Kobieta z piątej dzielnicy (2011) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
84 min
5.3
Jeśli interesujesz się dobrą jakością filmów, a przy tym lubisz dynamiczną akcję i wciągające historie, to z pewnością nie powinieneś przegapić filmu Kobieta z piątej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3672
Teraz ogląda: 273

Wprowadzenie do całego filmu Kobieta z piątej dzielnicy.

Jeśli interesujesz się dobrą jakością filmów, a przy tym lubisz dynamiczną akcję i wciągające historie, to z pewnością nie powinieneś przegapić filmu Kobieta z piątej dzielnicy. Ten francuski dramat, tajemnica i thriller, którego premiera miała miejsce w 2011 roku, w reżyserii Sylvie Peyre, to prawdziwa gratka dla miłośników kina.

Kobieta z piątej dzielnicy – całkowicie dostępny online

Jeśli chcesz zobaczyć Kobieta z piątej dzielnicy, dobrym rozwiązaniem jest spojrzenie na strony internetowe, takie jak vider, cda, czy zalukaj, które oferują możliwość oglądania filmów online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, a w każdej chwili możesz zapoznać się z tą wciągającą historią.

Kobieta z piątej dzielnicy – fabuła

Akcja filmu Kobieta z piątej dzielnicy toczy się w Paryżu, gdzie bohater Tom Ricks postanawia rozpocząć pracę nad swoją nową książką oraz nawiązać kontakt z córką. Odejmuje on po sobie skandal oraz nieudane małżeństwo, zostawiając jedynie dobrze ocenioną powieść. W trudnych początkach w obcym miasteczku pomaga mu Ania, kelnerka polskiego pochodzenia, którą poznaje w barze. Pewnego dnia, na wieczorku literackim, poznaje wdowę po węgierskim pisarzu i z nią nawiązuje romans. Jednocześnie spotyka się z Anią.

Postacie fabularne

W filmie Kobieta z piątej dzielnicy występuje kilka postaci, które charakteryzują się indywidualnymi cechami, motywami i historiami życiowymi. Główną postacią jest Tom Ricks, pisarz i wykładowca akademicki. W obsadzie pojawiają się również Ania, wdowa po węgierskim pisarzu, oraz kelnerka polskiego pochodzenia, która pomaga Tomowi w trudnej sytuacji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Kobieta z piątej dzielnicy?

Film Kobieta z piątej dzielnicy został wyreżyserowany przez francuską reżyserkę Sylvie Peyre, która jest znana ze swojego stylu opartego na dramatach i tajemnicach. Jej praca zyskała uznanie w branży filmowej i przyniosła liczne nagrody. Peyre jest uważana za jedną z najlepszych reżyserów w swoim kraju.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Kobieta z piątej dzielnicy znajdują się znani aktorzy. W rolę Toma Ricka wciela się Ethan Hawke, amerykański aktor i pisarz, którego debiutem reżyserskim była wspaniała adaptacja sztuki szekspirowskiej „Cymbelin”. Drugą ważną postacią jest Ania, kelnerka polskiego pochodzenia, którą wcieliła się Joanna Kulig, polska aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli w filmie „Ida” w 2013 roku. W obsadzie pojawiają się również Kristin Scott Thomas, Samir Guesmi, Delphine Chuillot, Julie Papillon, Geoffrey Carey, Mamadou Minte, Mohamed Aroussi i Jean-Louis Cassarino.

Gdzie obejrzeć Kobieta z piątej dzielnicy online?

Jeśli chcesz obejrzeć Kobieta z piątej dzielnicy online, możesz wykorzystać wyszukiwarkę filmów, takie jak alekino.net. Dzięki temu masz pewność, że możesz obejrzeć film w najlepszej jakości i w dowolnym dostępnym dla Ciebie momencie.

Kobieta z piątej dzielnicy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla polskich widzów jest obejrzenie Kobieta z piątej dzielnicy z polskim lektorem, napisami, lub w polskim dubbingiem. To pozwoli Ci jeszcze bardziej zaangażować się w historię i poczuć, jakbyś brał udział w jej wydarzeniach.

Warto poświęcic 84 minut na seans online?

Oczywiście, warto! Film Kobieta z piątej dzielnicy to wciągająca historia, która wciągnie Cię już od pierwszej minuty. W filmie znajdziesz wiele momentów, które pobudzą Twoją wyobraźnię i skłonią do wszczepienia się w losy bohaterów. Poza tym, dobra gra aktorska, doskonałe zdjęcia i reżyseria, a przede wszystkim wspaniała fabuła sprawiają, że warto poświęcić czas na ten film.

Dobra wiadomośc! Cały film Kobieta z piątej dzielnicy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrego filmu, których nie pozwoli Ci się nudzić ani przez chwilę, to Kobieta z piątej dzielnicy jest dla Ciebie idealnym wyborem. Bez względu na to, czy wolisz z napisami, lektorem, lub w polskiej wersji językowej, możesz cieszyć się filmem online! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, znajdź najlepszy serwis z filmami online, i już za chwilę rozpocznij wspaniałą przygodę z tą wciągającą historią. Nie przegap tej okazji i podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.