pojawia się wiele niespodziewanych zwrotów akcji, dzięki czemu seans ten będzie na pewno emocjonujący.

Kobieta sukcesu jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz zabawnej, ale i wzruszającej historii. Film przypadnie do gustu zarówno miłośnikom komedii, jak i miłości, powieści obyczajowych. Cieszę się, że teraz możemy obejrzeć ten film online, w każdym miejscu i o każdej porze.

Kobieta sukcesu cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Kobieta sukcesu rozgrywa się w wielkim mieście w Polsce. Fabuła skupia się na życiu Mańki, szefowej firmy, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Kobieta musi poradzić sobie z niemożliwymi do przewidzenia sytuacjami i zyskać poważną wiedzę na temat prowadzenia biznesu. W międzyczasie odkrywa ona nowe wartości w życiu prywatnym, co prowadzi do niespodziewanych zdarzeń.

Postacie fabularne

W filmie pojawia się wiele postaci, ale te najważniejsze to:
– Mańka (Agnieszka Więdłocha) – główna bohaterka, szefowa firmy
– Norbert (Mikołaj Roznerski) – chłopak Mańki, który przeżywa kryzys w ich związku
– Lilka (Julia Wieniawa) – młodsza siostra Mańki
– Piotr (Bartosz Gelner) – znajomy Mańki, który wiacze ją doświadczeniem życiowym
– Petra (Małgorzata Foremniak) – rywalka biznesowa Mańki

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kobieta sukcesu?

Film Kobieta sukcesu został wyreżyserowany przez Roberta Wichrowskiego. Wichrowski to polski reżyser, który zyskał popularność dzięki filmom „Pogoda na piątek” (2003), „Boże Ciało” (2019) oraz serialowi „Belfer” (2016-2017). Wybitny artysta stawiający na tworzenie wielowymiarowych postaci o dużym potencjale emocjonalnym.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Kobieta sukcesu pojawiają się Agnieszka Więdłocha (Mańka), Mikołaj Roznerski (Norbert), Julia Wieniawa (Lilka), Bartosz Gelner (Piotr), Małgorzata Foremniak (Petra), Tomasz Karolak (właściciel klubu), Paulina Gałązka (pracownica Mańki), Ireneusz Czop (detektyw).

Gdzie obejrzeć Kobieta sukcesu online?

Kobieta sukcesu jest dostępna online na stronach takich jak vider, cda, zalukaj. Polecam także skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Obejrzenie tego filmu online to doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu lub okazji, aby wybrać się do kina.

Kobieta sukcesu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, postaw na Kobieta sukcesu z lektorem. Film jest dostępny z polskim dubbingiem oraz w wersji z polskimi napisami. Bez względu na to, jaki typ filmu preferujesz, będziesz zadowolony z jakości wykonania.

Warto poświęcić 105 minut na seans online?

Film Kobieta sukcesu to doskonały wybór dla miłośników komedii, romantycznych produkcji i dramatów. Fabuła jest ciekawa, a postacie przedstawione w filmie są warte poznania. Warto zobaczyć go, aby chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zatopić się w niesamowitym świecie Mańki. Seans ten rozgrzeje Twoje serce, pobudzi do myślenia, a także delikatnie zmieni Twoje podejście do wielu kwestii. To zdecydowanie wartościowy film, który skradnie Twoje serce.

Dobra wiadomość! Cały film Kobieta sukcesu możesz obejrzeć online już teraz!

Kobieta sukcesu to jeden z wartościowych filmów, który udało się obejrzeć mi już kilkukrotnie. Polecam go każdemu, kto pragnie oglądać wspaniałe kino. Obejrzyj cały film Kobieta sukcesu online już teraz, na viderze, cda lub zalukaj, a przekonasz się, jak wiele ciekawych historii skrywa w sobie 105 minut seansu. Po seansie, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem i przekonać swoich znajomych, aby obejrzeli Kobieta sukcesu.